گزارش ویدیویی اسکای نیوز از خیابان‌های غرق به خون بیروت بعد از انفجار

+33
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  این انفجار ها نمی تونه انفجار مخازن نفت و یا بنزین باشه که طویله رهبری در رسانه های فارسی زبان به آن اشاره کرده انفجارها به احتمال بسیار زیاد مهمات نظامی است و یک گروه17 نفره تروریستی بنام الکتائب وابسته به طویله رهبری در ایران کشته شده اند از آنجمله میتواند نزار نجاریان، نام برد که بدرک واصل شده است.
  5
  28
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۷
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  سر مار تمام این اتفاقات و حادثه ها در ایران است تا سر این مار که اکنون شده است اژدها پهن نشود و از بین نرود نه مردم کشورهای خاورمیانه و نه دیگر کشورها زندگی ارام و راحتی نخواهند داشت .
  8
  33
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
  ۳۰
  Pahbod666 - لندن، انگلستان
  غرق در خون؟؟ یک قطره خون‌هم در این ویدیوها نبود.انفجار مهیب بود و تخریب زیادی داشت ولی تعداد کشته ها فقط ۷۰ نفر هست.لابد اینهم از تیترهای جنجالی و click bait بود.
  13
  16
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
  ۴۸
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. بمیر عزیزم. سر مار تو فرانسه است . یه مار ماده و سمی و خطرناک و حسود البته نوچه هاش تو تیرانای آلبانی هستن هاهاهاها
  19
  2
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. کاشت سر آن مار که مورد نظر تو هست پیش از سر آن اژده ای که در ایران است متلاشی میشد تا هم توی طرفدار اخوند جماعت راحت شوی و هم من که طرفدار بازگشت به خانه پدریم هستم از این همه همدیگر را متهم کردن به این و ان گروه و جماعت اسوده شوم.
  2
  10
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
  نظر شما چیست؟