جان باختن چند کارتن خواب در آبادان به دلیل گرمای بالای ۵۰ درجه

العربیه :به گزارش رسانه های محلی خوزستان، طی یک هفته گذشته، چند جسد و مرگ مشکوک در نقاط مختلف شهر آبادان به نیروی انتظامی گزارش شد و ماموران این نیرو پس از حضور در صحنه اعلام کردند که اجساد متعلق به افراد بی‌خانمان و کارتن‌خواب و اغلب مجهول‌الهویه هستند.

به گفته منابع محلی، مرگ این افراد بی‌خانمان و کارتن‌خواب که ویدیوهایی از رها شدن پیکر بی‌جان‌شان در معابر عمومی نیز در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، بر اثر شدت گرما بوده و درحالی رخ داده است که سرپناهی برای نگهداری از این افراد تدارک دیده نشده است.

شدت گرما در اهواز طی روزهای گذشته در مواردی از 50 درجه نیز فراتر رفت که برای سلامتی انسان در هر شرایطی خطرناک است و فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی و اداری در این دما معمولا تعطیل یا با شرایط ویژه‌ای انجام می‌شودو مقام‌های رسمی در آبادان جان‌باختن چند تن از افراد بی‌خانمان را در این شهر تایید کرده‌اند اما توضیح رسمی درباره دلیل آن، ارائه نکردند.
+24
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  سرپناه برای افراد بی خانمان ؟ رژیم اسلامی مگر به فکر مردم با خانمان هست که به فکر بی خانمان ها باشد .تا توانستند طلا و جواهر کردند برای گور کثیف اون هندی زاده و تبدیل کردند به کاخی از طلا که میلیاردها خرج کردند و قرار است بکنند آنهم برای یک کفتار مرده و هر چقدر هم که خود آقایان میدزدند و میفرستند به حسابهایشان در خارج از کشور بعد از دولت دزد توقع داریم به فکر مردم باشد ؟
  2
  43
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۲
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  لعنت به تو دجال هندی زاده لعنت به تو خامنه ای کفتار دزد
  2
  41
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۲
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  ملت ایران از جمله خودم از شرم بمیرید. بهتره در ایبن مورد کسی کامنت نده چون این اتفاق اوج بی شرمی یک جامعه هست. یعنی حتی حیوانات هم در جامعه ما بر اثر اینطور موارد بمیرن خیلی بی شرم و داغونیم واویلا که انسانهایی به این دلایل بمیرن. کل ایران میتونید خجالت نکشید که یک فردی به دلیل کارتن خوابی و گرما بمیره. اونوقت واستید 1000پراد تیبا و ماشین چینی با قیمت گزا بزارن قرعه کشی بعد در به در دنبال اینترنت پر سرعت باشید تا بتونید ثبت نام کنید شاید قرعه به نامتون بیوفته ماشین گزاف رو مثلا بگیرید 100میلیون بفروشید 110میلیون یه چوسه سود کنید. و انسانها و حیواناتی در محط زندگی شما از گرما یا نبود یه لقمه نون بمیرن. اما شما بشینی و شاسی بلند دوزاری چینی یا 5زاری کره ای که 1میلیارد هم پولشو دادید چرخ بزنید و خودتونو الاف خودتون کنید. خاک بر سر ما. ....تو غیرت ما. .... تو شرف و شعور نداشته ما که از ما این حکومت به وجود اومده. میشینیم پامیشیم میگیم عربن. عربها رو هم ما بدبخت کردیم. نمونش لبنان. نمونش عراقه. نمونش یمنه. ایرانی تا که خود خواهی و توهم و بی توجهی به زنگی غیر خود!
  1
  25
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۶
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  در این نوع مطالب از پاچه خواران عنقلابی خبری نیست چون افشای اقدامی است که ایران را به قهقرای چنین شرایطی کشاند اهان بپرید به زمان شاه و پسرش/دروغ و پاچه خواری ملا صد در صد ازاد.
  1
  26
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل
  در روی چاه های نفت و گاز به این شکل جان دادن واقعا تاسف آور است.
  0
  12
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
  نظر شما چیست؟