ویدیوی کشته شدن «۴ مهاجم» بدست کماندوهای اسرائیلی در بلندی‌های جولان

یورونیوز :ارتش اسرائیل اعلام کرد که چهار فردی را کشته که قصد داشتند در حصار امنیتی در اراضی تحت اشغال اسرائیل در بلندی‌های جولان مواد منفجره کار بگذارند.

سرهنگ جاناتان کانریکس، سخنگوی ارتش اسرائیل در همین زمینه گفت: «آنها داخل خاک اسرائیل بودند اما خارج از حصار. یک واحد کماندویی اسرائیلی ساعت ۱۱ شب روز یکشنبه با تک‌تیرانداز و نیز از هوا به مهاجمان حمله کرد.» به گفته سخنگوی ارتش اسرائیل «هر چهار نفر کشته شده اند.»

ماه گذشته نیز هلیکوپترهای ارتش اسرائیل در تلافی حمله به انبار مهمات این کشور اهداف نظامی را در جنوب سوریه هدف قرار دادند.

اسرائیل به‌طور مستقیم نیروهای سوری را به دلیل انفجار در انبار مهمات سرزنش نکرد اما تاکید کرد که دولت دمشق باید در این زمینه پاسخگو باشد.

آقای کانریکس گفته است: «در این مرحله نمی‌دانیم و نمی‌توانیم پیوندی بین این تیم تروریستی و حزب‌الله یا ایرانیان مطرح کنیم. می‌دانیم که جناح‌های مختلفی در خاک سوریه فعالیت دارند.»
+59
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  چقدر قشنگ میزنه این اسرائیل این تروریست ها رو این فرقه کثیف اسلامی می دونه که تنها اسرائیلی که میتونه نابودش کنه ایران که از ترسش صداش در نمیاد
  10
  70
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۲
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  از موجودات یکبار مصرف معروف به ته بازهای امام خیالی زمان یا همان حیف نانهای مزدوری هستند که با هزینه های میلیاردی دزدی شده توسط باند تروریستی سپاه از جیب ملت ایران برای کشتن زن و بچه بی دفاع ملت کشورهای دیگر مثل عراق ، سوریه ،یمن یا اسراییل اموزش دیده و تنهیز شدند. خدا سایه ارتش دفاعی اسراییل را از سر سپاه تروریستی غارتگران ایران کم نکنه
  1
  40
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  دود شدنشان ادم را یاد کتلت شدن قاسم کتلت میاندازه
  4
  50
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  اخر کسی نبود به این چهار نفر بگوید پیش از اینکه به این ماموریت بروند بگوید مگر شما کرم دارید یا از جان خود بیزار شدید که به چنین ماموریتی میروید؟!!
  1
  36
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  تمام اسلامگراها و کلا هر کی اسلام اسلام کرد رو باید با همین روش دود کرد فرستاد هوا.مثل پیروس و سلول سرطانی میمونه افکارشون و پخش میشه.بدون هیچ جور محاکمه.کاش این دولتهای کودن اروپایی مخصوصا انگلیس هم از روش عالی و موثر اسراییل یاد میگرفتن ،اونوقت اینجا الان دارن زن داعشی با اصلیت بنگلادشی که رفته بوده سوریه عضو داعش و از آدمکشیهای داعش تا همین الان هم حمایت میکنه رو اجازه میدن برگرده انگلیس زندگی کنه!
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
  نظر شما چیست؟