فرانسه از اتباعش خواست به ایران سفر نکنند

فرودگاه امام خمینی تهرانیورونیوز :وزارت خارجه فرانسه روز سه‌شنبه ۴ اوت با انتشار بیانیه‌ای از اتباع این کشور خواست تا خاک ایران را ترک کنند.

در این بیانیه آمده است: «به دلیل شرایط امنیتی منطقه‌ای به شدت ناپایدار، به شهروندان فرانسوی رسما توصیه می‌شود که به ایران سفر نکنند. از فرانسوی‌های [ساکن ایران] که قادر به ترک این کشور نیستند، خواسته می‌شود تا کاملا هشیار باشند و موازین اولیه را برای امنیت خود در پیش گیرند.»

وزارت خارجه فرانسه از شهروندان این کشور در ایران خواسته است تا حد امکان از سفر میان شهرهای این کشور پرهیز و از حضور در تجمعات خودداری کنند.

این هشدارها در پی افزایش شدید شمار مبتلایان و قربانیان بیماری کووید۱۹ در ایران داده شده است.

وزارت خارجه فرانسه با یادآوری وضعیت شیوع ویروس کرونا در ماه‌های گذشته در ایران و با اشاره به موازین مراقبتی در فرودگاه‌ها برای مسافران خارجی به مقصد این کشور اعلام کرد از تاریخ اول ماه اوت، صدور ویزای توریستی در سفارت این کشور در تهران متوقف شده است.
+34
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  کرونا در ایران بیداد میکند از روز شنبه تمام قبرستانهای قم را بسته اند و کسی را اجازه دفن نمیدهند در بیرون از قم گودالهایی کنده و مرده ها را فله ای دفن میکنند
  11
  33
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۰
  ۴۰
  Raphaels Tromped - مونیخ ، آلمان
  خمینیی ملعون روز اول که امد در قبرستان برای ملت گزافه گویی کرد تا به مردم بفهمونه نی در انتظار انها و ملت و کشوری که بنه اون باور کرد است.برید برای حسن و حسین و امام سنجاق اذهال و مابقی سقت شده ها سینه زنی کنید
  3
  19
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۶
  نظر شما چیست؟