چه میکنه این مادر شوهر

+72
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  انا بیطرف - فسا، ایران
  خدایی اگه الان ایران بود هزارتا بدوبیراه میگفتید و از فرهنگ بدمون مینوشتینم و حتی گردن اخوندها و..............---همه جای دنیا هر چیزی ممکنه پیش بیاد پس لااقل منصفانه نظر بدیم
  41
  29
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  داماد بیچاره.
  4
  50
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  یا فاطمه زهرای دانمارکی اگر تو صیغه من بشی تا ویزای شینگن گرفته بیام دانمارک بمدت 99 سال صیغه ات میکنم
  13
  41
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  چقدر لباس زیبایی هم به تن کرده مادر شوهر.
  7
  32
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰
  ۳۶
  خان بختیاری - ریو، برزیل
  هیچ ربطی به مادر شوهر بودن نداشت , همه مادران برای بچه هاشون از خود گذشتگی میکنند حتی به قیمت رفتن آبرو . این خانم هم در واقع از حق پسرش دفاع کرد هر چند شاید رفتارش به ظاهر خوب نمیاد.
  24
  29
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۲
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::varied - ریزه، ترکیه::]. هیچ برکتی بدون حرکت بوجود نمی‌آید. در اولین حرکتت باید قاصبین خلافت رو لعن کنی همانطوری که خداوند در قرآن کرده. در سوره احزاب آیه ۵۷ خداوند می فرماید : إِنَ الَذِینَ یُؤذُونَ اللَهَ وَرَسُولَهُ لَعَنَهُمُ اللَهُ فِی الدُنیَا وَالآخِرَةِ وَأَعَدَ لَهُم عَذَاباً مُهِیناً. آنها که خدا و پیامبرش را آزار مى‏دهند، خداوند آنان را از رحمت خود در دنیا و آخرت دور ساخته، و براى آنها عذاب خوارکننده‏اى آماده کرده است. آزار خدا و پیامبر یکی از مصادیق ملعون شدن است.
  43
  6
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۷
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::varied - ریزه، ترکیه::]. به تصریح معتبر ترین کتاب حدیثی اهل تسنن یعنی کتاب بخاری ، پیامبر فرمودند: " فاطمه س پاره تن من است ، هر کس او را بیازارد مرا آزرده و هر کس مرا بیازارد خدا را آزده است ." در جای دیگری از همین کتاب آمده که "حضرت فاطمه س وفات یافتند در حالیکه بر ابوبکر وعمر غضبناک بودند ." پس غضب او ، غضب پیامبر و خشم رسول خشم خداست. پس آن دو نفر نیز به جهت آزردن ایشان موجب این آیه گردیده و مورد لعن خداوند می باشند در دنیا و آخرت؛ و عذاب دردناک برایشان آماده شده است.
  25
  3
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۹
  ۶۴
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  مقصر عروس خانم بود که با گفتن کلمه نقص برخورد را شروع کرد که لزومى نداشت بیان شود آنهم در مراسم رسمى که همه فامیل حضور دارند. حتما نقص آنچنان ناجور نبوده در غیر این صورت عروس با ایشان وصلت نمى کرد. همانند جامعه ایران که علیرغم نقص و اشکال که در بعضى از مردم است یک اتفاقى که مى افتد عده اى چه اینجا یا جاى دیگر فحش و ناسزا است که حواله کل مردم ایران مى کنند. واله بصیرت و تعقل هم خوب چیزى است اگر کسى رعایت کند ضرر نمى کند.
  3
  24
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۱
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. چیکار کنم که عاشقت شدم و در ره عشق توبه میکنم إِنَ اللَهَ یحِبُ التَوَابِینَ فقط تو صیغه من بشی
  7
  20
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۸
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::انا بیطرف - فسا، ایران::]. یاد حرف بهاره رهنما انداختی منو خخخ نمیدونم شما چقدر از فرهنگ ایرانیان در زمان پهلوی و تا قبل از حمله و اشغال ایران توسط آخوندها خبر داری یا خوانده ای توصیه میکنم کمی از پدر و مادر یا پدر بزرگ و مادربزرگ خودتون بپرسید که مردم ایران در زمان پهلوی چه جور مردمی بودند و با چه فرهنگی . درست از زمان حمله و اشغال آخوندها فرهنگ غنی و ناب ایرانی جای خودش را داد به این فرهنگی که الان میبینید .دقیقا همه چیز تقصیر آخوند هست فساد و جنایت و دروغ و تزویر و ریا و مردم دیگه اعصاب ندارند برای یک لقمه نان هر چه تلاش میکنند آخرش به یافتنش در سطل زباله ختم میشود
  7
  15
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::varied - ریزه، ترکیه::]. [::varied - ریزه، ترکیه::]. فاطی خانم نیست آقاست که با میله رابطه دارد ههههههههه
  8
  17
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷
  ۷۰
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  قاصبین؟ ینی اینم حتماً باید سعید طوسی یادت بده؟ غصب، غاصب، غاصبین (یعنی شغل اجداد و آباء ممد آغا ظرف ۱۴۰۰ سال گذشته)! . غصب « یعنی به زور و توحش و برخلاف قوانین بشری و با زور و لشگر کشی و تجاوز به آب و خاک و ناموس افراد و با تجاوز به عُنف مال کسی رو تصاحب کردن، شغل ممد آغا»! شیر فهم شد یا سعید طوسی رو خبر کنیم؟؟
  2
  10
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۲
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  مادر شوهر، پول لباس عروسو داده اما لباس خوبی برای خودش نخریده. عروس هم نزاکت نداشت . داماد چه خواهد کشید.
  1
  18
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
  ۴۷
  gerexan - لندن ، انگلستان
  [::خان بختیاری - ریو، برزیل::]. همین طور هست اگر این خانم عروس تخم سالم بود باید عکس همان حرف را هم می گفت که شما هم مرا دوست داری با تمام نقض هایم ولی در اصل ان خانم خیلی پر نقض بود که حتی در روز شیرین شوهر و مادر شوهرش را نیش زد و مادر شوهر حق اش بود برایش افتابه بردار و دفاع کردن از حق به ابرو ربطی ندارد اگر ان خانم عروس ابرو سرش می شد که شوهر خودش را در حمع تخریب نمی کرد مگر ادم بی نقضی هم هست ناقص دیدن دیگران کار ادمهای مثل عروس خانم کودن روانی هست والا هیچ مادری تحمل شنیدن همچن چرتی از نزدیکترین فرد به پسرش را ندارد !
  1
  11
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۳
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا::]. مطمئنی؟ اونی که شما میگی فکر کنم سندیکای گوشت فروشها هست!
  5
  2
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
  نظر شما چیست؟