هذیان‌های این جماعت تمامی ندارد; درمان کرونا این‌بار با نیش زنبور

مهمان برنامه «طبیب» شبکه سه سیما مدعی درمان بیماری کرونا با نیش زنبور عسل شد!
+11
رأی دهید
-42

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  جنابان sabokbaram و amirgheryou اینم از صنعت ملی شما. تحویل بگیرید.
  10
  39
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
  ۴۶
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  آقا که از ترس کرونا بیرون نمیاد، پس نیاز به یه زنبور داره تا باسن او را نیش بزنه
  2
  29
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴
  ۴۶
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  سوال مجری از حرف‌های او جالب تر بود "یعنی‌ برای کرونا بایداون ناحیه گزیده بشه"
  2
  31
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  جناب دکتر این رو هم باید اضافه میکردید، انشاالله دفعه بعد. زنبور باید از نوع گاوی و از شهد گل بنفشه هم تغذیه کرده باشد. محل گزیدن بیمار هم باید دقیقا همان محلی باشد که با پنبه آغشته به روغن بنفشه تحت مداوا از قبل قرار گرفته بوده.
  10
  21
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹
  ۳۹
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان
  هر کس جنسی رو دستش مونده بود در جریان کرونا به فروش رساند. طبق خیلی اظهار نطرها ی غلط زرچوبه،لیمو، سیر،زنجبیل،خرما و غیره برای مداوای کرونا موثر هستش. نیش زنبور رو کجای دلمون بذاریم.
  2
  15
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  اگر روی ....جواب داده پس توی ....هم صد در صد جواب میده!! از فردا مردم قمبل کنان به سمت زنبورداری ها به پیش
  3
  18
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  این آقا همه کاره و هیچکاره هست. متخصص در همه چی الا طبابت. ذوب شده در قران و ولایت.
  3
  25
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  فعلا به طالبان اسلحه برسونیم ببینیم بعدش چی میشه.
  2
  18
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  خدایا ما ملت ایران چقدر عقب افتاده و منگلیم که مملکت رو دست یه همچین ای دایم، و هی نشستیم و فقط غر میزنیم. کل این حزب‌الله ًها یه مشت ادماین که واقعاً تو مخشون.....
  3
  25
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  این جنازه خودش از مصادیق بارز کرونا ست.بی دلیل نیست که امار مرگ و میر ها هر روز بالا میرود
  1
  22
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. کاسه آخوند تو دست شماست برای لیسیدن، این هم همان تلویزیونی هست که مثل شما از قاسم کتلت تجلیل میکنه، حالا چرا من را داوطلب این موضوع کردید؟
  9
  15
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. با اسم Aryanboy بیشتر از این آبروی خودت را نبر. با همان اسم واقعیت” علی اصغر” اگر بیایی باز میشه باور کرد که قهرمان ملی تو قاسم گچکار هست. حالا بیا بنویس که من با مرحوم محمد رضا شاه مشکلی ندارم چون فوت کرده و خطری برای رژیم ندارد. اما با شاهزاده رضا پهلوی شدیداً مخالفم چون اکثیت ملت حامی او هستند و او کابوس رژیم شده.
  11
  17
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۲
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. افغانی من نمیدونم اینی که این آقا میگه درسته یا نه اما توی بی سواد دوزاری بهتره بری سمتها و تحصیلات و کتابهای این بنده خدارو ببینی. این آقا استاد تمام(پروفسور) و رئیس بخش پایلوت بیوتکنولوژی انستیتو پاستور ایران و 10تا سمت علمی دیگه داره و چندین کتاب علمی داره. حالا چون مثل تو شهرستانیه دلیل نمیشه مثل تو بی سواد و دوزاری باشه. آدمهای چیپی مثل تو در این سایت به اندازه انگشتان دو دست نیست. در ضمن این آقا قطعا به خاطر سطح علمی ساختار ویروس کرونا و ساختار زهر زنبور رو میشناسه. ممکنه زهر زنبور بر روی پوشش چربی ویروس کرونا یا ساختار پروتئینی اون موثر باشه. برو دوزار مطالعه کن بعد بیا اینجا تراوش کن.
  21
  6
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۳
  ۲۰
  Mo Ham Mad - مکه معظمه، عربستان سعودی
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک:]. زنبور از نوع گاوی چه جور زنبوریه؟
  3
  6
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Mo Ham Mad - مکه معظمه، عربستان سعودی::]. بله، همان زنبور سرخ (یا زنبور قرمز، خرمایی، گاوی، قاتل) (نام علمی: Vespa orientalis). نیشش بغیر از درد، سوزش کلان تندی هم داره. بهترین مکان زیستش‌ هم در بین سرخپوستان است، چون خودش رو استتار میکنه.
  6
  4
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۸
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  کسانی که به مزاح گویی افتاده‌اید. پیامبر ص دست بر شانه سلمان فارسی که در میان حاضران بود، گذاشت و گفت: لو کان او العلم معلقا بالثریا لتناوله رجال من ابناء الفارس. «اگر علم به ستاره ثریا بسته باشد و در آسمانها قرار گیرد، مردانی از فارس آن را در اختیار خواهند گرفت.» بله، پس یقین داشته باشید که صحبت‌های ایشان بر مبنای علمی و اساسی است. بله در هنگام گزیدن، درد و سوزش بهمراه خواهد داشت ولی از شر ویروس منحوس کرونا در امان خواهید بود.
  9
  2
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۹
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Mo Ham Mad - مکه معظمه، عربستان سعودی::]. منظورش زنبورهای بزرگ قرمزه که خرزنبور هم میگن. هرجارو نیش بزنه اندازه بادکنک باد میکنه و دردش وحشتناکه.
  8
  4
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
  ۶۴
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  در ممالک غربى پاد تن از زهر مار و عقرب درست مى کنند و نمى توان به طور قطع این ادعا را رد کرد. بهرحال سیستم دفاعى بدن در بعضى مواقع باید یک کنش داشته باشد که واکنش نشان دهد . در هرصورت این ادعا باید از طرف متخصصین علوم آزمایشگاهى بررسى شود.
  2
  2
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷
  ۵۳
  Hatef - پاریس، فرانسه
  روایت است از امام زمان (عج) که : مسلمان و شیعه ما از دنیا نرود کسیکه کرونا دارد و قبل از مرگ بر دهان آخوندى بوسه نزند.
  2
  2
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۴
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. به نظر من یه فردی که در بزرگترین و مهمترین و خاصترین انستتیو و آزمایشگاه ملی و مرکزی ایران دقیقا پست ریاست بیوتکنولوژی داره به جای اینکه بگه کندو داران فلان جا کرونا نمیگیرن باید مستندات علمی ارائه بده مثلا بگه چون سم زنبود دارای فلان مواد هست در مقابل فلان خصوصیت کرونا قرار میگیره و اون رو خنثی میکنه. پس بیخودی از حرف این بنده خدا رو بنا قرار نده.
  3
  7
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۳
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  تعجب از این دانشمندان ما که خیلی کمیاب هستند هیچ کشوری با شاش شتر و نسخهای روانپریش روازاده جن گیر واین یکی نوبرش است خوبه نگفتن این زنبورارو بجوشنید با شاش شتر و میل کنید انشاالله خدا شفا میده یا که ...(سقط) می شی میری پی کارت.
  0
  5
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۱
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. ایشان میفرمایند: "عالمی که ایمان نداشته باشد، به علم دست نمی‌یابد.استادان دانشگاه نباید خارج از محدوده قرآن کریم تدریس کنند چرا که اسرار و علم کائنات در دل آیه‌های این کتاب الهی نهفته است. کسی که می‌خواهد به درجات علمی برسد و در دنیا و آخرت سعادتمند شود، باید نگاه کنکاش‌گرانه‌ای به زندگی داشته باشد، امانتدار باشد، به کشور خود خالصانه خدمت کند، در آیات قرآن کریم تدبر کرده و به آموزه‌های اسلامی عمل کند. «کاش قرآن کریم را به اندازه نانو درک می‌کردم قرآن حبل‌المتین است وهر کس با قرآن پیش برود، به حبل‌المتین نزدیک می‌شود." حالا من یک سوال از جنابناعالی میکنم؟ آیا در شما دو درصد از این خاصیتهایی که ایشون گفتند هست؟ اگر هست و قبولش داری پس هر کامنتی که تاحالا گذاشتی واقعیت نداشته و همش تخمه علافی بوده شکستی. یکم به خودت بیا و برو جلو آینه با همون چشای معصوم و قشنگت با خودت گفتگو کن. از مجازیت بیا بیرون. خودت باش.
  8
  11
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۸
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. تو علی اکبره سبکبار، من علی اصغر آریایی، قبول! ولی این همه پاچه خواری چیه میکنی برای شاه و خاندان شاه؟ چرا اینقدر بیچاره ای؟ چرا اینقدر گمراهی؟ چرا اینقدر بیکاری؟ نه بحث کردن بلدی نه آداب معاشرت داری. اصلا چرا هستی شما؟ به درد چی میخوری؟ مطمئنم از اونایی که از دیوار سفارت آمریکا میرفتی بالا و داد میزدی مرگ بر آمریکا. حالا رفتی اونجا عین کرونا چسپیدی بهشون و مرگ بر ایران میگی. اگه خیلی مردی اگه خیلی شرف و غیرت داری پاشو برو یک هفته سر مرزهای ایران نگهبانی بده. کاری هم به سیاست نداشته باش. به نیت این برو که جان مردمت برایت مهم است. ناموس مردمت برایت مهم است. حتی بعد از یک هفته هم فرار کن و اصلا پرچم شیر خورشید بزار جای خودت. ولی نه رضا پهلوی مال این حرفهاست نه شما نوچه های سوسول و ..... فقط ....میزنید ... خودتون از خودتون هیییییچ ندارین. اگه دارین نشون بدین.
  7
  12
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. درست گفتی اهل بحث نیستم. تخم آخوند در وجودم نیست که با زبان بازی مار را از سوراخ بیرون بکشم و چهل سال بر گرده ملتی سوار باشم. و اما اگر رضا پهلوی خطری برای اربابت محسوب نمیشد، اینهمه از دیدن تصویرش و شنیدن صدایش به لرزه و زرد کردن نمی افتادید. شما کاسه آخوند را بلیس، ما هم رضا پهلوی را خار چشمان آخوند میکنیم، چنانچه مثل امروز در هر گوشه کشور و در هر کجای دنیای مجازی ایرانیان پهلوی را طلب میکنند. با سید علی این سطور را بخوانید و بسوزید. من بحث بلد نیستم، اما نوشته هایم آنچنان به دل جوانان مینشیند که لرزه بر اندام اربابانت میندازد.
  1
  3
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. آره نوشته هات خیلی لرزه میاندازند. مخصوصا در حوالیه زیر شکم. تمام پایگا های لرزه نگاری خاورمیانه هم مات و مبهوت موندند از این همه قدرت لرزه افکنی شما. والله تا من یادم باشه تصویر شاه خدا بیامرز و خانواده محترمشان قبل انقلاب هم همه جا آویزان بود و کسی هم نه لرزشی کرد و نه رنگی عوض کرد. اتفاقا مردم ازشون خوششون نیومد و راعت رفتن عوضش کردن. خیلی هم راحت. اینقدر راحت که هنوزو هنوز هم مستند میسازن و تحقیق میکنند که چرا شاه اینقدر راحت رفت؟؟؟ کشور مال او نبود که مال مردم بود ولی چرا راحت تحویل داد و رفت.؟؟
  2
  5
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. خودت بالا رو نگاه کن ببین چقدر زر زدی! واقعا توقع داری ملت بخونن. خودت حالشو داری اراجیفت رو دوباره بخونی!
  4
  5
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. با شما کسی صحبت نکرده عزیزم. اگه به شما مربوط شد خبرتون می‌کنم. آره قربون اون چشای معصوم و قشنگت برم.
  3
  8
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. این تیکه ای که هی تکرار میکنی دقیقا مال کدوم شهرستانه پسرجان؟
  1
  0
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. مال هیچ شهرستانی نیست! کامنتهای قبلیه خودتو بخونی بهش میرسی. فقط مواظب باش از چاراویماق سردرنیاری. سفر خوبی داشته باشی.
  0
  1
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. من حرفای این آقا رو گوش نکردم. چون میدونستم در یک برنامه تلویزیونی جمهوری اسلامی کسی علمی حرف نمیزنه. فقط خواستم بهت گوشزد کنم اینی که داره این ادعا رو میکنه در بالاترین سطح مسئولیت و پست علمی (استاد تمام) این رشته و موضوع کشور هست. یعنی رییس مهمترین مرکز تحقیقات آزمایشگاهی بیوشیمی ایران. شما اگر در دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی معتبر رفته باشی متوجه میشی اساتید و محققان اونجا اجازه نمیدن یکی صرفا به خاطر ذوب ولایت بودن در اونجا مسئولیت علمی اشته باشه و باید مراتب علمی و سوابق استادی و تحقیقاتی قابل توجهی داشته باشه. وقتی این آقا زر میزنه که زهر زنبور موثره باید تحقیقات کرده باشه و اگر غیر از این باشه آبروی کرسی استاد تمامی و ریاست پست علمیش کاملا در خطره. رییس جمهور ایران نیست که هر زری بزنه. در دانشکده ما که دانشکده برق بود امکان نداشت کسی استاد تمام و دارای تالیف کتاب مرجع نباشه و بهش رای بدن رییس دانشکده بشه. اما رییس دانشگاه به غیر از سطح استادی روابط سیاسی هم داشت. به هرحال اگر زر مفت زده باشه به زودی جایگاهشو از دست میده.
  1
  0
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۶
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. خیلی از تحصیلکرده ها و محققان ما اسکل تشریف دارن و در توهم آسمانی بودن ادیان از جمله اسلام هستن. تو هم که یک انسانی با مشخصات تحصیلی و تجربی مجهخول هستی وقتی به یک گچکار دزد عمله که تبدیل به کتلت شد (قاسم سلیمانی) میگی ژنرال اینم به قران میگه آخرت همه علوم. همه که مثل من واقع گرا نیستن حرف مفت نزنن. خخخ.
  1
  4
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹
  نظر شما چیست؟