برادر قاضی منصوری: ابعاد جسد به ابعاد برادرم نمی‌خورد

ایران وایر :برادر غلامرضا ‌منصوری گفته که «چهره برادرم قابل تشخیص نیست و ابعاد جسد به ابعاد برادرم نمی‌خورد.»

وی گفته «جسدی که منصوب به برادر من است، به ایران آوردند و دوبار هم با خانواده به پزشک قانونی رفتیم منتهی نتوانستیم ظاهر جسد را احراز  کنیم.»

منصوری اضافه کرده «پزشک قانونی از همه خانواده ما آزمایش دی ان ای گرفت، اما جواب آزمایش هنوز اعلام نشده است.»

وی ادامه داده «به همین خاطر ما هنوز جنازه را تحویل نگرفتیم و منتظریم که آزمایش دی ان ای اعلام شود چون به لحاظ رویت احراز نکردیم.»

منصوری اضافه کرده «به دلیل طول زمان ابعاد و ظاهر مقداری از جسد از بین رفته است بنابراین در دو مرحله‌ای که رفتیم ابعاد و ظاهر جسد را احراز  نکردیم و دیدیم که هیچ چیز جسد به برادرمان نمی‌خورد.»

وی گفته «جسد را به ما نشان دادند و باز کردند، اما اعلام می‌کنند به دلیل زمان مقداری از جسد که احتمالا در سردخانه نبوده از بین رفته است.»

منصوری اضافه کرده که «چهره {جسد} از بین رفته و اندازه‌ای قابل تشخیص نیست، اما این چهره به آن کسی که ما حداقل در نظر داشتیم نمی‌خورد نه ابعاد سر، نه ابعاد طول و قدی که این جسد دارد، به برادرم نمی‌خورد.»

غلامرضا منصوری، قاضی بازنشسته اجراییات بخش لواسانات، بازپرس شعبه ۹ دادسرای کارکنان دولت و قاضی دادسرای فرهنگ و رسانه بود که نامش در پرونده اکبر طبری بر سر زبان‌ها افتاد و بعد از مدتی جسدش در هتلی در بخارست پیدا شد و مدتی بعد به ایران فرستاده شد.
+27
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  ابعاد برادر شما سر جای خودش در یک کشور سوم مشغول عیش و نوش است. آبها که از آسیاب افتاد دعوتتان میکند که بروید پیشش برای عشق و حال
  1
  56
  یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۴
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  انتظار دارین نتیجه آزمایش DNA چی باشه؟ خودتون رو سرکار گذاشتین؟ البته برادرتون هم یه دزد کلاش بود،معلوم نیست سر چی اختلاف پیدا‌کردن و سر به نیستش کردن.جفتشون یه پ....
  1
  45
  یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۹
  ۳۲
  مهیار آریوبرزن - آکسفورد، انگلستان

  از همون اول هم پر واضح بود که نمیخوره. در واقع این جوکی هست واسه سرگرم کردن مردم. دست این آخوندای دوزاری خیلی وقت رو شده. این حرومی‌ها شمشیرشون و فقط واسه مردم ایران از رو میبندن واگر نه هوا خودشون و حسابی دارن. این کثافت با هویت جعلی هنوز زنده هست و خدا میدونه با پول بیت المال و خون مردم الان تو کدوم جزیره داره از بقیه زندگیش لذت میبره.
  1
  47
  یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۴
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  خر خودتونید و رهبرت. خودت خوب میدونی برادر دزدت پولا را هاپالو کرد و داره حالشو میکنه و تو هم داری مظلوم نمایی میکنی
  0
  22
  یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۸
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  منکه از اول داستان منصوری تا الان نوشته ام که این الدنگ نمرده بلکه در یک کشور دیگری که به احتمال قوی سواحل جنوبی اوکراین است و زیبا رویان اوکراینی (حوریان زمینی)خوش میگذرونه
  1
  21
  یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۳
  ۵۸
  lehrte - هانوفر، آلمان
  اونموقع که شما یادته مال مردم خوری میکرده ابعادش بزرگ بوده الان چند وقته نتونسته که مفتخوری کنه ابعادش اب رفته.....
  1
  16
  یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۲
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  یارو دکترا جعل میکنه و باهاش سالها حکومت میکند. اونوقت انتظار داری جواب آزمایش اصل دستت بدن؟ حتی اگه سرش هم در دسترس نباشه خانومش میتونه از روی اعضای بدن و تناسلیش و رنگ موش تشخیصش بده. پسر بچه نه ساله نبوده که. مانشالله گاو پیشونی سفیدم بوده واسه خودش. از اولم مشخص بود که فیلمه.
  1
  23
  یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  حداقل در کیسه رو باز کن ببین گربه مرده توش نباشه بعد از ابعاش گله کن
  0
  1
  ‌سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۳
  نظر شما چیست؟