سرقت میلیاردی کارمند از شرکت

شرق: کارمند شرکتی که ۱۲۰ دستگاه تلفن همراه و لوازم جانبی به ارزش ۵۵ میلیارد ریال را از داخل شرکت سرقت کرده بود، دستگیر شد.

سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران در‌این‌باره گفت: ۱۱ تیرماه پرونده‌ای با موضوع سرقت انباری شرکتی به شیوه تخریب قفل در کلانتری ۱۱۸ ستارخان تشکیل و با دستور دادیار دادسرای ناحیه ۵ تهران برای رسیدگی تخصصی به پایگاه دوم پلیس آگاهی ارجاع داده شد.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران توضیح داد: شاکی با حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی اظهار کرد که شرکتی در زمینه واردات تلفن همراه و قطعات موبایل دارم. روز 11 تیرماه پس از ورود به شرکت متوجه شدم در انباری در طبقه دوم تخریب و ۱۲۰ دستگاه تلفن همراه گران‌قیمت و تعداد زیادی لوازم جانبی آن به ارزش ۵۵ میلیارد ریال مورد دستبرد سارق یا سارقان قرار گرفته است. رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی افزود: با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی تیمی از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت‌های خاص به صحنه وقوع جرم رفتند و در تحقیقات میدانی پی بردند سرقت داخلی است و سارق با صحنه‌سازی قصد منحرف‌کردن مسیر تحقیقات را دارد.

او با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی کارآگاهان به یکی از کارمندان شرکت به نام یونس ۴۵ساله مظنون شدند و با دستور قضائی، او در محل سکونتش دستگیر شد، اظهار کرد: با انتقال متهم به پلیس آگاهی او به جرم ارتکابی اعتراف کرد و گفت سرقت را به‌تنهایی انجام دادم و همه اموال مسروقه را در انباری منزلم مخفی کرده‌ام.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی گفت: با اعتراف صریح متهم و قبول سرقت از مال‌باخته پرونده به دادسرا ارسال شد و با دستور مقام قضائی یونس برای کشف زوایای پنهان پرونده با صدور قرار قانونی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.
+1
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.