گشت امنیت اخلاقی؛ نیروی انتظامی: تنهاییم، استاندار اصفهان: آپارتمان جایزه می‌دهیم

 نیروی انتظامی هر تابستان طرحی با عنوان «امنیت دریا» برای مقابله با «بدحجابی» اجرا می‌کندجانشین فرمانده نیروی انتظامی ایران می‌گوید در موضوع امنیت اخلاقی جامعه «این نیرو واقعاً تنهاست»، استانداری اصفهان نیز اعلام کرده قصد دارد به ۲۴ آمر به معروف و ناهی از منکر برگزیده در این استان، یک واحد مسکونی بدهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، قاسم رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی روز پنج‌شنبه، ۹ مرداد، در دیدار با نماینده علی خامنه‌ای در استان اصفهان با انتقاد از مراکزی که «در موضوع امنیت اخلاقی» با نیروی انتظامی همکاری نمی‌کنند، گفت: «به‌غیر از بسیج و نیروهای داوطلب کسی با نیروی انتظامی همراهی نمی‌کند.»

«امنیت اخلاقی» اصطلاحی است که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی اغلب برای مقابله با آن‌چه «بدحجابی» می‌خواند استفاده می‌کند.

انتقاد جانشین فرمانده نیروی انتظامی از «واقعاً تنها بودن» این نیرو در این زمینه در حالی بیان می‌شود که ستاد ویژه «امر به معروف و نهی از منکر» به‌طور رسمی در این مورد فعال است که بودجه سال جاری آن بنا بر اطلاعات رسمی ۳۱ میلیارد تومان بوده است.

همزمان، عباس رضایی، استاندار اصفهان، نیز اعلام کرد قصد دارد به ۲۴ آمر به معروف و ناهی از منکر برگزیده در این استان، به شرط آن‌که خانه‌ای به نام‌شان نباشد تا سال آینده یک واحد مسکونی بدهد.

«گشت امنیت اخلاقی» و موضوع «امر به معروف و نهی از منکر» در سال‌های اخیر، به‌خصوص در تابستان که به‌دلیل گرمای هوا منجر به استفاده نسبتاً راحت‌تر لباس میان بانوان می‌شود، همواره خبرساز بوده است
+1
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  shirzan - برلین، آلمان
  آخه بی شرفها امر به معروف و نهی از منکر فقط مربوط به حجابه ؟ چرا اینها نمیرند جلو اختلاس گر ها رو بگیرند . آدرس همشون هم کاملا معلومه . هر جا که ویلای میلیاردی هست
  1
  9
  شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
  نظر شما چیست؟