پمپئو: رژیم ایران بر پایه یک «ایدئولوژی منفور و ورشکسته» تثبیت شده است

مایک پمپئوصدای آمریکا :وزیر خارجه ایالات متحده روز پنجشنبه ۹ مرداد در پیامی در توئیتر نوشت، رژیم ایران بر پایه یک «ایدئولوژی منفور و ورشکسته» تثبیت شده است.

مایک پمپئو نوشت: «در حالی که رهبران کشورهای نرمال کامیابی مردم خود را ارتقا می‌دهند، رژیم کنونی ایران تفرقه و یهودستیزی را ارتقا می‌دهد.»

وی در پایان این توئیت تاکید کرد که «ایرانی‌ها شایسته بهتر از این هستند.»
قای پمپئو روز پنجشنبه نهم مرداد ماه، در جلسه بررسی بودجه درخواستی وزارت خارجه آمریکا در کمیته روابط خارجی سنای آمریکا نیز گفته بود: «ما جمهوری اسلامی ایران را آن طور که هست می‌بینیم، یعنی یک متخاصم و نه یک قربانی. ما روی کارزار فشار حداکثری متمرکز شدیم.»
+91
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۱
  varied - ریزه، ترکیه

  «ایدئولوژی منفور و ورشکسته» طویله رهبری به 1400 سال قبل برمیگردد زمانیکه مدینه یک شهر تمام یهودی بود و محمد از ترس جانش به مدینه پناهنده شد مثل بسیاری از مسلمانان که امروزه به کشورهای مسیحی پناهنده میشوند آنزمان محمد از کمک های یهودیان استفاده کرد مثل امروز که پناهندگان ازکمکهای دولتهای مسیحی استفاده میکنند و همزمان بعضی از پناهندگان از مغازه ها دزدی میکنند و محمد نیز با وجود دریافت کمک از یهودیان به راهزنی از یهودیان پرداخت خلاصه نمک خورده نمکدان میشکند و این موضوع بمزاق یهودیان خوش نمی آید مثل امروز که دزدی از معازه ها موجب رشد راسیست در میان مسیحیان میشود در آنزمان راهزنی پیامبر موجب ناخشنودی کعب اشرف و اسما و. میشود و محمد دستور کشتن آنها را میدهد که از آن زمان تا کنون یهودی ستیزی ادامه دارد و یهودی ستیزی شیعه اسلامی در ایران نیز ادامه همان رفتارهای یهودی ستیزانه پیامبر است
  9
  63
  جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  واقعا" نظام اخوندی ایران در اساس پیرو یک مذهب ورشکسته است که بیشتر رهبران این مذهب یا کشته شده اند یا با دوزو کلک زندگی پراز دروغ و حقه و فریب را گذارنده اند. این رژیم اخوندی از اساس میبایست فنا شود ولی انقدر در کشتن و به کشته دادن و فریب و حقه بازی ماهر شده بودن و در بین مردم جا خوش کرده بودن که 99 درصد از مردم ایران و حتی جهان را فریب دادن.
  7
  35
  جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
  ۵۱
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  [::varied - ریزه، ترکیه::] از منابع اشتباه مطالعه کردی . محمد خودش یه یهودی زاده بود و کلا اسلام یه کپی از یهود هستش و اون زمان محمد و سران جهود خودشون این دین رو درست کردن و در دنیا گسترش دادن برای کنترل امروز دنیا و از اون هرسال و هر لحظه دارن ملیاردها ملیارد دلار و یورو و طلا دارن باهاشون کاسبی میکنن . چه از جنگ و فروش تسلیحات و جنگ افزار و چه از منابع نفتی و ثروتی که در خاورمیانه و سرزمین های به اصطلاح مسلمان نشین نهفته شده.
  16
  3
  جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
  ۲۱
  varied - ریزه، ترکیه
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. از اینکه اسلام کپی از ادیان دیگر است در آن شکی نیست اما در مورد محمد مادر محمد آمنه و پدرش عبدالله - آمنه و عبدالله هرگز ازدواج نکردند در میان عرب رسم بوده وهست که مردان عرب هنگام سفر تجاری زنان خود روی یک کجاوه بر کوهان شتر میبردند آمنه اگر همسر عبدالله بود میبایست ههمراه عبدالله به سفر شام میرفت درواقع آمنه و خواهرش در بیرون از مکه در راه شام روسپیگری میکردند یعنی فاحشه بودند که عبدالله برخانه آمنه وارد میشود و حاصل آن محمد پیامبر اسلام است شما اگر تواریخ اسلامی را مطالعه کنید بسیار خلاصه و تحریف به آمنه اشاره شده و اطلاعات زیادی در دسترس نیست یعنی بعد از بقدرت رسیدن پیامبر دستور داده شده که اطلاعات اساسی در مورد مادر پیامبر حذف شود در زندگی 63 ساله پیامبر هم ایشان هرگز نامی از مادر خود نبرده است و حتی در انتخاب نام برای دخترش نام مادربزرگ پدری خود را که فاطمه است انتخاب میکند مطلب کلام فرزندی غیر مشروع بدنیا بیاید .. . زاده میگویند
  4
  9
  جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
  ۵۱
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  [::varied - ریزه، ترکیه::] من هیچوقت به قوم یهود توهین نمیکنم و نکردم و منظور من از کامنت قبلی انسانهای بدِ قوم یهود هستن که تعدادی از اونها سردمداریِ دنیا رو در دست گرفتن . قوم یهود قومِ بسیار خوب و برگزیده و پاک سرشت در بین ما انسان ها هستن . سرزمینِ مقدسِ اسرائیل یک یادگاریِ از کوروش بزرگ هستش و یهودیان برای ما ایرانیان مثل یک خوانواده هستن .
  6
  1
  جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  این کار شماست انجاتوی امریکا رشدکردن از اون ابراهیم یزدی تا این جدیدیها، وگرنه هرگزموفق نمیشدن
  0
  5
  جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
  ۲۶
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::varied - ریزه، ترکیه::]. من تاریخ خوندم . مطالبی که نوشتی رو رفرنس بده ببینیم از کدام کتاب تاریخی در آورده ای . تا اونجا که من مطالعه دارم بیشتر چیزهایی که نوشتی با تواریخ تطابقی نداره ولی باز لطفا کتاب و صفحات مربوطه رو ارائه بدید بریم ببینیم.
  5
  5
  شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۸
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. زندگینامه پیامبر رو امثال ابن اسحاق، ابن هشام و طبری نوشتن. اینها معروفن به اولین مورخین صدر اسلام. چیزهایی که دوستان درباره آمنه گفتن توی این منابع نیست. البته اولینش ابن اسحاق هنوز۱۰۰ سال با وفات پیامبرفاصله داره و این صد سال خالیه. برای همین بعضی مورخین میگن چون این ۱۰۰ سال اسمی از پیامبر بطور مکتوب موجود نیست ِلذا محمد وجود نداشته
  1
  0
  شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۵
  ۲۶
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Chokam - ری، ایران::]. مثال میزنم همین قضیه کشتن هویدا که هنوز خیلی از کسانی که اونجا بودند زنده هستند این چهل سال هم یک میلیون بار بحث شده که چطوری کشته شد الان چهار تا روایت وجود داره براش!!! تازه در عصر اینترنت و موشک هم بوده!! در مورد تواریخ دور دست عملا هیچ راهی وجود نداره بجز شناخت اون شخصیتها از روی آثاری که ازشون بجا مونده
  1
  3
  یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۰
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. چهارتا روایت درباره نحوه کشته شدن است نه وجود داشتنش. تفاوت وجود داشتن با نحوه کشتن رو متوجه نمیشید؟
  0
  1
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.