تیراندازی دو شرور مسلح در سعادت آباد بخاطر یک دختر

رکنا: 2 شرور مسلح به خاطر یک دختر در منطقه سعادت آباد دست به اسلحه شدند و به سمت یکدیگر تیراندازی کردند.

ساعت 12 ظهر سه شنبه 7 مرداد امسال ماموران کلانتری 132 شهرک غرب در جریان درگیری مسلحانه در منطقه سعادت آباد قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.
تیراندازی در سعادت آباد
بررسی های ابتدایی نشان از آن داشت که دو خودروی جک مشکی و سوناتا سفید رنگ اقدام به تیراندازی به سمت یکدیگر کردند و 2 خودروی پارک شده در کنار خیابان هدف گلوله قرار گرفته است و جوان 35 ساله ای که از ناحیه کمر هدف گلوله قرار گرفته بود به بیمارستان منتقل شد.

ماموران با حضور در بیمارستان به تحقیق پرداختند و مشخص شد جوان زخمی که در  تیراندازی سعادت آباد حضور داشته  سوار بر خودروی سوناتا بوده است و خودروی سوناتا نیز در نزدیک بیمارستان و در حالیکه آثار گلوله روی خودرو بود کشف شد و راننده خودرو نیز که در محل حضور داشت دستگیر شد.

راننده در اعترافاتش گفت: در صحنه تیراندازی در منطقه سعادت آباد حضور داشتم که سهراب هدف گلوله قرار گرفت و او را به بیمارستان منتقل کردم و از ترس اینکه دستگیر شوم از بیمارستان خارج شدم و داخل خودرو پنهان شده بودم که دستگیر شدم.
شناسایی عامل تیراندازی در سعادت آباد
ماموران در گام بعدی تحقیقات اطلاع پیدا کردند که خشایار 34 ساله که در خودروی جک مشکی رنگ حضور داشته نیز هدف گلوله قرار گرفته و در یک بیمارستان دیگر تحت درمان قرار دارد که ماموران به سرعت به محل اعزام شده و خشایار را شناسایی کردند.

ماموران در تحقیقات میدانی و اطلاعاتی پی بردند سهراب و خشایار از افراد شرور و سابقه دار هستند که بارها به خاطر درگیری روانه زندان شده اند.
ماجرای تیراندازی در سعادت آباد چه بود ؟
ماموران کلانتری 134 شهرک غرب در ادامه تحقیقات متوجه شدند که سهراب و خشایار از دوستان قدیمی هستند و روز دوشنبه 6 مرداد ماه سهراب به جشن تولد خشایار در منطقه فشم می رود اما سهراب وقتی وارد جشن تولد در منطقه فشم می شود مشاهده می کند که دختر مورد علاقه اش را با خشایار مشاهده می کند و همین باعث درگیری بین آنها می شود.

سهراب پس از این ماجرا برای انتقام گیری با خشایار در منطقه سعادت آباد قرار دعوا می گذارد و هر دو وقتی در صحنه حضور پیدا می کنند با اسلحه کلت کمری به سمت یکدیگر تیراندزی می کنند که در تیراندازی سعادت آباد هر دو مصدوم می شوند و به بیمارستان منتقل می شوند.

بنابر این گزارش، شنیده ها حاکی از آن دست که دختر جوان در این درگیری هدف ضربه قمه سهراب قرار گرفته است..
+11
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  حکم اعلام میشود: هر دو بولا بولا تا مرگ. چون مخل بشریت هستن. شرط میبندم کنار این دختر سر 5تا دختر دیگه هم با 5نفر دیگه درگیرن. پول مفت. تورم کثیف باعث شده عده ای که اموالی مثل خونه و ماشین مازاد دارن احساس کنن بدون کار کردن پولدارن و فقط به امر خطیر خانوم بازی مشغول باشن. خانومها هم که میبینن اینهمه ارازل پولدار براشون خرج میکنن به امر خطیر ازدواج سالم تن نمیدن و اگرم بدن بد میدن. لذا ممکت شده آشغال دونی. یکسری سازمانها و بانهکها تورم و ربا خور حقوقها و سهامها و وامها زیادی به کارمنداشون دادن و یه کارمند درپیت عمله دوزاری الان میبینه 3تا خونه داره و در زمان تسویه هم 4میلیار سهام بهش تعلق میگیره. لذا دیگه کار هم نمیکنه. پول میگره میره یللی تللی. بانکها و بیمه ها و سازمانها این پولارو میدن کارمنداشون خونه چنج کنن و رونق بازار باشه و تورم ایجاد بشه. مملکت گودزیلا پرور. یه زمانی حدود 20سال پیش ما از یه دختر خوشمون میومد میدیدیم رفیقمون هم خوشش میاد صرف نظر میکردیم و اگر رفیقمون میپرسید انکار علاقه میکردیم. الان عده ای آش و لاش ریختن تو جامعه.
  3
  22
  جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۶
  ۵۳
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  شک نکنید از نکبتهایی که به آغازاده معروفند، بودند!
  0
  20
  جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  دستگیر نشن میان خارج. تو کانادا تو محلی که زندگی میکنم میشناسما. و یقین ۱۰۰ درصدی دارم کلی جرم تو ایران انجام دادن و برا فرار از مجازات اومدن کانادا.
  1
  4
  شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۲
  نظر شما چیست؟