عکس روز : تصویری قابل تامل از مقایسه دو بیمار در بستر مرگ

+282
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۴
  Aryanboy - آرنیس، آلمان

  چاه مکن بهر کسی اول خودت، دوم کسی!
  6
  199
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۰
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  دکتر سحابی. این. بازرگان. بنی صدر سرشان در یک آخور بود.و فقط دروغ صادر می‌‌کردند. سحابی این‌ها زمانی‌ که دیگر پیر شد. یک کتاب نوشت .با نام "نیم قرن تجربه" اعتراف می‌‌کند. که ما بجز دروغ چیزی صادر نکردیم. ۲ مثال هم می‌‌آورد. در جنگ اول ایران و عراق در نزدیکی‌ قصر شیرین. ۶ ساعت طول کشید. عراقی‌ها ۴ صبح حمله. ۱۰ صبح چیزی نزدیک به ۱۰۰ کیلومتر عقب رانده شدند. شاه که هدف کشور گشاهی نداشت. و می‌‌خواست با آرامی ارتش را باز سازی کند. بعد‌ها پیمان صلح با صدام. همین حضرات که اسم بردم. اعلامیه.شاه به ایران خیانت کرد. به جای جنگ با اسراهیل می‌‌خواهد نشان دهد. دشمن ما اعراب است. زمانی‌ که صدام حمله کرد.و برنامه حزب بحث منتشر شد.دیدن که در آن نوهست. هدف یگانه کردن سرزمین عرب زبان ها. اسم خوزستان. ایلام. در آن.
  10
  51
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  مثال دو سه تفنگدار جناب سحابی بازرگان یزدی . می‌‌نویسد.وزیر کشاورزی ایران. در زمان شاه. با آمار صادر کرد. که ایران کم آب و تحمل این همه دام ندارد. بدتر همه بز. که ریشه را در می‌‌آورد.دست کم ۱۰ میلیون باید گوسفند و بز کشته شوند. این حضرات فریاد .که شاه به جنگ بز رفته. می‌‌خواهد. روستا آای‌های ما را وابسته به آمریکا کند.تا کشاورزی ما خودش گوشت و پوست صادر نکند. در زمان بازرگان این آقا خودش عضو کمیسیون کشاورزی بود. با یک برنامه به سمت دولت ب و می‌‌گوید. ایران کشور کم آبی است. ما تحمل این همه دام نداریم. دست کم ۲۰ دام باید کشته شوند. اسمش را هم گذاشتند. برنامه دولت انقلابی‌ برای نجات ایران از کم آبی. حالا منتظر این آذری چی‌ می‌‌گوید. خلیی بازرگان بازرگان می‌‌کند.
  11
  24
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
  ۴۶
  -xAdolf - اخن، آلمان

  ای سگ تو روح این یزدی وخانوادهاش...بیناموسترین وخایًن ترین افراد به ایران همین یزدی بی شرف، قطب زاده اشغال، بازرگان حرمزاده که با پول این مملکت که به خارج از کشور رفتن و دوره ای خیانت به این کشور رو دیدن و حـ... ها زهر خودشونو در اخر به این کشور ریختن. در فردای ایران از اینا باید مثل سلمان فارسیا بعنوان خایًنینه به وطن یاد بشه.
  4
  97
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۶
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  هرکسی ظلم میکند بی خبر از قانون کارماست, از قدیم گفته اند در هرکس را بزنید در تورا هم خواهند زد.
  3
  64
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۶
  ۴۰
  aarian - تهران، ایران

  کثیفترین کار اینه که از درمان یک بیمار سر باز بزنند. این همه سوگند پزشکی‌ پس برای چیه؟ لعنت به هرکس که در حق بیماری قصور بکنه حالا اون بیمار هر کسی‌ که هست.
  13
  44
  جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۹
  ۱۰۴
  millionaire - منچستر، انگلستان

  همچى نوشته مقایسه انگاراون شاه فلک زده رو جایى راه دادند ، بابا شاه خیلى شانس آورد که انورسادات راهش داد تنها کسى که بهش نه نگفت سادات بود وگرنه باید میرفت مریخ رو کره زمین جا نداشت
  81
  14
  جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۲
  ۶۵
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  به اعتقاد من کمترین مجازات براى یزدى تروریست آن بود که از درخت هاى تهران آویزانش کنند.
  3
  53
  جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  [::amir-amir - تورنتو، کانادا::]. کی اویزونش کنه؟ ادم مریخی؟
  24
  3
  شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.