اکبر اعلمی : ویروس‌ها فقط نسبت به مراسم شادی‌آور حساسند!

رهنمودهای مشعشع اخیر برخی مقامات ایرانی، دانشمندان جهان را به تکاپو واداشت و آنها در تحقیقاتی که به عمل آوردند، متوجه رفتار جالبی از ویروس کرونا شدند.

این تحقیقات نشان می‌دهد که ویروس‌ها در مراسم شادی و زمان پخش موسیقی به رقص و پایکوبی می‌پردازند و همین تحرکات زیاد آنان باعث انتقال بیماری می‌شود. اما در زمان برگزاری #کنکور ویروس‌ها عمیقا به فکر فرو می‌روند و در #عزاداری‌ها نیز در گوشه‌ای نشسته و قمه می‌زنند و مطلقا کاری به کار ما ندارند.

از این‌رو این دانشمندان به سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده‌اند که از مردم جهان بخواهند برای مقابله با ویروس کرونا، تا می‌توانند آنها هم مراسم کنکور و عزاداری را برگزار نمایند.

با این‌حال این دانشمندان همچنان تاکید می‌کنند که از برگزاری هرگونه مراسم عروسی و یا حضور در تئاتر و سینما جدا خودداری و ضمنا به مقامات کشور‌های جهان سوم هشدار داده‌اند که بدلیل حساسیت کرونا ویروس نسبت به مسئولان و مدیران و خانواده‌هایشان استثنائا آنها فقط از طریق ویدئو کنفرانس در مراسم عزاداری مشارکت نمایند و اگر فرزندانشان نیز قصد شرکت در #کنکور را دارند فعلا ایثار کرده و برای حفظ امنیت سایرین از حضور در کنکور خودداری تا در آینده بپاس این خدماتشان بدون کنکور وارد دانشگاه شوند!
اکبر اعلمی
+8
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  golaleh - زاگرس، افغانستان
  به این بابا فحش و بد و بیراه ندید بیچاره مریضه و هذیان میگه,
  4
  4
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
  نظر شما چیست؟