حجت الاسلام دانشمند : بعضی از آقازاده‌ها روی پهلوی رو سفید کردند!

+21
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  جناب دانشمند حرفهای شما درست! ولی همین حالا بسیاری از هموطنها به خاطر زدن این حرفها در زندان به سر میبرند. اگه شما راست میگید و اهل قرآن هستید پس اون هموطنهای بی گناه را آزاد کنید و آقازاده ها را به زندان تحویل بدین. اونوقت دوباره بیاین این حرفارو بزنید.
  2
  18
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۸
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه
  این پفیوز دو ریالی فکر میکنه با این حرف های دل خنک کنی میان مردم محبوبیت کسب کنه جناب الدنگ دانشمند اگر واقعا راست میگویی چرا اعلام نمیکنی دزد سرگرده خود خامنه ای است البته انتطار ببیشتری از تو نیست پیامبر تو هم دزد سر گردنه بوده رهبرت هم دزد سر گردنه است خودت هم دزدی
  3
  17
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۶
  ۵۸
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. اتفاقن چون اهل قرآن هست اونهم با مطالعه، از امثال او چنین انتظاری نیست! نه مثل اکثریت ایرانیها (مسلمانان) که اطلاع درستی از این دین منحوس ندارند. اکثریت مسلمانان جهانبینی انسانیشان را سوار اسلام میکنند و «مسلمان اسمی» نام نهاده میشوند!!
  2
  17
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. در هیچ کجای قرآن تشویق به دزدی و ربا و فساد نشده. اتفاقا درد بزرگ ملت ما نخواندن قرآن بود که باعث شد این آخوندها سوار افکارشون بشن. اگه قرآن را خوانده بودند شاه را هم بیرون نمیکردند و برایش احترام هم قائل بودند. در زمان شاه مسلمانان حال خیلی بهتری نسبت به حالا داشتن. تمام کشورهای اروپایی و آمریکایی به کتاب انجیل اعتقاد دارند. کتاب انجیل هم با قرآن فرقی نمیکنه فقط زبانش عربیه. در هیچ کجای قرآن نامی از حسن و حسین و علی و عمر و ابوبکر و غیره برده نشده و تمام اینها وسیله قدرت و رقابت مسلمانان سیاسی است.
  5
  12
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
  ۵۸
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. دزدی جان و مال، زبانزد این مثلن کتاب آسمانیست. یک نمونه: آیة‌ 33 سورة مائده می‌گوید: جز این نیست که سزای کسانی که با خدا و فرستادة ‌او می‌جنگند و در زمین به . تباهی می‌کوشند، این است که آنان را بکشند یا بردار کنند یا دستها و . پاهایشان را به خلاف یکدیگر قطع کنند، یا از آن سرزمین بیرونشان نمایند. بله درست گرفتی، حتی سرزمینش هم تشویق به دزدیدن میشود. حتی زن پسر آن شخص که چهار بار نامش در قرآن آمده (محمد = ستایش مسیح) را وادار به طلاق میکند تا خود کامش را ببرد و و و . تو نیز جزو آندسته از مسلمانان اسمی هستی که جهانبینی انسانیشان را سوار اسلام میکنند!
  1
  7
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
  ۵۸
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. نه تنها تشویق به دزدی میکند بلکه دزد را با اوامر سادیستی و غیر انسانی محاکمه میکند:. آیه38 سوره مائده می گوید: دست مرد و زن دزد را قطع کنید. این عمل موجب وهن و سرافکندگی دائمی فرد (در برابر همسر، فرزندان، و اقوام و آشنایان) ولذا سرخوردگی و ناامیدی او می‌شود. چنین وضعی ممکن است هم به خود فرد و هم به خانواده‌اش آسیب‌های جبران‌ناپذیر وارد کند.
  1
  7
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
  ۵۸
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. آیه به آیه مدنی در قران سراسر غیر انسانی و غیر قابل باور است بطوریکه فقط یکی از آنها کافیست تا قران را بدور بیاندازیم. یک نمونه بسیار وحشتناک و سادیستی. سوره نساء آیه 56 می گوید: آنان را که به آیات ما کافر شدند به آتش خواهیم افکند هر گاه پوست تنشان بپزد پوستی دیگرشان دهیم ، تا عذاب خدا را بچشند خدا پیروزمند است.
  1
  5
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
  ۵۸
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. فرق بزرگ اسلام (بنی عباسی) با مسیحیت در مکان تولدشان است. یکی در بیابانهای عربستان که آب کافی در دسترس نیست و دیگری در شهرنشینی. یکی برای گرفتن حق آب مجبور به جنگیدن، دیگری بدون جنگ برای داد و ستد در شهر...و تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل!
  1
  5
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  دیگه حرفات اون جذبه و گیرایی سابقو نداره . چون با این رژیم در پشت پرده تبانی کردی و این حرفارو اگه نزنی فکر میکنی که شاید بازم محبوب باشی ولی نه . سخت در اشتباهی . مردم همه چی رو میدونن ولی صداشون در نمیاد .برو بشین سر همون سفره ی انقلاب و آقا زاده هایی که داری بدشونو میگی .
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. شلوقش نکن و منم دسته بندی نکن لطفا. رفتی از بین شش هزار آیه روشن و واضح، یک آیه واسه من درآوردی که اصلا ربطی به موضوع هم نداره. ترامپ به سربازاش دستور میده کسانی که با آمریکا میجنگند را یا بکشید یا دستگیرشون کنید و بیارینشون زندان. خب جنگه حق هم داره! حالا انتظار نداری که خود خدا که خالق خود ترامپ و همه مخلوقات زمین و آسمان هست این دستورو بتونه بده؟ جالب اینجاست که یک آیه قبل همین آیه که شما میگی نوشته: "هر کس کس دیگر را نه به قصاص قتل کسى یا ارتکاب فسادى بر روى زمین بکشد، چنان است که همه مردم را کشته باشد. و هر کس که به او حیات بخشد چون کسى است که همه مردم را حیات بخشیده باشد." پس نمیشه روی یک آیه تمرکز کرد و بگیم بله همه قرآن کشک.
  6
  0
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۶
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. در مورد قطع دست هم، منظور دزدیه که از کارش پشیمون نیست و اسرار به دزدی داره. بعد از همون آیه که شما میگی نوشته: "هر کس پس از کردار ناپسندش توبه کند و به صلاح آید، خدا توبه او را مى‌پذیرد، که او آمرزنده و مهربان است." .
  6
  0
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. سوره نسا آیه 56 مربوط به این دنیا نیس، مربوط به جهنمه. انتظار داری با این همه فحش و ناسزا به خدا میدی، ببرنت زیر پنکه باد بخوری؟ بعد از همون ایه هم که شما میگی نوشته: "و آنان را که ایمان آورده و کارهاى نیکو کرده‌اند به بهشتهایى که در آن نهرها جارى است درآوریم، تا ابد در آنجا خواهند بود. و در آنجا صاحب زنان پاک و بى‌عیب شوند و در سایه‌هاى پیوسته و خنک جایشان مى‌دهیم."
  6
  0
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. در مورد حدیث هم باید بگم به هیچ حدیثی عقیده ندارم. چون پدر ما ایرانیهارو حدیث های از خودم درآوردی درآورده همه را گیج و گمراه کرده. پس در موردش هم بحثی نمیکنم. حدیثها آیات خود انسان هستند که بیشترش برای دور زدن حکم خدا نوشته شده. یک سریش هم برای پایداری قدرت. سنی ها یه چیزی میگن شیعه ها یه چیزی. آخر سر هم هر دو طرف به کفر متهم میشود.
  5
  1
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲
  نظر شما چیست؟