مرد سنگدل کرجی همسر و دختر جوان خود را با اسید سوزاند

به خاطر رفتار همسر و دخترم به دنبال انتقام بودم تا این‌که یک روز تصمیم به اسیدپاشی گرفتم. روز حادثه اسید تهیه کرده و همسر و دخترم را از خانه تعقیب کردم. وقتی به محل خلوتی رسیدند روی آن‌ها اسید پاشیدم.

رکنا :مرد میانسال که در جریان اختلاف‌های خانوادگی همسر و دختر جوان خود را با اسید سوزانده بود بازداشت شد.

اوایل پاییز سال گذشته زن میانسالی همراه دختر جوانش در حال رفتن به خرید در یکی از محله‌های جنوبی شهر کرج بودند که ناگهان مردی که بطری اسید به دست داشت آن‌ها را صدا زد و زمانی که مادر و دختر سرشان را به عقب چرخاندند هدف اسیدپاشی قرار گرفتند و فریاد سوختم سوختم آن‌ها سکوت محله را شکست.

رهگذران و مغازه‌داران آن‌ها را به سرعت به بیمارستان منتقل کردند. با تحقیق اولیه از شاهدان ماجرا معلوم شد که مرد میانسالی اقدام به این اسیدپاشی کرده است. پرونده‌ای در شعبه ۲۲ بازپرسی دادسرای جنایی شهر کرج تشکیل شد و با دستور بازپرس ابراهیم مرادی، تیمی از ماموران اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز تحقیقات برای دستگیری مرد اسیدپاش را آغاز کردند.

ماموران در ادامه با حضور در بیمارستان به تحقیق از دو قربانی اسیدپاشی پرداختند که آن‌ها پدر خانواده را عامل این اسیدپاشی معرفی کردند و زن مصدوم گفت: همسرم هزینه‌های زندگی‌مان را پرداخت نمی‌کرد و کسب و کار درستی این اواخر نداشت.

همین باعث بروز اختلاف و درگیری‌های شدیدی شده بود. حتی تصمیم گرفته بودم که از همسرم جدا شوم تا شاید شرایط زندگی‌مان بهتر شود، اما او حاضر نبود حتی از من جدا شود. چند روزی بود که خانه را ترک کرده و من و دخترم تنها بودیم.

آن روز ما برای خرید از خانه بیرون رفته بودیم که صدای شوهرم را از پشت سر شنیدم. وقتی سرم را چرخاندم، او روی من اسید ریخت. دخترم قصد داشت مرا نجات دهد که همسرم روی او هم اسید ریخت.

این در حالی بود که دختر جوان هم گفته‌های مادرش را تایید و پدرش را عامل اسیدپاشی معرفی کرد.

تحقیقات پلیسی برای دستگیری مرد اسیدپاش ادامه داشت تا این‌که چند روز پیش رد او در یکی از شهر‌های غربی کشور به دست آمد و مرد اسیدپاش بازداشت شد.

پدر خانواده در جریان تحقیقات در شعبه ۲۲ بازپرسی دادسرای جنایی کرج ابتدا منکر اسیدپاشی به همسر و دخترش شد، اما در ادامه تحقیقات با ابراز پشیمانی از کارخود به بازپرس جنایی گفت: مدتی بود که کسب و کار درستی نداشتم و همین موضوع باعث دعوا و درگیری میان من و اعضای خانواده‌ام شده بود.

به خاطر همین درگیری‌ها خانه را ترک کردم. به خاطر رفتار آن‌ها به دنبال انتقام بودم تا این‌که یک روز تصمیم به اسیدپاشی گرفتم. روز حادثه اسید تهیه کرده و همسر و دخترم را از خانه تعقیب کردم. وقتی به محل خلوتی رسیدند روی آن‌ها اسید پاشیدم.

متهم ادامه داد: بعد از آن یک شب خانه خواهرم ماندم و چون می‌دانستم پلیس در تعقیبم است، به چند شهر رفتم و در آنجا کار‌های ساختمانی و... را انجام می‌دادم و با نام جعلی زندگی پنهانی داشتم تا این‌که به زادگاهم در یکی از شهر‌های غربی کشور رفتم که مخفیگاهم در آنجا لو رفت و بازداشت شدم. اشتباه کردم که همسر و دخترم را قربانی اسیدپاشی کردم.

متهم به اتهام دو فقره اسیدپاشی روانه زندان شد تا بعد از پایان تحقیقات در دادگاه محاکمه شود.
+14
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.