ساره امیری؛زن جوان ایرانی که رو‌یای حاکم دبی را به واقعیت تبدیل کرد!

+37
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  خنده دارترین جوک دنیا بودش. بلوچها ۳۰۰ ساله تو کشورای حوزه خلیج فارس زندگی میکنن. تو پاکستان زندگی میکنن تو افغانستان زندگی میکنن. تو زنگزبار زندگی میکنن. شما این چیزا رو تیتر میزنین اما تو رسانه های انگلیسی و عربی میخندن.
  6
  6
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران
  من که تو‌گوگل جستجو کردم اصلا اشاره ایی به اینکه این سرکار خانم تبار ایرانی داسته باشه پیدا نکردم. اسمش هم‌ هست سارا بنت یوسف الامیر یعنی سارا دختر یوسف الامیر . پاکستان هم بلوچستان داره. حالا بگیریم که یک ریشه اش برگرده به ایرانی‌ها آخه وقت کشور و دولت ایرانی هیچ گونه تاثیری در موفقیت این خانم نداشته آخه چرا هی می چسبونیدش به ایرانی و ایرانی و با ایرانی های عزیزی که در دیگر دیگر کشورهای دنیا به مقامهای ارشد شغلی خودشون میرسند آخه اگه این عزیزان در ایران می ماندند آیا به این‌موفقبت میرسیدند !؟ آیا رژیم اشغالگر ایران برای موفقیت این عزیزان سرمایه گذاری می‌کرد!؟
  6
  11
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  بارک الله رو باید به امارات بدید که با مدیریت درست خودش با همه دنیا رابطه خوب داره یه کشوری به این کوچکی میری توش انگار وارد جامعه بین الملل شدی از همه جای مردم توش هستن همه نوع رستوران و فروشگاه هست. حالا این خانوم رو بردارید برای ایران بقیه پیشرفتهای امارات رو به حساب کی میذارید؟ بس کنید این اتفاقا سرشکستی برای ایران هست که مردمش باید حتما فرار کنند تا بتونند یه چیزی بشند!!! توی کشور خودشون اذیت میشن آزادی ندارن بهشون حسودی و بدذاتی میشه
  9
  8
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  برای اون پرشین ها میگم که میان به عرب بدگویی میکنند. ده سال دیگه بیائید ببینید ایران چه مخروبه ای شده کشورهای عرب به کجا رسیدند. هرکسی بیخودی به خودش مغرور هست عاقبتش خرابی و بدبختی هست.
  14
  8
  ‌پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶
  نظر شما چیست؟