هیچ ردی از سها رضانژاد پیدا نشده

شانزده روز روز از گم شدن سها رضانژاد می‌گذرد اما جست‌وجوها در منطقه جان نمای گلستان ‏همچنان ادامه دارد. فرماندار کردکوی با اشاره به آخرین وضع طبیعت‌گرد گمشده در ارتفاعات ‏جهان‌نما، می‌گوید: « نیروهای متخصص در مدت شانزده روز، کل منطقه‌ای را که این دختر گم شده بود به‌طور کامل جست‌وجو کردند اما هیچ اثری از او یافت نشده است. در حال حاضر عملیات جست‌‏وجو متوقف شده و تمرکز بر روی گزینه‌های دیگر ازجمله امنیتی است. نیروی انتظامی بازجویی از ‏تمامی افرادی که همراه این دختر در گروه طبیعت‌گردی بودند در دستور کار قرار داده ‏است. با افراد و گروه‌های دیگری که آن زمان در منطقه حضور داشتند نیز صحبت شده است. تمامی ‏روستاهای اطراف نیز با حضور نیروهای امنیتی بررسی شده اما تاکنون اثری از او یافت نشده است.»

پنجشنبه چهاردهم تیرماه سها رضانژاد به همراه گروه ۲۰ نفره از طبیعت‌گردان از تهران به منطقه ‏جهان‌نما در ارتفاعات کردکوی سفر کرد. به گفته اعضای این گروه، او از صبح جمعه بعد از خارج ‏شدن از چادر دیگر برگشت‎.
 
روز جمعه (۲۰ تیرماه) گمشدگی «سها رضانژاد» دختر ۲۷ ساله در ارتفاعات جهان نمای کردکوی به نیرو‌های امدادی و انتظامی گزارش شد.
 
این دختر ساکن کرج همراه گروه گردشگری به گلستان سفر کرده بود که از صبح جمعه مفقود شده و بعد از گذشت ۱۶ روز هیچ نشانه‌ای از وی به دست نیامده است.
 
دادستان کردکوی گفت: تحقیقات قضایی برای حل معمای پرونده کوهنورد گمشده در کردکوی ادامه دارد و از توان همه نیرو‌ها استفاده شد.
 
هادی عزیززاده افزود: هم اکنون جستجوی‌های گسترده متوقف شده و به صورت موردی توسط گروه‌های خاص عملیات ادامه داشته و در کنار آن تحقیقات قضایی هم پیگیری می‌شود.
 
وی تصریح کرد: تمام فرضیه‌های لازم را پیگیری کرده و موارد احتمالی را دنبال می‌کنیم تا ابعاد آن کشف شود.
 
عزیززاده تصریح کرد که ابعاد پرونده پیچیده نیست و امیدواریم به زودی نتایج قابل قبولی برسیم.
هیچ سرنخی کشف نشد
رئیس پلیس آگاهی گلستان هم اظهارکرد: هیچ سرنخی از کوهنورد گمشده در ارتفاعات جهان نما یافت نشده است.
 
سرهنگ مجتبی مروتی افزود: یک دیواره هزار متری در طول ۱۰ کیلومتر وجود دارد و منطقه بسیار صعب العبور بوده و امکان جستجوی کامل وجود ندارد.
 
وی ادامه داد: آن منطقه سراسر دره، کوه، جنگل، آبشار و صخره بوده و کسی نمی‌تواند به طور کامل آن قسمت را جستجو کند.
 
مروتی بیان کرد: کار‌های تحقیقاتی پلیسی همچنان ادامه دارد و تمام فرضیه‌های موجود پیگیری می‌شود.
 
وی گفت: روی روابط افراد تور بررسی شده و این افراد دوباره به گلستان آمده و از آن‌ها تحقیقات شده است.
روستا‌های اطراف هم جستجو شد
فرماندار کردکوی هم گفت: هیچ نشانه‌ای از کوهنورد گمشده در جهان نما پیدا نشده و همه منطقه جستجو شده است.
 
ابراهیم قدمنان افزود: شواهد نشان می‌دهد که این فرد در منطقه نیست، اما نمی‌توان به طور قطعی آن را بیان کرد.
 
وی اضافه کرد: به صورت هوایی، زمینی با استفاده از پاراگلایدر، هلی شات و سگ‌های تجسس، و استفاده از توان از نیرو‌های بومی، کوهنوردان، صخره نوردان و ... همه منطقه جستتجو شده است.
 
قدمنان بیان کرد: روستا‌های اطراف هم بررسی شده و هیچ نشانه‌ای یافت نشد.
+8
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.