طهماسب مظاهری: دولت احمدی نژاد، دستور داده بود غیرقانونی پول چاپ کنیم و به برخی افراد «ارز دولتی» بدهیم

سایت رویداد 24 :طهماسب مظاهری، رئیس قت بانک مرکزی می گوید محمود احمدی نژاد از او خواسته بود تا غیرقانونی پول چاپ کند و به برخی افراد، ارز دولتی بدهد.

واکنش طهماسب مظاهری به فساد اقتصادی در زمان احمدی نژادرویداد۲۴ مظاهری در یک برنامه تلویزیونی گفت: در دولت احمدی نژاد توفیق خدمتگزاری به مدت یک سال را داشتم. در این مدت هر روز اختلاف نظرهایی داشتیم و باید کارهایی بر اساس دستور و خواست دولت باید می کردیم که بر اساس مصالح مردم نبود و من ترجیح دادم که این کارها را نکنم.

او در پاسخ به اینکه این کارها چه بود، گفت: چاپ پول و پرداخت ارز به برخی افراد و مانند این ها.

او ادامه داد: من هم ترجیح دادم اگر بودن من در این اتاق زیبا و قشنگ و جذاب یعنی اتاق رییس بانک مرکزی لازمه اش این باشد که این کارهای خلاف را بکنم، آنجا نباشم.

او درباره مشورت خواستن از او در دولت روحانی هم گفت: اکثر دوستانی که در دولت روحانی مسئولیت داشتند، در قالب دوستی و صلاح و مشورت جلساتی می گذارند و نظر می خواهند.
+28
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  حسنلو - باکو، آذربایجان

  اینقدر دراز گوش تو این مملکت زیاده که الان عنتری نژاد قهرمان و تو دلی مردم احمق ماست
  3
  37
  یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  فساد اختلاس دزدی در طویله رهبری آنقدر زیاد است که مثنوی هفتاد من کاغذ است آنچه ار این فساد و دزدی به بیرون درز میکند میتوان گفت و ما میشنویم یک در صد هزارم دزدی و اختلاسهای مالی است اگر این رژیم منحوس اسلامی بزیر کشیده شود در آنصورت میتوان کل فساد حاکم بر کشور دید
  3
  35
  یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  نوش دارو بعد از مرگ سهراب. پوفیوز به جا اینکه اینکارو نکنه بعد از ده سال اومده میخواد خود شیرینی و مظلوم نمایی کنه. حالا بگو ببینیم چقدرش گیر خودت اومد. داستان کی بود کی بود من نبودم برامون تعریف میکنه
  2
  37
  یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  تو یه کشور عادی مثل اسراییل طرف اندازه چند هزار دلار یادش رفته تو اظهارنامه مالیاتی بنویسه مردم ریختن تو خیابون. بعد تو ایران رییس جمهورش دستور داده ریال چاپ کنن و ارز همینطوری بدن به بعضیا. اونوقت این دولت میشه دولت پاک و مردم خداخدا میکنن روحانی بره و احمدی نژاد بیاد. زمان احمدی نژاد خداخدا میکردن احمدی نژاد بره روحانی بیاد. الانم احمدی نژاد یا یکی دیگه بیاد بهتون قول میدم خداخدا میکنین یکی دیگه بیاد.
  0
  7
  یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۰
  نظر شما چیست؟