برپایی روضه های یواشکی توسط دکان‌داران دینی در روزهای اوج شیوع کرونا!

حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح پنجشنبه ۲ مرداد ۹۹ اظهار داشت: برگزاری مراسم ماه محرم یک نیاز روحی غیرقابل‌ انکار بوده و برگزاری این آئین شکوهمند یک ضرورت قطعی است!

▪️ آقای رئیس‌جمهور  حال که به گفته خودت علت شیوع کرونا فعالیتهای اقتصادی نبوده بلکه برپایی مراسم عروسی و عزا بوده چطور برای  برپایی مراسم محرم تبلیغ می‌کنید؟
آیا کرونا در محافل محرم قابل سرایت  نیست؟!
+8
رأی دهید
-54

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  واقعه کربلا آنقدر عظیم و دردناک است که یادآوری آن دل هر دردمند عاشق را به درد می‌آورد. اسلام با نام امام حسین ع زنده ماند. اگر سالار شهیدان به میدان نبرد نمی‌رفت و آن واقعه رخ نمی‌داد، شاید دین مسلمانان همان قرن‌های پیش از بین می‌رفت. پس در وصف عظمت این واقعه، تا این حد بگوییم که اسلام با محرم است که اسلام است. یا امام حسین ع سالار شهیدان.
  81
  6
  یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۳
  ۳۵
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا

  یاد شعر شاهین نجفی افتادم. مسلمونا گریه کنید. روشن‌فکرا گریه کنید. تلویزیونیا رادیوچیا وجیترینا ویرجینا. قرصیا دواییا منقلیا گریه کنید. دارن میان.
  1
  36
  یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۳
  ۷۰
  Butler - سیدنی، استرالیا

  آخوند بدون عزاداری .... مانند طویله بدون الاغ است!
  3
  66
  یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۳
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  روحانی میگه که محرم باید اجرا شود،چون میخواهند آمار بگیرند که هنوز احمق وجود داره یا کم شده،دوستان به اقوام اطلاع دهید کسی‌ شرکت نکنه،و به تکایا و مسجد نرن،دولت خیلی‌ خرج میکنه که جوانان را با سیستم‌های صوتی و چراغانی،چای،شربت،ساندیس،و محیطی‌ گرم برای سرگرمی جوانان درست کنه.
  1
  26
  یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
  ۴۶
  Tony Arzenta - کی یف، اوکراین

  ببینید تو کامنت های قبل نوشتم.مردم عزا دوست و هیچ مخالفتی ندارن واسه این جهالت کاری ها.خودشون میخان
  4
  28
  یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. فقط برای شما تازی پرستان و مرده پرستان مهم و دردناکه برای ما جوک و بساط خنده به حماقت و بیسوادی و نادانی شماست خخخخخ ما برای تجاوزگران و قاتلین اجدادمان هرگز سوگواری نمیکنیم و آنها را فقط ارازل و اوباش بادیه نشین ۱۴۰۰ سال میدانیم که به زنان و دختران ایرانی تجاوز کردند و مردان را سر بریدند چون همان سالارت ایرانیان را دشمن خود میدانست و با کینه و نفرتی که از ایرانیان داشت به ایران تجاوز کرد و خوشحالم که با آن فلاکت و خواری به هلاکت رسید
  2
  17
  یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. و ما هم تا این حد میگوییم که محرم دکانی ست برای شیعیان و شما آخوند زدها و روزی و مخارج خودتان را از این سیرک بدست میاورید چون یک مشت چرندیات و دروغ و داستان به خورد مردم بیسواد و خرافاتی میدهید و از اینراه پول به جیب میزنید .ننگ بر شما و اون سیرک خنده دار و اون مرده های متجاوز
  2
  14
  یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
  ۲۸
  agha_ehsan - تهران، ایران
  جمع عرقخورهای یواشکی . مایه ننگ و آبرو ریزی ایرانی
  2
  10
  یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  السلام علیک یا عباعبدالله. ناز نفس پاکت حاج حیدر. روضه خوندن لیاقت میخواد که خود امام حسین ع داده. ای کور بشه چشمی که نمیتونه روضه خونی اهل‌بیت رو ببینه. آقا جان مهدی نظری کن صلی الله علیک یا مهدی علیه السلام.
  17
  1
  یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
  ۲۸
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. برو همین لیاقت رو تو همون دانمارک اگه واقعا اونجایی به هر انسانی که فکر میکنی عقل سالم داره نشون بده و ببین به علت روانی و دیوانگی راپورتتو به پلیس میدن یا نمیدن . شیرین عقل وامونده
  1
  6
  یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  فاطی همه این نوحه های یوتیوب رو نگاه میکنه همه اساتید هم هستن حاج منصور ارزی حاج سعید حدادیان و اون هفت تیر کش عرق خور حاج محمود کریمی که دیگه آخرشونه
  1
  0
  دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۳
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. نشون دادم. اتفاقا خیلی هم حظ کردن و گفتن چه عالی!
  2
  0
  ‌سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. حاج مهدی رسولی رو از قلم انداختی. صدای ملکوتی داره.
  2
  0
  ‌سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
  نظر شما چیست؟