حمله وحشیانه اراذل و اوباش به اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر

دیشب چند نفر از اراذل و اوباش به مرکز اورژانس بیمارستان اهر حمله کردند و پنج نفر از کادر درمانی اورژانس بیمارستان را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

به گزارش رکنا ، پنج نفر از کادر درمانی اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر در حمله اراذل و اوباش مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و خسارت‌هایی نیز به اموال بیمارستان وارد کردند.

یکی از پرستاران اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر که مورد ضرب و شتم اراذل و اوباش قرار گرفته بود در توضیح حادثه گفت: مدتی نگذشته بود که شیفت را تحویل گرفته بودیم ۴ نفر با لحن بی‌ادبانه و فحش وارد اورژانس بیمارستان اهر شدند و سپس با توهین و تخریب اموال و دستگاه‌های اورژانس موجب رعب و وحشت بین کادر درمانی و بیماران شدند.

وی افزود: بنده و ۴ نفر دیگر از همکاران کادر درمان و یک نفر از نگهبانان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند، شرایط به گونه‌ای بود که با میله آهنی به کادر درمان حمله می‌کردند.

این پرستار اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر ادامه داد: بعد از این‌که مانع خدمات‌رسانی به بیماران مراجعه‌کننده شدند و خسارت‌هایی را برای به بار آوردند، کادر درمانی را نیز تهدید کردند که اگر حرکت اضافی کنید با چاقو می‌زنیم.

وی بابیان اینکه این اولین‌باری نیست که اراذل و اوباش به اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر حمله می‌کنند و هر بار کادر درمانی خواسته یا ناخواسته مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، گفت: حجم مراجعات به بیمارستان اهر با وجود شرایط شیوع کرونا بیش از حد است و بعضاً می‌گویند به بیمار رسیدگی نمی‌کنیم در حالی که در طول ۱۲ ساعت کاری هم و غم ما ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان است.

این پرستار گفت: این افرادی که فضای اورژانس را ناامن کردند و مانع خدمات‌رسانی به سایر شهروندان شدند، مشکل خاصی نداشتند، فقط یک خونریزی کوچک در انگشت داشتند و قبل از آن هم می‌بایست به یک کودکی که دچار سوختگی شده بود رسیدگی می‌کردیم و چون نتوانست نوبت را رعایت کند با عصبانیت امنیت و آرامش فضای بیمارستانی را مختل کردند.

وی خاطرنشان کرد: کادر درمانی از بابت خدمات‌رسانی و مواجهه با بیماران کرونایی که مدام بر آمار مبتلایان اضافه می‌شود تحت فشار هستند و ایجاد ناامنی را دیگر نمی‌توانند تحمل کنند.
اگر امنیت کادر درمان تأمین نشود نمی‌توانیم خدمات ارائه دهیم
محمد میرزاپور، مدیر شبکه بهداشت و درمان اهر نیز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به ایجاد ناامنی اراذل و اوباش و تخریب و ضرب و شتم ۵ نفر از کادر درمان اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر گفت: در صورتی که امنیت کادر درمان اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر تأمین نشود، نمی‌توانیم خدمات ارائه کنیم.

حمله اراذل و اوباش به اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر و ضرب و شتم و تخریب اموال بیمارستان اهر اولین‌بار نیست که اتفاق می‌افتد و همواره کادر درمانی از ناامنی که اراذل و اوباش ایجاد می‌کنند اظهار نگرانی می‌کنند
+8
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  این ارازل و اوباش کسانی نیستند جز بسیجیان و نوکران نظام و با حکم رسمی از طرف سپاه و رهخر
  1
  23
  جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.