عکس دیدار خامنه ای با نخست وزیر عراق: باز هم نورانی کردن چهره با پروژکتور

گیریم که با پروژکتور چهره خود را نورانی کردی با قلب سیاه و‌ تاریک خود چه خواهی کرد؟
+124
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ماساچوست - جزیره آنتیکستی، کانادا

  این کلک‌ها فقط روس‌ها به آخوندها یاد می‌دهند
  14
  148
  ‌چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
  ۵۸
  فرید1614 - بروکسل، بلژیک

  انتقام سخت: عراق برای ظریف پرچم نزاشت خامنه ای هم با اقتدار اسلامیش پرچم عراق و نزاشت
  84
  14
  ‌چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
  ۴۳
  Southern Star - سیدنی، استرالیا

  ای ننت برات بمیره، دلم کباب شد ازین همه ساده زیستیِ آغامون، حتی یه تیکه قالیچه هم نداره!
  9
  104
  ‌چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  با دین کثیفتون از ایران گم شید برین بیرون
  10
  102
  ‌چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  یعنی یه مشت عقب مونده ای اسکول شدن سیاست مدارای ایران، ابروی که باری ایران دیگه نمونده، اون یخورده تتمشم اینا با این احمقا با اینکاراشون کاملا از بین بردن، اخه کجای دنیا دیدین که امروزه روز سران کشوراشون بدون کفش با هم بازدید کنن؟ یعنی من نمی دونم اینا حیونای عصر حجری سال ۵۷ کشورای غربی از کجا پیدا کردن مملکت رو دادن دستشون.
  7
  66
  ‌چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  اولین پیش شرط عکاسی و ضبط تصاویر ویدیویی "نور" است. اگه نور طبیعی وجود نداشته باشه مجبور هستند از نور پروژکتور و فلش استفاده کنند. این نور به مهمانها هم خورده.
  65
  15
  ‌چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. از همان روز که گفتی‌ . سردار شهید وطن قایم سلیمانی. حدس زدم .که یک انگی‌ به شما است. ولی‌ به این زودی؟ دست کم یک کم صبر می‌‌کردی. تا تو زرد در می‌‌یامدی. اینقدر عجله ؟ برادر‌هایِ ارشادی شما .یکی‌ دو ماه صبر می‌‌کردند. تا وحی بیاد. تا خود را از عاشقین ریش مقدس آقا آشکار کنند
  10
  50
  ‌چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. چرا؟؟؟ به خاطر اینکه اجازه نمیدم به شعورم توهین بشه؟؟؟ من واقعیتو گفتم! واقعیت هم در خود عکس هست. ضمنا ایشون ماسک هم زدن و نصف صورتشون اصلا معلوم نیست. مثلا این نور کجاش بخوره دیگه تا بیشتر نورانی نشون بده؟ من تعارفی با امثال شماها ندارم عزیزم الان هم میگم و صد سال دیگر هم خواهد گفت. قاسم سلیمانی یک ژنرال ایرانی با تجربه بود. اینقدر بزرگ بود که سیاست نیمی از کشورهای جهان با کشتنش تغییر کرد. من افتخار میکنم که قاسم سلیمانی ایرانی بود و کاری هم به افکارش ندارم. من هم یک ایرانی هستم و هرجور دوست داشته باشم نظرمو بیان میکنم. شما حالا تا میتونی در اطاق شک و تردیدت تنها بمان.
  46
  12
  ‌چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۹
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. ایشالله بزودی نور به قبر سید علی مچل می باره، زیاد سخت نگیر
  5
  35
  ‌پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. کجا نیمی از سیاست دنیا را عوض کرد؟ در عالم هپروت ؟ از زور بی‌ پولی‌ انگشتر نقره به جای دلار هدیه. توی عراق هم .که شب و روز آدر ضد شما در خیابان.عکس‌ها را هم .که جمع کردند. توی لبنان هم که.شب و روز بر ضد شما توی خیابان.اسراهیل هم که هر روز شما را شخم می‌‌زند. اصلا نمی‌‌دانید .از کجا می‌‌خورید؟ .... خودش هم که در بهشت زار زار گریه. لامصب .زدی .بزن. نمی‌‌شد.یک جوری بزنید. که این حوری‌ها .به ما نیشخند نزنند. چی‌ به خورد شما می‌‌دهند. که این همه. سر خود کلاه می‌‌زارید؟فقط حرف زدن.که نشد. سیاست دنیا عوض کردن.طوطی هم یادش بدهند. یا حسین می‌‌خواند.
  4
  32
  ‌پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۰
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  ننگ با رنگ پاک نمیشود. چهره سیاه و الوده و نفرت بار با نور و پروژکتور پاک و تمیز و نورانی نمیشود
  4
  30
  ‌پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. هپروت اونجاییه که جنابعالی دقیقا در آن شناوری! از اروپا و آمریکا گرفته تا اتحادیه عرب و ناتو، از ترس عواقب کشتن قاسم سلیمانی هزینه های تدافعی و نظامی را چندین برابر کردند و هنوز هم دنبال یک راه حلی هستند که این مساله ختم به خیر شود. از کجا معلوم خود شما یک زمانی از انقلابیون 57 نباشید؟ یا الان یک پاسدار؟ یا یک آخوند زاده؟ از کجا معلوم؟ از کجا معلوم که شما اطلاعات ایرانیهای معترض فرانکفورتو به ایران نمیفروشین؟ از کجا معلوم؟ هان؟ پس لطفا بیخودی به انسانها انگ نزن. من نظام حالای ایرانو به حکومتی که انسانهایی مثل شخص شما میسازند ترجیح میدم. چون شماها و افکار شماها از حاکمین جمهوری اسلامی ایران بدتر و افراطیتر هستید.
  25
  8
  ‌پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  کجا هزینه نظامی را دو برابر کردند.؟ در کدام روزنامه، کدام خبر؟ امارت کجاست. ؟ قرار بود. عمو نصرلا انتقام گیرد. که هیچی‌. تازه دخترش را هم سر قفلی دادید.عمو اسد هم که با پوتین لاس خشگه می‌‌زند. با پس گردنی شما را از جولان عقب زدید. اسراهیل هم که هر روز شخم می‌‌زند. بقیه اون چیزا هم که گفتی‌. جاسوس. انقلابی این چیزها. که دیگر جواب ندارد. قافیه که.به تنگ آید. شاعر به جفنگ گفتن آید.
  4
  21
  ‌پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::ماساچوست - جزیره آنتیکستی، کانادا::]. در رژیم آینده سیاست خارجی ایران باید بر مبنای دوستی با همه باشد، سیاست نه غربی نه شرقی اخوندیسم شکست خورده است، برای ملت ایران دشمن اتی درست نکنید که باز یک گرگ دیگر خودش را جلودار مبارزه با او بحساب بیاورد و ملت ایران را به نا کجا اباد ببرد،
  0
  10
  ‌پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. تازه از راه رسیده اولا تو توی این سایت اصلا به حسابنمیای. دوما از صدقه سری سانسور پیامها جوابایی از من نمیشنوی که دمتو بزاری رو کولت بری. سوما اون قاسم گچکار کتلت نژاد یک ملیجک دهاتی بود که تو دهاتشون هم یونچه بارش نمیکردن رفت پاسدار شد که تو جبهه پوتین و شورت مامان دوز بهش بدن. قاسم کتلت در بین فرماندهان ارشد سپاه فقط یه بازیچه بود و گندش نکن. من با رده های اول سپاه کا ر کردم و میدونم کی چیکارس. البته همشون یه مشت شهرستانی و دهاتی مثل تو هستن که بدون پول و اسلحه و البته کمک چین و روسیه و انگلیس حتی از پس جوجه لاتهای دهاتشون هم بر نمیان. انگ خودت. انگ خودت هم عموما جوجه فاشیستهای مناطق کویر نشینن که از عقده گرما و بی غذایی زدن تو کار فاشیسم و عقده از مناطق خوش آب و هوا و مردمش. .. مثل تو از نون خامه ای و قاسم کتلت که دخترش الان تو کابارهای لبنان سرویس میده طرغداری نکنن کی بکنه. پول دستم بیاد میرم لبنان یه توفی لای پای دختر قاسم گچکار میندازم و سلام ملت ایران رو بهش میرسونم.
  3
  16
  ‌پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۸
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. اولا، حسابنمیای را جدا مینویسند. دوما، جوابایی را جوابهایی مینویسند. سوما، یونچه را یونجه مینویسند (اینو که دیگه میبایست میدونستی). چهارما، گندش را گنده اش مینویسند. پنجما، طرغداری را طرفداری مینویسند. ششما، توف را تف مینویسند. غلطهارو تصحیح کردی، دوباره برام بنویس ببینم چی میگی بعد جوابتو میدم. اگه این وضع زبان ملی است هست، امیدوارم حداقل با زبان مادریت بتونی با همولایتی هایت مکالمه و مکاتبه کنی.
  16
  3
  ‌پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۶
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. خوب برای همین چیزاس راحت تشخیص میدم بچه شهرستانی دیگه. اگه نبودی که راحت نوشتار منو میفهمیدی. خخخ
  1
  5
  یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸
  نظر شما چیست؟