پدر تهرانی سر پسرش را برید و خونش را به موتورش مالید / او را قربانی کردم

رکنا: پدر شیشه ای در توهم مواد مخدر سر پسر 8 ساله اش را برید و خونش را روی موتورش مالید.

پدر شیشه ای با فرزند بیرون می رود و به دلیل اینکه موتورش را به تازگی خریده بود و بخاطر توهم ناشی از مصرف شیشه پسر 8 ساله اش را برای موتورش قربانی کرده و خون او را به بدنه موتور مالیده است.

مثل هر  پسر 8 ساله ای سرشار از اشتیاق زیستن بود و عشق ورزیدن و مانند هر پسر بچه ای پدر قهرمان زندگی اش بود. اولین آغوشی که برای ترسها و دلهره هایش می دید و می خواست تا در پناه محبت پدرانه وحشت زیستن در این دنیای پر از ترس و هراس و زشتی را از یاد ببرد . بی خبر از اینکه پدر لذت استعمال شیشه را جایگزین مهر پدری ساخته و تنها دغدغه اش رسیدن از نئشه ای به نئشه دیگر و بی خبری از دنیا و اطرافیانش است.

بی آنکه لحظه ای به اثرات سوء استعمال شیشه بر قدرت قضاوت و تفکر خود بیاندیشد و اینکه ممکن است در لحظات نئشه ولذت مصرف آن و در گیرو دار هجوم توهمات و خیالات باطل چه صدماتی را به اطرافیان خود خصوصا کودک بی گناهی که با خود به پارک برده وارد سازد .
قتل پسر 8 ساله از سوی پدر شیشه ای
کودک به همراه پدر به پارک رفت بی آنکه بداند این آخرین باری است که صدای خنده های کودکانه اش در فضا می پیچد و ساعتی بعد پدر با دستها و لباس و موتور آغشته به خون به خانه بازگشت. گیج بود و خواب آلود و در برابر پرسش های اطرافیان پاسخی نداشت تا بدهد و سریع به حمام رفت و آثار خون را از روی لباس و بدن خود شست و همین امر موجب شد تا مادر بزرگ گریان و نگران راهی کلانتری شود و گزارش اتفاقی را که رخ داده بدهد .

بازجویی از پدر و جستجو برای یافتن کودک آغاز شد و پدر در بازجویی های اولیه اظهار داشت: همراه پسرم در خیابان با چند نفر درگیر شده ام و آنها را با چاقو زدم وآنها نیز فرزندم را دزدیدند که طی مراجعه پلیس به محل و پرس و جو از اهالی معلوم شد چنین اتفاقی اصلا در آن جا رخ نداده است و همچنین آثار خونریزی نیز در محل مشاهده نشد. بعد از مشخص شدن قضیه، حامد اظهارداشت: دروغ گفتم هیچ اطلاعی از فرزندم ندارم و در خانه خواب بودم و آن روز اصلا بیرون خانه نرفتم، خانواده ام فرزندم را کشتند و لباسهایم را خونی کردند تا برایم پاپوش درست کنند.
پیدا شدن جسد کودک گلو بریده در پارک
خواهر حامد نیز اظهار داشت: برادرم از لحاظ روانی مشکل دارد . معتاد به شیشه است و نزدیک به یکسال است که همسرش از وی بدلیل اعتیاد جدا شده است. در نهایت با گزارش شهروندان جسد کودکی 8 ساله در حالیکه گلویش با چاقو بریده شده بود درپارک پیدا شد .
پسر 8 ساله قربانی موتور پدر شیشه ای
پدر با فرزند بیرون می رود و به دلیل اینکه موتورش را به تازگی خریده بود و بخاطر توهم ناشی از مصرف شیشه کودک 8 ساله اش را برای موتورش قربانی کرده و خون او را به بدنه موتور مالیده است.

ننگ پذیرش این جرم آنچنان سنگین است که حامد با وجود دلایل و شواهد محکم همچنان اظهار می دارد که دیگران لباسها و موتورش را به خون فرزندش آغشته کرده اند .اما وجود دلایل روشن و شهادت شهود و آثار برجا مانده از جرم صورت گرفته جایی برای ادامه دروغگویی های وی باقی نگذاشته و با تکمیل پرونده حامد با دستور قاضی راهی زندان می شود تا در دنیایی که بسیاری از والدین برای محافظت از فرزندان خویش جان می دهند حامد جزء افرادی باشد که به خاطر کامجویی و ناتوانی در ترک شیشه کودکان معصومشان را قربانی خواسته های شیطانی و اعتیاد دیوانه وار خود به شیشه می کنند .
+19
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  چه وحشتناک. دست گل نظام تروریستی جمهوری اسلامی ایران درد نکنه. مردمی مفنگی. تنبل. بی عرضه. بی بخار. غرق جهل و حماقت و نادانی. یه متن میخوندم نوشته بود چگونه ایرانیان بیدار شدند؟. اما یه نگاه دور و برتون بندازین. ما بیدار شدیم؟ این چه نوع بیداریه اخه؟ شدیم بدتر از قاجار. شدیم بدتر از پدرامون تو ۵۷. به این میگین بیداری؟ خاک تو سر کسی که این چیزا رو میبینه و اسم بیداری گذاشته روش. ما بیدار نشدیم. بدتر شدیم. شیشه که دیگه محصول افغانستان نیست بگیم به خاطر کشور همسایس وارد میشه. همه میدونین شیشه منبعش ایرانه. مشکل چیه؟ چرا مردم معتادن؟ چرا پاکستان تاجیکستان ازبکستان یا خود افغانستان که مرزهاشون اصلا سرباز نداره اندازه ما معتاد ندارن؟ چرا تو امار پاکستان معتادهاش کمتره؟ مرز این کشورا که بدتره. چرا اینا معتاد نشدن اما ما شدیم و میشیم و امارمون چندبرابر بیشتره؟. مشکل کجاست؟ . چرا بیدار نمیشین خب؟
  1
  41
  ‌چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۰
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  بابا حداقل تریاکو سهمیه ایی بدین به معتادا و کم کم دوزش رو کم کنین. کاری که زمان شاه میشد و جواب میداد. حداقل طرف شیشه نمیکشه بره سر پسرشو ببره.
  2
  48
  ‌چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۲
  نظر شما چیست؟