سگ گم‌شده ۹۰ کیلومتر دورتر در خانه قبلی صاحبش پیدا شد

صاحب کلیو می‌گوید وقتی داستان سفر سگش به ایالتی دیگر را شنید، زبانش بند آمدبی بی سی :سگی که اوایل ژوئیه در ایالت کانزاس آمریکا گم شده بود، حدود نود کیلومتر دورتر و در خانه قبلی صاحبش پیدا شد.

صاحب کلیو، که یک سگ نژاد لابرادور ۴ ساله است، ۱۲ ژوئیه اعلام کرد که او گم شده است. چند روز بعد سر و کله این سگ در ایوان خانه قبلی صاحبش در لاوسن میزوری پیدا شد.

کالتون مایکل، صاحب جدید خانه به رسانه‌های محلی گفت که او و همسرش حدود دو سال پیش به این خانه اسباب‌کشی کرده‌اند. به گفته آقای مایکل، کلیو ابتدا از هرکسی که می‌خواست به او نزدیک شود، می‌ترسید و مضطرب بود.

او به یک شبکه تلویزیونی محلی گفت: "او راه خانه‌اش را پیدا کرد و دید عده‌ای غریبه در آن زندگی می‌کنند. این برای هرکسی ترسناک است."

سرانجام آقای مایکل اعتماد کلیو را جلب کرد و توانست ریزتراشه او را اسکن کند. این ریزتراشه‌ها معمولا شامل اطلاعات شخصی صاحب سگ هستند که اگر حیوان گم شد بتوان با صاحبش تماس گرفت.

ریزتراشه نام صاحب کلیو را آشکار کرد که یک هفته قبل از آن در حساب فیسبوکش اعلام کرده بود سگش را گم کرده است. آقای مایکل می‌گوید که ابتدا همسرش متوجه شد که این نام متعلق به صاحب قبلی خانه‌شان است.

آقای مایکل به سی‌ان‌ان گفت که درو، صاحب کلیو وقتی که فهمید سگش پیدا شده "به نوعی زبانش بند آمده بود."

صاحب سگ گفت: "واقعا ماجرای عجیب و غریبی است. او برای خانواده ما و به خصوص مادرم، همه چیز است."

فاصله دقیق خانه این سگ در کانزاس تا خانه قدیمی صاحب آن در میزوری ۹۱ کیلومتر و ۷۰۰ متر است. کلیو هنگام این سفر طولانی احتمالا مجبور شده از خیابان‌هایی شلوغ و یک رودخانه عبور کند و به همین دلیل آقای مایکل این سفر "رمزآلود" نامید.

او گفت: "حالا ما می‌دانیم که این سگ متعلق به چه کسی است و اگر یک بار دیگر اینجا پیدایش شود، می‌دانیم که به چه کسی باید تلفن بزنیم."
+19
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟