کانیه وست(همسر کیم کارداشیان) در نخستین گردهمایی انتخاباتی: پدرم خواهان سِقط شدن من بود

یورونیوز :کانیه وست، رپر، تهیه‌کننده موسیقی و طراح مد آمریکایی که پیش از این رسما اعلام کرده بود که برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ماه نوامبر در ایالات متحده نامزد خواهد شد در نخستین گردهمایی انتخاباتی‌ خود تصویری متفاوت از خود را به نمایش گذاشت.

او در جمع صدها نفر از هوادارانش گفت: «پدرم از مادرم خواسته بود که من را سقط کند اما مادرم جان من را نجات داد. ممکن بود کانیه وستی امروز در کار نباشد چرا که پدرم سرش شلوغ بود.»
«نزدیک بود دخترمان را بکشم»
این خواننده سرشناس که از هواداران دونالد ترامپ‌، رئیس جمهوری کنونی ایالات متحده به شمار می‌‌رود در ادامه و در شرایطی که با حالتی عجیب به گریه افتاده بود افزود: «نزدیک بود همین بلا را سر دخترم بیاورم، نزدیک بود او را بکشم.»

آقای وست به تصمیم مشترک خودش و همسرش کیم کارداشیان برای سقط جنین فرزند اولشان اشاره داشت. آنها بعدتر از این تصمیم منصرف شدند.

او همچنین اعلام کرد که اگرچه با سقط جنین «قانونی» موافق است اما می‌گوید مشوق‌های مالی آن باید به گونه‌ای باشد که این کار کمتر انجام شود
+6
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  اگه مغز این طرف به گنده گی باسن همسرش ، کیم کارداشیان بود ، شانسی داشت ، اما این زوج حتی در حد یک گردو هم مغز ندارند
  1
  33
  دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
  ۷۰
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  اگه ترامپ و احمقی نژاد تونستن رییس جمهور بشن یعنی هر مونگول عقب افتاده دیگه یی هم میتونه! فقط کافیه چه جوری تو نتیجه انتخابات تقلب کنن!
  0
  9
  ‌سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۱
  نظر شما چیست؟