نماینده ولی‌فقیه در لرستان: رهبری نه حقوق می‌گیرد و نه از وجوهات استفاده می‌کند

ایسنا : نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: در حال حاضر مقام معظم رهبری نیز نه حقوق دولتی می‌گیرند و نه از وجوهات استفاده می‌کنند، وقتی از ایشان پرسیده می‌شود ماهانه چه میزان حقوق دریافت می‌کنید در پاسخ می‌گویند “مگر من کاری برای مردم انجام می‌دهم که در ازای آن حقوقی دریافت کنم؟

به گزارش ایسنا حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی  روز گذشته ۲۶ تیرماه در مراسم غبارروبی گلزار شهدای خرم‌آباد که به مناسبت سالروز تأسیس شورای نگهبان، با بیان اینکه ناظرین و افرادی که در دفترهای شورای نگهبان فعالیت دارند، سفیران نظام جمهوری اسلامی هستند، اظهار کرد: اگرچه اوج همکاری ناظران شورای نگهبان در ایام انتخابات است ولی ناظران شورای نگهبان چشم‌های بینا و مورد اعتماد جمهوری اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه وقتی مقام معظم رهبری با گذشت حدود ۸۰ سال سن در مقابل نظام سلطه و استکبار ایستاده و رهبری و همچنین توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کنند، بیان کرد: برای ما نشستن در خانه و اینکه احساس کنیم تکلیفی بر عهده نداریم، معنایی ندارد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه  امام راحل تا آخرین لحظات عمرشان در حال تکلیف و انجام وظیفه بودند، عنوان کرد: در همین راستا باید بدانیم انجام وظیفه مختص به سن و سال و محدود به برهه زمانی نیست و نباید این‌گونه تصور کنیم که در مقطعی از زمان، در جمهوری اسلامی فعالیت کرده و الان وقت این است اشرافی زندگی کنیم و امکانات و سرمایه‌های بیت‌المال را به خودمان اختصاص بدهیم.

شاهرخی با اشاره به فرمایش  حجت‌الاسلام‌والمسلمین رحیمیان که از سال ۴۲ تا رحلت امام راحل در کنارشان بودند، گفت: امام راحل به‌عنوان شخصی که در صف اول تقابل با نظام سلطه و استکبار جهانی بودند، هیچ‌گاه از وجوهات و خمس استفاده نمی‌کردند، تنها از نذوراتی که خاصِ استفاده خودشان بودند به میزان حداقل استفاده می‌کردند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مقام معظم رهبری نیز نه حقوق دولتی می‌گیرند و نه از وجوهات استفاده می‌کنند، خاطرنشان کرد: وقتی از ایشان پرسیده می‌شود ماهانه چه میزان حقوق دریافت می‌کنید در پاسخ می‌گویند “مگر من کاری برای مردم انجام می‌دهم که در ازای آن حقوقی دریافت کنم؟

امام‌جمعه خرم‌آباد تصریح کرد: در مقابل شهدایی که جان خود را به کف دست گرفتند و سر خود را با خدا معامله کردند، کاری نمی‌کنیم که بخواهیم حقوقی دریافت کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه راه شهدا، زراندوزی و وام‌های کلان بانکی برای خودمان نیست، خاطرنشان کرد: افرادی که پشت سر شهدا حرکت می‌کنند از قطار انقلاب پیاده نشده و به دنبال منافع مادی و مصادره اموال بیت‌المال نرفته‌اند، این افراد همواره مورد تحسین شهدا هستند و شهدا به این افراد می‌گویند نسبت به آینده نترسید.

وی با تأکید بر اینکه  شهدا جسمشان را به خاک، روحشان را به اعلی‌الله و راهشان را به ما سپرده‌اند، یادآور شد: امروز شهدا کسانی را می‌خواهند که راهشان را ادامه و هدفشان را دنبال کنند.
+6
رأی دهید
-38

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  دقیقا منم با نماینده طویله رهبری در ارستان جناب احمدرضا شاهرخی موافقم فقط مقام معظم رهبری این 200 میلیارد دلار حساب پس اندازش را مانند اجداد 1400 سال قبل خودش با راهزنی دزدی فساد مصادر اموال بدست آورده و از راه دزدی امرار معاش میکند و برای همین دزدی و راهزنی هاست که جهاد اسلامی مقدس است
  4
  40
  شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۵
  ۵۰
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  یعنی این اخوند خودش از اقا پرسیده که در ماه چقدر حقوق میگیرین؟
  2
  35
  شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۹
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  منظور بازنشسته شده رهبر،ایشون واستادش امام ره گم کرده که کشیدن به بیراهه سر این قافله گم گشته در اوهام خود را ،دشمنی مذهبی این دیگه آخرشه برای همین بعضی اعتقاد دارند که جنگهابه مذهبی یعنی یک عده دیوانه ومجنون عده ای دیگرفرصت طلب مجنون،خلاصه قرو قاطی می افتندبجان هم ویگ عده فرصت طلب باهوش از این همه خر تو خری پول پارومیزنه از قبال این خران مذهبی ،حقوق برای رهبری مگه شاه حقوق میگرفت که این خلیفه شیعیان جهان حقوق بگیره عجب جوکهای می شنویم این روزا.
  1
  3
  شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۸
  نظر شما چیست؟