ازدواج اینفلوئنسر ۳۵ ساله روس با پسر ۲۰ ساله همسر سابقش!

دیلی میل: یک اینفلوئنسر روس با پسر ۲۰ ساله ی همسر سابقش ازدواج کرده و اعلام کرده از او باردار است.
 
مارینا بالماشوای ۳۵ ساله وقتی خبرساز شد که در ماه مه سال جاری میلادی جاری عکسی از خود و ولادیمیر شاویرین، پسرخوانده اش، در ۷ سالگی او را در کنار تصویر حالایشان در آغوش هم منتشر کرد.
 
اما انتشار این تصاویر قبل و بعد در اینستاگرام مارینا که بیشتر از ۴۲۰ هزار دنبال کننده دارد، نه تنها حمایت کاربران را به دنبال نداشت بلکه با سیلی از انتقادات مواجه شد.
 
مارینا در سال ۲۰۰۷ با همسر سابقش ازدواج کرد و این زوج پیش از آنکه زندگی مشترک شان به جدایی بکشد، بیشتر از ۱۰ سال با یکدیگر زندگی کردند.
 
بالماشوا این هفته ویدئویی از ازدواج خود با ولادیمیر در یک محضرخانه منتشر کرد و اعلام کرد که آن ها منتظر به دنیا آمدن فرزند اول شان هستند.مارینا با انتشار عکسی از خود و ولادیمیر اینگونه نوشت: «ما به محضرخانه رفتیم. من حتی یک شانه با خودم نبرده بودم. حلقه ها در ماشین بود. حال خوبی بود با کمی حس خجالت.»
 
«بعد از محضرخانه لباس رسمی عروسی پوشیدیم و در یک رستوران محلی یک مهمانی عالی با چند مهمان گرفتیم.»
 
«ما فرزند اول مان را در راه داریم و حالا تصمیم داریم که به شهر بزرگ تری نقل مکان کنیم.»
 
علاوه بر این، اظهارات مارینا حاکی از آن بود که آن ها رابطه ی خوبی با همسر سابق او ندارند: «فکر نمی کنم او کاری که کرده ایم را دوست داشته باشد.»
بالماشوا در ماه مه سال میلادی جاری عکسی از خود منتشر کرد که مربوط به ۱۳ سال پیش بود و او را در کنار ولادیمیر ۷ ساله نشان می داد.
 
در کنار این عکس یک تصویر جدیدتر هم وجود داشت که این تازه عروس و داماد را نشان می داد که شادمانه یکدیگر را در آغوش کشیده بودند.
 
ماریا در توضیح این عکس نوشته بود: «هیچ وقت نمی دانی که زندگی چطور رقم می خورد و چه زمانی کسی را پیدا می کنی که لبخند را به لبت می آورد.»
 
«می دانم که بعضی ها ما را قضاوت خواهند کرد و بعضی هم حمایت مان، اما ما خوشحالیم و آرزو می کنیم که شما هم همینطور باشید.»
مارینا افزود که او علاقه ی بسیار زیادی به ولادیمیر دارد و این زوج ۳ تا از ۵ خواهر و برادر ولادیمیر را باهم بزرگ می کنند.
 
اینطور که گفته می شود مارینا سرپرستی ۵ فرزند همسر سابقش را در زمانی که باهم ازدواج کردند به عهده گرفت اما کوچک ترین آن که که مبتلا به سندرم دان است کماکان با همسر سابق مارینا زندگی می کند.
 
مارینا اظهار کرد که دوست دارد از ولادیمیر هم فرزندانی داشته باشد و آن ها حالا در حال برنامه ریزی برای مراسم ازدواج شان هستند.
 
انتشار این پست در اینستاگرام مارینا خشم بسیاری از کاربران را برانگیخت و آن ها معتقد بودند برقراری رابطه ی عاطفی با بچه ای که او در بزرگ کردنش سهم داشته به دور از اخلاق است.
 
یکی از کاربران نوشته: «چیزی که بیشتر از همه مرا شوکه کرد این بود که این پسر جلوی چشمان خود او بزرگ شده.»
 
تعدادی از کاربران هم معتقد بودند مارینا یک مرد مسن را به خاطر یک پسر جوان رها کرده.
+28
رأی دهید
-62

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  من در کار مطبوعاتی ازدواج پدری با دخترش. ازدواج دو خواهر و برادر و بدتر از ای نا را هم دیده ام. اما چون گاهی ایرانین یو کی جلوی جواب های من را به اقای عسل در تایپک دیگری می بندد این اخرین جواب را اینجا میگذارم و دیگر وقتم را با عقده های ایشان تلف نمی کنم. زخم به دل هستی و کینه ای و از حالا تا ثریا بگو تا شاید راحت بشوی
  22
  14
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  من بعلت شغلم(اگرنگوئی داری ازخودت تعریف میکنی!)همه جورش رادیده ام.پدر و دختری که باهمدیگر به بسترمیرفتند.برادر خواهری که هفت سال زن و شوهر بودند تا بصورتی دختر از برادرش شاکی شده و هردو سراززندان قصر دراورده و با انها مصاحبه هم کردم.اما ریا و دروغ من را دگرگون میکند.دگرباشی سینه را جلو بده و بگوخلقت من اینگونه هست. جمله "هر کس مالک ابزار جنسی خودش هست" را اولین بار من ساخته ام. این زن همه کارکرده و حالا مدعی نجابت هست. تا وقتی هر کاری کرد به خودش مربوط هست ولی وقتی ان را اکران عمومی کرد و بعد ادای حضرت مریم را دراورد مشکل اغاز میشود. اینجا می خواهد با دروغ و ریا سر امثال من کلاه بگذارد و تیزم و کلاه سرم نمیرود. به هر حال دگرباش هم باشی یا نباشی اصلا به من مربوط نیست ولی نمیدانم چه کسانی به تو ظلم کرده وعقده به دل شده ای و چون زورت به ان ها نمیرسد به من بند میکنی.هر گناهی یک مجازات دارد.کسیکه یک خرما را دزدیده راکه اعدام نمیکنند. نمیدانم چه بر شما گذشته که یک سال باکینه به من به سربرده و حالا طاولت دهان بازکرده است ومیخواهی من رااعدام کنی.نمی خواهم مبحث حسادت را پیش بکشم
  23
  13
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  فکر کنم. هر دو تا رساله امام امت را خوانده. امام هم زمانی‌ که پای این چیزها وسط می‌‌آمد. شوخی با کسی‌ نداشت. عمه.خاله. نامادری.شتر .فقط کافی‌ یک سوراخ. هرکی‌ هم غر می‌‌زد. می‌‌گفت. خفا "منظورش خفه بود" این را گفت مولا صدرا. امام یک جوری هم ، استاد زبان و ادبیات فارسی‌ می‌‌بود.
  13
  55
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این زنیکه کاری کرده ولادمیر از کودکی به او الوده شود . البته این ازدواج هم زیاد موفق نخواهد بود و امکان دارد زندگی زنا شوئیشان زیاد به طول نیانجامد. البته کاملا" مخالف همچنین ازدواجی هستم و اصلا" انسانی نیست کسی با زنی ازدواج کند که در سابق زن باباش بوده !
  7
  36
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  ای ددم وای. به قول مادرم همیشه میگه آخر زمان شده.
  15
  25
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
  ۴۶
  Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل
  حتما لذت میبرند چرا باید کسی مخالف باشه؟ این دوتا به هم علاقه دارند
  29
  17
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷
  ۳۹
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان
  تعداد زنان در روسیه خیلی بیشتر از مردان است و به هر مردی کلی زن میرسه. حالا این جوان بایستی حتما زن بابا رو میگرفت.
  3
  20
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
  ۵۲
  America - منچستر، انگلستان
  البته در طول تاریخ زن هایی هم بوده اند که هم با پسر و هم با پدر همبستر شده اند. نمونه اش زینب بنت جحش ، یکی از زیبارویان قبیله قریش -که دختر عمه خود رسول اسلام حضرت محمد (ص) بود. زینب بنت جحش زن پسر خوانده محمد ، ،زید بود . روزی محمد سرزده به خانه زید، پسر خوانده اش زفت. زینب نیمه برهنه در خانه بود و زید به صحرا رفته بود. محمد عروس خود را وقتی چنان دید، با وجود داشتن همسران فراوان دلش خواست که با او نیز همبستر شود .ولی جلوی نفس اماره اش را گرفت ، و تنها زیر لب گفت * و تبارک الله الخالقین* و سریعا انجا را ترک کرد. بعد از این واقعه وقتی زید به خانه امد و دانست که پیامبر مکرم اسلام دلش زری رو میخواد ، ببخشید زینب رو میخواد، زنشو طلاق داد تا محمد ، پدر خوانده پر اشتهایش نوش جان کند. و محمد چنان کرد که الله در قران فرموده بود. ینی اخر تشت رسوایی ...! باشد که بیاندیشیم و پند بگیریم.
  10
  22
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. عشق بیش از حد این پسر ستودنی است. مگر نه! مثل عشق زنی که به شوهرش سجده کرد. کجای کار از نظرت اشکال داره؟ جنسیت؟
  26
  16
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. دوست عزیز، من هم بعنوان از سر کار درآوردن همسایه، ازدواج دایی با خواهرزاده خودش رو شاهد بودم. کل مراسم شون رو، عقدکنون،عروسی و حجله. البته اضافه کنم که از فرقه ظاله بهائیت بودند.
  25
  10
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. اینجا محل پز دادن شغل و کسب و کار و فخر فروشی سواد و معلومات نیست شما فردی خود شیفته و عشق به دیده شدن و جلب توجه داری ولی بر خلاف طرز فکر متحجرانه تان کاملا مشخصه که دچار فقر فرهنگی هستی و کاملا ذوب در مرد سالاری اسلامی و به خودتان اجازه میدهید که انسانها را با گامبو و ...خطاب کنید که نشان از بی ادبی شماست و بیسوادی و بی فرهنگی .و اگر بقول خودتان در کار مطبوعات بوده ای باید میدانستی و یاد میگرفتی به انسانها با هر شکل و شمایل احترام بگذاری و القاب زشت به آنها ندهی حتی کسانی که در رژیم کثیف اسلامی کار مطبوعات میکنند تا بحال به یک زن یا مرد چاق گامبو نگفته اند و افراد را حتی اگر قاتل و جانی باشند با الفاظ زشت خطاب نمیکنند .پس سعی نکنید خودتان را اهل قلم و با فرهنگ جلوه بدهید اولین گاف که دادید همان گامبو بود که از یک اهل قلم و مطبوعاتی بعید به نظر میاید و با منم منم احترام بدست نمیآورید
  8
  13
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. [::آزاذه - تهران، ایران::]. باز خدا پدر فاطی شله را بیامرزه که رو بازی میکنه والا. این گفتگوگر مطبوعاتی خخخخخخ و اهل قلم هنوز مشخص نیست کدام طرفی ست ولی هر چه هست مرد سالار و ضد زن هست و فکر میکنم لبی هم بر ساندیس دارند
  11
  14
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۸
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. این مردهای عقب افتاده پنجاه هفتی همانهایی بودند که انقلاب کردند تا چادر سر زنها کنندو مملکت را با حماقت و خودخواهی تمام به باد فنا دادند.
  13
  14
  جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. اینا به اسم آزادی زن همه کاری رو میکنند. یکی از سکس گروهی و پورن طرفداری میکنه اون یکی میگه زن باید چند تا مرد رو با هم داشته باشه تا اینهمه بهش ظلم شده جبران بشه. هیچ حدی برای کارای خودشون قائل نیستن.
  8
  3
  جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. ازدواج خواهر برادر رو من خودم دیدم و بین دوستا و اشناهام چند مورد داشتم اما نمیدونم سکس میکردن یا نه. چون قضیه این بود خواهره یا برادره ساکن کانادا یا المانه و با برادرش ازدواج صوری میکنه تا اون طرف رو بیاره خارج.
  3
  1
  جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. دختره راضیه؟. پسره راضیه؟. گور پدر ناراضی. طرف میخواد گروپ بزنه به تو چه اخه. طرف میخواد چندتا شوهر داشته باشه به من و تو چه اخه. طرف فیتیش mfm داره به من و تو چه؟. طرف میخواد ضربدری بزنه. به من و تو چه اخه. اتفاقا اینجا هموطنی به پستم خورد میگفت بیا این رابطه رو شروع کنیم. اما گفتم من اهلش نیستم و میدونم ضربدری میزنن.
  4
  1
  جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [:: حیله گر- پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] بله تو خبرنگار هستی, روانشناس هستی, توی کار تبلیغات شرکت بودی, شاعر و نویسنده هستی.,بزبان ساده بگو آچار فرانسه ام . اَگه بگی همکار نیکولا تسلا هستی کسی اینجا جو بارت نمیکنه. بقول شنبلیله خانم اینجا محل پز دادن شغل و کار نیست. ...
  6
  4
  جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۳
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::] دوستِ اَزیز: مگه این اولین باره به آدما توهین میکنه؟ به یکی میگه کوتوله و کچل, به یکی میگه گامبو .یادتون مییاد به کرد پناهنده که نویسنده بود گیر به ریشش داده بود و میگفت من قیافه اش رو خوندم چه جور آدمییه. الکی نیست بهش میگم رَمال و خودشیفته.
  6
  2
  جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴
  ۴۶
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. آقا از اینها به دل نگیر هرچی دوست داری بنویس. خودشون خودشونو نمی بینن یهو به یکی حمله میکنن. دست خودشون نیست. انگار تواروپا خیلی وضع داغونه
  2
  3
  شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۰
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::redsky95 - تورنتو، کانادا::]. شاید برای ما عجیب هست چون تا حالا زن و شوهری ندیدیم که گروهی بزنند بعدش دوباره زن و شوهر بمونند چون توی فرهنگ ما بعدش اون رابطه بهم میخوره ..توی تماسهای دکتر هلاکویی یه زن و شوهری هست دختره میگه قبل از ازدواج رابطه گروهی داشتم و شوهر ش هم داره گوش میکنه ...میگه حالا به شوهرم گفتم هردومون یه جوری شدیم نمیدونیم چکار کنیم!...
  3
  1
  شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۸
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. این آقا خودش با خواهرش توی خیابون داره میره یکی به خواهره بگه گامبو میزنه طرف رو داغون میکنه بعد میاد خیلی راحت میگه گامبو فحش نیست.
  4
  4
  شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۱
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. این رمال خودشیفته به فارسی خبر را میخواند و به فارسی هم توهین میکند بعد که بهش انتقاد و اعتراض میکنند دنبال معادل انگلیسی آن هست و برای توجیه افکار و کامنت های ناپسند خودش اصرار دارد که توهین نیست چون در زبان انگلیسی فلان معنا را میدهد .واقعا شاهکاره بعد ادعای نویسنده بودن هم میکند و تبلیغ کتابش را هم در کامنت هایش میکند خخخخ ایشان شهامت و جرات معذرت خواهی را ندارد و اینکه مردانه اعتراف کند که گامبو در فرهنگ ایرانی لقب مناسب برای یک خانم بیمار که از چاقی رنج میبرد نیست مناسب که نیست هیچ توهین آمیز و تحقیر آمیز است ولی این آقای حیله گر متوجه نمیشود و همچنان بدنبال توجیه کردن و پیدا کردن معنی انگلیسی آن است
  5
  2
  شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۱
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::] ۱- بله اینطوریه میگه به ناموسم توهین کرده. در رابطه این حیله گر و بقول صمدآقا نویسنده شیاد بگم. برای خودمون چونکه همه چیز دُگم و بسته بوده فکر میکنیم مَثلن شاعر و نویسنده وسیاستمدار و غیره کییه! چند سال پیش یکی از دوستام از استکهلم با مهمون خودش اومدن پیش ما . دوستم قبلش به من گفت این دوست من چندسال زمان شاه زندون بوده ,از رده های بالای یک گروه چپه چند تا کتاب و مقاله نوشته. ما خوشحال که یک چیزی یاد میگیریم. اومدن با کمی صحبت کردن تو دلم گفتم شاه برا چی اینو زندون کرده؟ بعد از حدود ۲ ساعت یک دوست سومالیایی من همینطوری اومد. مهمون نویسنده و سیاسی از دوست سومالی ام پرسید کجایی هستی گفت سومالی . مهمون گفت رومانی. سومالیایی گفت مگه رومانی میتونه اینطوری آدم پوست تیره و سیاهپوست داشته باشه. مهمون نویسنده گفت مگه رومانیایی ها سیاه پوست نیستن؟حالا این .... هم از اون نویسنده ها هستش. میگه من اینجا روشنگری کردم.روانش پاکه.
  5
  3
  شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۱
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. زمان شاه از الان درپیتی تر بودیم. درسته که درها تا آخر باز شده بود و آخرین مدلهای پاریس رو میپوشیدند ولی برو مصاحبه های تلویوزین رو ببین مردمش با اینکه تیپ زدن ماشین جدید سوارند حرف زدنشون نشان از بیفرهنگی میده...ما خیلی از دنیا عقب هستیم و نمیخواهیم قبول کنیم بیخودی سرصدا میکنیم..حتی اون دانشمندی که تحویل امریکا دادیم که تازه حاضر نیست بگه ایرانی هستم باهاش حرف بزنی در اون حد که ما فکر میکنیم نیست...وقتی یه روضه خون دوزاری رئیس جمهور ما هست عنوان دکترا از اسکاتلند داره! اون زمان که توی تیم هسته ای بود تلویزیون نشون میداد از دور ما فکر میکردیم این چیزی بارشه الان حرف میزنه آدم حقش میگیره لهجه داهاتی فکر داهاتی..
  4
  6
  شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. البته رمال و خودشیفته هم ناشایست نمیباشد و باید دید در انگلیسی به چه معناست و توهین نیست شاید نام سوپ یا دسری باشد در کالیفرنیا .رمالی که در ایران شغل است و در اروپا مخصوصا در ایتالیا هم فراوان هست که در تلویزیون هم برنامه دارند پس توهین نیست
  4
  0
  شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. گفتگوگر یه کلیمی تندرو هست . ضد اسلامی هم که مینویسه بخاطر همون هست نه بخاطر مردم ایران باشه. اگه دقت کنی هر وقت صحبت اسرائیل و یهود میشه بشدت طرفداری میکنه که آره خدا توی تورات گفته این سرزمین مال یهودیها هست! قبلا برای رافائل اریه سرمایه دار کلیمی ایرانی کار میکرده خودش ثابت میکنه
  3
  1
  شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::] آخه این آدم چقدر بی بند باشه که هر چیز خاست بگه. بعد پوزش زده میشه میگه منظور نداشتم. وقتی بهش میگی گامبو توهین به آدمای چاقه.کوتوله و کچل هم همینطور. فقط بلده سفسطه بازی بکنه و خودش رو توجیح کنه.من موندم این چقدر خودشیفته هست میگه من ۲۰ سال اینجا روشنگری کردم. با این اخلاق و مرام خودت رو جمع کنی کارکردی. فقط بلده دروغ بگه و تهمت بزنه.
  2
  0
  شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۱
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. من به نسل قبلی هیچ اعتمادی ندارم
  2
  1
  شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۷
  نظر شما چیست؟