زایمان زهرا شیخی، نماینده اصفهان خبرساز شد

زایمان زهرا شیخی نماینده اصفهان در مجلس یازدهم و تولد فرزند او امروز در شبکه های اجتماعی خبرساز شد. 
 
به گزارش فرارو، زهرا شیخی روز گذشته با انتشار توئیتی از تولد فرزندش خبر داد. او نوشت: "خداوند را شاکرم که در اوج مسئولیت و توفیق خدمت مضاعف به مردم سرزمینم، برای سومین بار لذت مادری را به من چشاند. با تولد این مولود مبارک با انگیزه ای بیش از پیش در مجلس شورای اسلامی، به حمایت از بانوان محروم از نعمت مادری و کمک به تمامی مادران پردغدغه ی سرزمینم، تلاش خواهم نمود." 
 بسیاری در واکنش به توئیت نماینده اصفهان به او تبریک گفتند اما سمیه رفیعی نماینده تهران در توئیتی جداگانه تولد فرزند نماینده اصفهان را به رهبر معظم انقلاب، مردم اصفهان و مردم ایران تبریک گفت. 
 
این توئیت جنجال ساز شد و کاربران زیادی از آن انتقاد کردند. از جمله عزت الله ضرغامی  رییس پیشین سازمان صداوسیما که در این باره نوشت: "زایمان یک نماینده وظیفه شناس، نیاز به تبریک به مقام معظم رهبری و همه ملت شریف ایران ندارد!"
 ضرغامی که عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی هم هست در ادامه نوشت: «در مورد موانع ازدواج و فرزندآوری، حرف‌هایی دارم که در صورت نیاز، در اختیار مجلس انقلابی قرار خواهم داد. کشور به سرعت به سمت پیری می‌رود و هنوز هیچ اقدام عملی، برای مقابله با آن انجام نشده است.»
 
انتقادات از پیام تبریک نماینده تهران به نماینده اصفهام باعث شد که سمیه رفیعی واکنش نشان دهد. او در  توئیت دیگری درباره پیام تبریکش توضیح داد: "رهبر عزیز انقلاب در یک دوره هشت ساله 42 بار از لزوم تغییر فضای فرهنگی، حقوقی و اجتماعی برای افزایش جمعیت سخن گفته اند. اینکه یک خانم پزشک فوق تخصص، فرزند شهید و نماینده مردم شریف اصفهان صاحب فرزند سوم شده است. حتما جای تبریک ویژه به پدر معنوی همه فرزندان شهدا و مردم شهیدپرور اصفهان دارد."
 
پروانه سلحشوری نماینده پیشین تهران هم به زهرا شیخی تبریک گفت او ضمن کنایه به پیام سمیه رفیعی در ادامه توئیت خود از شیخی خواست صدای مادران سه جوانی باشد که به خاطر حوادث آبان ماه حکم اعدامشان صادر شده است.
+9
رأی دهید
-92

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  وولک این طفلک ساخت و دستکار کی‌ هست؟ بواش کیه وولک؟؟
  2
  61
  ‌چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  پدر بچه مشخص هست که کیه ؟ بلاخره اینهمه نماینده مرد در طویله با این زنک ولایت مدار حشر و نشر داشته اند خخخخخخ
  5
  81
  ‌چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  یک نمونه از دستمالچی بازی های این عرزشی ها! یکی دیگه زیر لحاف زحمتش رو کشیده یکی.دیگه جر خورده، اونوقت به مقام عظمی جون تبریک میگن! بابا همینجوری میمالین که پروستاتش لب پر شده!
  2
  69
  ‌چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  جا داره منم به نوبه ی خودم به خمینی تبریک بگم که چهل سال پیش اومد و مادره همه ی مارو به قاق داد و الان هممون پدره معنوی و مادیمون رفته و ما هم یتیم شدیم . کاکا به روحت خمینی
  3
  53
  ‌چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  آقازداه میشن ایشون؟ قراره کدوم کشور تشریف ببرنی؟ از الان معلوم کنید چقدر نیازشون هست از بودجه تقدیم کنیم دیگه بی خبر دزدی نکنند فرار کنند توی یه هتلی اذیت بشند!
  4
  45
  ‌چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  شنیدم خانم زهرا شیخی نماینده اصفهان بعد از زایمان عمل ترمیم انجام داده تا گشاد نباشد بهرحال ماهی 227 میلیون تومان دوای در دردی است با این درآمد خانم بفکر زنان محروم و نیازمند است - زکی
  4
  59
  ‌چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۱
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  خانم سمیه رفیعی تولد نوزاد زهرا شیخی را به رهبر تبریک گفتند،چرا بعضی ها انتقاد میکنند؟!؟شاید که این خانم اطلاع دارد که رهبر پدر واقعی این نوزاد است
  4
  56
  ‌چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۶
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  مبارک باشه . امیدوارم همه مادران باردار د رمحیط امن و ایمن ، بچه اشونو به دنیا بیارند.
  38
  10
  ‌چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  من نیز کار کردن معده رهبر معظم را به این بانوی نماینده و سایر نمایندگان تبریک عرض می‌کنم.
  8
  34
  ‌چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  چرا خبرساز شد؟ مگر موش زائیده است؟ از کسی پرسیدند که زنت چی زائید؟ جواب داد: مگر فقیر و بیچاره های شبیه من جز دختر و پسر چی میزایند!!!؟
  3
  16
  ‌چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. آقا زاده ها
  2
  4
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس::]. پس تبریک میگوییم به آقا زاده ها پدران گرامی این طفل تازه متولد شده خخخخخ
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::hassan5 - تهران، ایران::]. رهخر به علت کرم خوردگی پروستات فکر نمیکنم کاری ازش بر بیاد نماینده های محترم و پاسداران و بسیجیان زحمت باردار کردن این بانوی عفریته را کشیده اند و جا دارد یک خسته نباشید به جمع حامله کنندگان گفته شود ههههههههههههههه
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
  نظر شما چیست؟