حمله وحشیانه به رستورانی در سرخرود مازندران - ویدیو

باشگاه خبرنگاران: فیلمی از لحظه حمله بی‌رحمانه اراذل و اوباش به رستوران و خودروهای مردم در شهر سرخرود استان مازندران را مشاهده می‌کنید.
+24
رأی دهید
-74

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  نگران نباشید لاکن اینا دارن شما رو به درجه والای انسانیت میرسانند!
  11
  132
  ‌سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  جز انگلها و کفتارها و لاشه خورهای بسیجی و سپاهی کسی دیگر دست به این کارها نمیزند آتش سوزی ها و جنگل سوزی و ،،،،،،،،،، و حالا با چوب و چماق به ماشینها و رستورانها حمله میکنند این ارازل و اوباش رژیم کمر به نابودی ایران بسته اند و قصدشان فقط و فقط نابودی ایران و کشتار ایرانیان است چون این اجنبی های جنایتکار دشمن ایران و ایرانی هستند
  17
  133
  ‌سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳
  ۶۱
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا

  اینجور مواقع هست که قانون نگهداری .....برای دفاع شخصی بکار میاید.و میشد جامعه رو از وجود این انگلهای وحشی پاکسازی کرد همانطور که موش و سوسک و سگ هار و وحشی را از بین میبرند.
  7
  83
  ‌سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  آخه چرا؟
  0
  30
  ‌سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۸
  ۲۸
  agha_ehsan - تهران، ایران

  من نمیدونم این مازندران چه خبره . توریست بیچاره مظلوم رو میگیرن برای تفریح به قصد کشت میزنن . خودشونو میزنن . اوسکل بازیشون حرف نداره . والا اگه یه شهر ترک یا لر بود الان کل ایران یه عالمه فحش بارشون می کردن . این استان مازندرانو بدیم برن برای خودشون یه کشور جدا باشن . افغانی ها تو ایران خیلی کمتر از اینا جرم و غارت می کنن که انقد اسمشون بد در رفته
  12
  41
  ‌سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا::]. اینکه نگهداری سلاح گرم برای اینطور مواقع خوبه حرفی نیست. اما لطفا برای توصیف وحشیگری و کثافت و نجاست انسانها از سگ و موش و سوسک مثال نزن. اینها آفریده های پاک خدا هستن. فقط انسانها هستن که نجس هستن بخصوص آخوندا و پاسدارا و مزدورانشون. البته این لات و لوتا هم کم از پاسدارا ندارن.
  7
  29
  ‌سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۷
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  هر چی ملت در جمهوری اسلامی ندارن، امنیت که دارن،این امنیت حتی در بین ادمخورها هم وجود ندارد
  2
  37
  ‌چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۳
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. خیالت راحت به قدر کافی از بچه های تهران که میرن شمال کتک میخورن. آرزوهای اینها در لات بازی و دست بزن داشتن خاطره های قدیمی ماست.
  5
  7
  ‌چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۱
  ۲۰
  Mehrad Hosseinirad - مسکو، روسیه
  وقتیسطح نارضایتی ها از قدرت مرکزی بالا بره وحشت جزو ابزارهایی است که حکومتها مهندسی شده ان را ایجاد میکنند . یک سوال ساده روشن میکنه که این اقایون از اسن وحشی گری چه سودی میبرند در حالی که اگر ادم حکومت نباشند بدون شک دستگیر خواهند شد اونوقت باید پاسخگو باشند و جرمش هم سنگینه البته چون این صحنه ها مهندسی شده هستند امکان نمایش دولتی هم هست.
  1
  10
  ‌پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۲
  نظر شما چیست؟