شهیندخت مولاوردی به تشویق به فساد و فحشا متهم شد

عصرایران: کیفر خواستی برای شهیندخت مولاوردی صادر شده که در آن اتهامات سنگین «تشویق به فساد و فحشا» و «ارائه اطلاعات طبقه بندی شد» تایید شده است.
 
به گزارش عصرایران به نقل از فارس، «شهیندخت مولاوردی» معاون  سابق رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با شکایت دستگاه امنیتی و انتظامی کشور با سه عنوان اتهامی در دادسرای فرهنگ و رسانه مجرم شناخته شد و کیفرخواست نامبرده صادر و جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شد.
 
مولاوردی در دادستانی با اتهامات فعالیت تبلیغی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی(ماده 500)، تشویق به فساد و فحشا و فراهم نمودن موجبات آن(ماده 639) و در اختیار قرار دادن اطلاعات و اسناد طبقه بندی شده با هدف بر هم زدن امنیت کشور(ماده 505 قانون مجازات اسلامی) مجرم شناخته شد.
 
مجازات مرتکبین جرائم مندرج در مواد 505 و 639 قانون مجازات اسلامی تا 10 سال حبس در نظر گرفته شده است.
 
مولاوردی: کیفرخواستی به من ابلاغ نشده مولاوردی گفت:تاکنون هیچ کیفر خواستی به من ابلاغ نشده و من هم از طریق کانال ها متوجه این موضوع شدم.
 
شهیندخت مولاوردی دستیار سابق رئیس جمهور در امور شهروندی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان،با اشاره به خبر صدور کیفرخواست برای خود اظهار کرد: هنوز هیچ کیفرخواستی به من ابلاغ نشده است.
 
وی ادامه داد: کانال‌های مختلفی درباره صدور کیفرخواست برای من خبر داده‌اند که من خودم هم این موضوع را از طریق کانال‌ها متوجه شدم، اما هنوز هیچ کیفرخواستی به من و وکیلم ابلاغ نشده است.
 
در این خصوص برخی رسانه‌های خبری مدعی صدور کیفرخواست با ۳ عنوان اتهامی برای مولاوردی شدند.
 
این رسانه‌ها نوشتند: «معاون سابق رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با شکایت دستگاه امنیتی و انتظامی کشور با سه عنوان اتهامی در دادسرای فرهنگ و رسانه مجرم شناخته شد و کیفرخواست نامبرده صادر و جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شد.
 
مولاوردی با اتهامات فعالیت تبلیغی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی (ماده ۵۰۰)، تشویق به فساد و فحشا و فراهم نمودن موجبات آن (ماده ۶۳۹) و در اختیار قرار دادن اطلاعات و اسناد طبقه بندی شده با هدف بر هم زدن امنیت کشور (ماده ۵۰۵ قانون مجازات اسلامی) مجرم شناخته شد.
 
مجازات مرتکبین جرائم مندرج در مواد ۵۰۵ و ۶۳۹ قانون مجازات اسلامی تا ۱۰ سال حبس در نظر گرفته شده است.»
+49
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  "اتهامات فعالیت تبلیغی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی"، اقا این عنوان مقدس رو کی به اینا داده؟ و تعریف مقدس چیه؟ یعنی این اسلام و تقدس و مقدس بودن واقعا یه اشغالیه که نظیرش توی کهکشانها هم پیدا نمیشه
  6
  72
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  خودی هست چیزی نمیشه این دادگاهها برای فریب افکار عمومی در طویله رهبری است درثانی وقتی فحشا در اسلام شیعه با نام صیغه کاملا قانونی است پس اتهام «تشویق به فساد و فحشا» معنا ندارد زیرا در اسلام شیعه فساد و فحشا سنت ....است
  7
  37
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  خندا نکنه کسی‌ گرفتاره انسانهای بیوجدان که خدارو فراموش کردن و اسیر پول و قدرت شدن بیفتن.چون هر چی‌ جنایت را با دروغ به اسمت مینویسندوشرف که نداشتی‌،وجدان. هم نداری و تبدیل به حیوان وحشی .
  1
  25
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵
  نظر شما چیست؟