انفجار مخزن میعانات گازی کارخانه ای در فریمان

ایران اینترنشنال: جواد جهاندوست، رئیس آتش نشانی شهرک کاویان فریمان از انفجار در یکی از کارخانه‌های تولید کننده میعانات گازی در این منطقه خبر داد.
 
به گفته این مقام آتش نشانی مخزنمیعانات گازی کارخانه پترونفت در شهرک صنعتی کاویان فریمان دچار حریق شد.
 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، جهاندوست اعلام کرد: «انفجار در  شرکت تولیدکننده مایع گاز‌های قابل اشتعال موجب شد تا خسارات زیادی به این شرکت و شرکت همجوار آن وارد شود.»
 
به گفته وی این حادثه تلفات جانی نداشته است.
 
رئیس آتش نشانی شهرک کاویان فریمان همچنین گفت علت حادثه و میزان خسارات وارده در دست بررسی است.
 
فریمان در ۷۵ کیلومتری مشهد و از توابع خراسان رضوی است.
+38
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  این انفجار هم کار اسرائیل بوده؟ انفجارات و اتش سوزیهای این اواخر نه کار اسرائیل بوده و نه کار هیچ دولت و شخص دیگر , بیشتر این انفجارات بخاطر کهنه بودن تجهیزات و گرمتر شدن دمای هوا است که باعث انفجار و اتش سوزی میشوند. اندک کمی هم از انفجار و اتش سوزی داخل کشور مثل انفجار در نطنز به گمان زیاد کار خود نظام اخوندی باشد بخاطر ندانم کاریهای سیاسی و مذاکراتشان با غرب و اروپا!
  29
  18
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. خوشم می ثابت کردی که اصل ایرانی هستی، هنوز خود اتشنشانی نمی دونه قضیه چی بوده همچین نظر قاطع دادی که انگار شب بالا پشت بوم اونجا خوابیده بودی. فقط استاد یه سوالی چطور شد که تمام این فرسودگی ها در همجای ایران همین امسال با هم پیش می یاد، یعنی ۴۱ سال خبری نبود یه دفعه تمام نیروگاها برای هم امسال نامه نوشتن که دیگه فرسوده شدیم بهتره اتیش بگیریم نه؟.
  4
  29
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه
  چقدر انفجار میادین نفتی و گازی اما دست غیب امام موهوم حاکم است که هیچکدام از این انفجارها تلفات جانی ندارد و نخواهد داشت - تمام این انفجارها از یک موضوع سخن میگوید زمینه سازی برای حضور 25000 از نیروهای امنیتی چین برای حفاظت از پروژه های چینی در ایران
  1
  14
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل

  اگر نفت و گاز ایران پودر بشه و به آسمان بره، بهتر از اینکه به دست روسها و چینی های لاشی برسه.
  0
  24
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::-xAdolf - اخن، آلمان::]. 😀😀 این بابا یه دو آستری هست. همیشه یکی به نعل میزنه یکی به میخ. منتها به میخ رو یه خورده محکم تر میکوبه. چون بالاخره "معنویات" میرسه
  0
  10
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  [::-xAdolf - اخن، آلمان::]. فکر نکنم به تو ربطی داشته باشد من ایرانی اصل باشم یا نباشم ؟ خوشبختانه احتیاجی به تایید شدن تو هم ندارم که اعلام کنی ایرانی اصل هستم یا نیم اصل. انکه نوشته ام انفجارها این اواخر بخاطر کهنه بودن تجهیزات و گرم شدن هوا است , تنها ننیجه ایست که از خبرها در مورد این انفجارات بدست اوردم نوشته ام . میخواهید باور کن نمی خواهید باور نکن . بهتر بود تو هم نظر خودت را مینوشتید در مورد اتشسوزی و انفجارت این اوخر داخل ایران.
  9
  3
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::-xAdolf - اخن، آلمان::]. جوابت باحال بود
  0
  6
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۳
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. خداییش کامنتت بی خود بود.
  0
  5
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  نطنز و شرق تهران کار اسراییل بود قطعا. این آتش سوزیها هم میتونه کار مردم معترض و جون به لب رسیده باشه. میگن دیگی که برای ما نمیجوشه توش سر آخوند و پاسدار بجوشه
  1
  3
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۶
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::پنجاه و هفت - ریو، برزیل::]. خوشبختانه مردم هم به همین نتیجه رسیدن و به اینها به عنوان اموال ملت نگاه نمیکنن و دارم صدمه میزنن. کار خوبی هم میکنن.
  1
  9
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۷
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  مفسری بنام "البرت بوته ساز" که خیلی از او تلمذ میکنم گفت که این ماجراها با هر نوع ریشه ای با ابعاد وسیع تری بشدت ادامه خواهند یافت. منشا ان میتواند امریکا و اسرائیل و ام سیکس انگلستان و عربستان باشند البرت را در تلویزیون میهن در جوار ایرج مصداقی پیدا کنید (هم عقیده نیستند و در دو برنامه جداگانه) . دولت بعد از روحانی یک دولت پر از تندروهای مذهبی هست و امکان سازش دولت تندرو با امریکا خیلی بی دردسرتر هست چون کسی در داخل چوب لای چرخ ان ها نمی گذارد. همیشه دولت های تندرو میتوانند قرداد صلحی را به نتیجه برسانند چون کسی بععدا چوب لای چرخ انان نمیگذارد. برجام یک قرارداد عالی به نفع ایران بود و تندروها انرا به هم زدند.
  0
  2
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۷
  نظر شما چیست؟