پاسدار حسین نجات: دیگران در تلاش اند تا مردم را وادار به طغیان کنند

رادیو پیام اسرائیل : پاسدار حسین نجات سرپرست  قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران تهران ابراز نگرانی کرد که ممکن است مردم به پا خیزند، پاسدار حسین نجات ادعا کرد که دیگران در تلاش اند تا مردم را وادار به طغیان کنند.
 
پاسدار حسین نجات  گفت: امروز هدف تحریم،  دشمن قرار دادن مردم در برابر نظام است، دشمن با عملیات روانی، ایجاد بی اعتمادی و ناامیدی به دنبال گسترش آسیب های اجتماعی است.
 
او افزود:   ما توانستیم با موشک های دوربرد خود مواضع داعش را در دوردست مورد هدف قرار دهیم، نظم نوین جهانی که مورد نظر کدخدا بود را از بین برده ایم.
 
پاسدار نجات در ادامه مدعی شد:    یک مقام ارشد روس چندی پیش اذعان کرد بعد از جنگ جهانی دوم، حکومت ایران معادلات نظامی جهان را عوض کرده است چرا که تاکنون کسی جرات حمله به پادگان های آمریکایی را نداشت.
 
او،  در نخستین ماموریت خود، به عنوان فرمانده جدید ثارالله ، رئیس و اعضاء موسسه نیازمندان امام علی را که حامیان فرودستان بودند، بازداشت کرد و این خیریه مردمی را بست.  پاسدار نجات گفته بود که توجه به حاشیه نشینان و نیازمندان، تهدید جدی برای جمهوری اسلامی است.
 
حسین نجات نیز که حالا به فرماندهی قرارگاه ثارالله منصوب شده، یکی از مورد اعتمادترین فرماندهان سپاه برای آیت‌الله خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی است و پیش از این به مدت ۱۰ سال از سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۹ فرمانده سپاه ولی امر، گارد ویژه حفاظت شخصی آیت‌الله خامنه‌ای بوده است
 
محمدحسین زیبایی‌نژاد معروف به حسین نجات، سابقه ۴۰ سال‌ عضویت در سپاه پاسداران را دارد و سال‌های متمادی همکار محسن رضایی فرمانده پیشین سپاه پاسداران در بخش‌های اطلاعاتی سپاه بوده است. او در دوران جنگ ایران و عراق مسئولیت حفاظت ضد اطلاعات قرارگاه خاتم‌الانبیا، مهم‌ترین قرارگاه جنگی ایران را تا آخر جنگ به عهده داشت.
 
حسین نجات که از فرماندهان ارشد سرکوب اعتراضات مردمی سال ۸۸ در تهران بود، پس از فروکش کردن اعتراضات ۸۸ از اداره‌کنندگان اصلی «هیئت رزمندگان اسلام» یک تشکل اقماری مهم سپاه در سراسر کشور بوده است. او همچنین از مسئولان اصلی برگزاری مراسم اربعین در عراق به عنوان یکی از نمادهای نمایش قدرت سپاه و رژیم ایران  در عراق و منطقه خاورمیانه بوده است.
 
سپاهی  نجات در سال ۱۳۹۵ به عنوان جانشین (معاون ارشد) حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه معرفی شد و تا بهار ۱۳۹۸ این سمت را حفظ کرد. دوره‌ای که با قدرتمندتر شدن اطلاعات سپاه و چسبندگی بیشترش به بیت رهبری و سایه انداختن بر وزارت اطلاعات همراه بود. نجات پس از آخرین تغییرات در ساختار شبکه فرماندهی سپاه در سال ۱۳۹۸ به معاونت فرهنگی سپاه رفت و حالا نیز  به فرماندهی قرارگاه ثارالله منصوب شده است.
 
حسین نجات علاوه بر اینکه مورد اعتماد علی  خامنه‌ای است از روابط بسیار نزدیکی با مجتبی خامنه‌ای، سیاسی‌ترین فرزند او، نیز که از او به عنوان یکی از نامزدهای احتمالی برای رهبری آینده رژیم ایران  و جانشینی پدرش یاد می‌شود برخوردار است
+10
رأی دهید
-68

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  روز موعود در حال نزدیک شدن است. ضربه نهایی رو به ریشه پوسیده نظام وارد خواهیم کرد. به امید ایرانی بهتر.
  2
  53
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  دیگرانی وجود نداره و هیچ تلاشی هم در کار نیست، این بیماری پارانویا است که باعث شده شماها دچار توهم بشوید و فکر کنید یکی داره علیه شما فاسدهای اختلاسگر کاری میکنه، برای دولتهای خارجی شماها بهترین گزینه هستید
  3
  34
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  پاسداران دین عرعرها نطفه ی اصیل مهاجمان ۱۴۰۰ سال پیش که در رویای شهرنوی بهشت میخورند می دزدند و می کشند/ یک مشت بیکاره ی پشت کوهی مجاهد چپول حزب اللهی پالون دست مهاجمان را پس از ورود این دین صیقل داده به ملت بی مطالعه در پی خانه اتوبوس مجانی چپاندند خود الفرارررررررر
  4
  40
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  یکی این یابو را از خواب خرگوشی بیدار کند. زمان کرکری خواندن ها و قپی امدن ها بسر آمده. زمان ترس, قلع و قمع و مرگ تون فرا رسیده.
  3
  11
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  یعنی میشه اون روز را دید که ما ایرانیها دوباره در سرزمین خودمون زندگی کنیم؟ قدم بزنیم؟ بستنی بخوریم؟ بخندیم؟ گریه کنیم؟ دعوا کنیم؟ ای خدا خودت کاری کن! دلمون پوسید از این همه ظلم و نامردی.
  2
  11
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  یک عده عقب افتاده که مخشان در 1400 سال قبل کپک زده، بعلت انقلاب معکوس ابلهانی در ایران به مناسبی رسیدند. امثال این بابا حتی به درد چارواداری هم نمی خورد. دیر و زود دارد و سوخت و سوز ندارد. دنیا بطرف عقب بر نمی گردد. هزاران تیر چراغ برق انتظار شما را می کشند
  3
  13
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  روند سقوط حکومت دقیقا مثل صدام هستش. سرکوب مردم به بهانه دشمن این دقیقا همون چیزیه که صدام هم انجام داد و زندانها رو پر کرد و قبرستانها و اعدامها مثلا مردم رو ترسوند و حکومتش برقرار بود ولی نتیجه اش این شد که در عرض یک هفته کل کشورش سقوط کرد. چرا؟ چون کسی حاضر نبود از صدام جلاد سرکوبگر دفاع بکنه حتی ارتش و درجه دارهاش فقط موندن نظامی های رده بالا و کسایی که حقوق خوب و قدرت کشتن داشتند که اونا هم یک هفته هم دوام نیاوردند.
  1
  1
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
  نظر شما چیست؟