درخواست طلاق همسر محسن افشانی : من و مادرم را کتک زد

رکنا: سویل خیابانی به خاطر ضرب و جرح و انتشار تصاویر خصوصی اش از محسن افشانی شکایت کرد.

سویل خیابانی همسر محسن افشانی صبح امروز به شعبه 16 دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کرد و از محسن افشانی شکایت کرد.

سویل خیابانی در خصوص شکایتش از محسن افشانی به خبرنگار رکنا گفت: از محسن افشانی به خاطر ضرب و جرح، تصرف عدوانی شکایت کردم. برای برداشتن وسایل شخصی ام به خانه ام رفته بودم که محسن افشانی مادر، کارگرمان و مرا به باد کتک گرفت.

وی افزود: خواهر و داماد محسن افشانی در خانه من زندگی می کنند و وقتی رفته بودم وسایل شخصی ام را بردارم به من حمله کردند.
درخواست طلاق سویل خیابانی از محسن افشانی
همسر محسن افشانی در خصوص در خواست طلاقش به رکنا گفت: 7 ماه قبل درخواست طلاق دادم و در مرحله تکمین قرار دارد که محسن افشانی روز اول عنوان کرد 5 میلیارد بپردازم تا طلاقم دهد و بعد مبلغ به 2 میلیارد و بار آخر وکلی محسن افشانی عنوان کرد یک میلیارد و 500 میلیون تومان پرداخت کنم تا طلاقم بدهد.
محسن افشانی و همسرشعکس های خصوصی سویل خیابانی
محسن افشانی تهدید کرده بود اگر دست روی خانه بگذارم عکس های خصوصی ام را منتشر می کند که بعد از آن عکس های خصوصی من در یک صفحه اینستاگرامی منتشر شد که شکایت کردم و پلیس فتا نیز پس از بررسی های دقیق اعلام کرد که این تصاویر توسط محسن افشانی منتشر شده است.

سویل خیابانی گفت: صحفه اینستاگرامی بسته شد و هفته آینده حکم دادگاه بخاطر انتشار تصاویر خصوصی من از سوی محسن افشانی صادر خواهد شد.
مهریه همسر محسن افشانی
سویل خیابانی به خبرنگار رکنا گفت: مهریه ام 500  سکه و سه دانگ خانه است. محسن افشانی خانه ای را که اجاره نامه اش به نام من است ترک نمی کند فقط توانستم جهیزیه ام را از خانه بیرون ببرم اما وقتی برای برداشتن وسایل شخصی ام که داخل خانه بود به آنجا مراجعه کردم مرا مورد ضرب و جرح قرار دادند که پیگیر این ماجرا هستم و فکر نکنم رفتارهای محسن افشانی به عنوان یک مرد ایرانی برای انتشار عکس های خصوصی همسرش کار درستی باشد.
+20
رأی دهید
-39

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  هرگز نمی توان یک طرفه به قاضی رفت. باید علاوه بر این بانوی محترم محسن افشانی هم حرف هایش را بگوید و یک قاضی عادل قضاوت کند. هر چند در دادگستری اخوندی قاضی عادل وجود ندارد و رای هم بر اساس زیر میزی صادر میشود و حقوق زنان هم در فقه قرون وسطائی اسلامی مسخره هست
  25
  64
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۷
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. پروفسور بالتازار چرا ماستها رو میریزی رو قیمه ها؟ هاهاها یک قاضی عادل تو کل دنیا پیدا کردی سلام برسون با این سن و سال واقعا دنبال عدالت تو دنیا هستی؟به جان مولی کرونا زده به مغزت هاهاهاهاهاها
  44
  19
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. آشیخ تو که زیر دریایی رو هم به اسلام و یهود ربط میدی اینو بدون هر کسی روی یه زن دست بلند بکنه اصلا مرد نیست و باید بزنند پدرش رو در بیارند. یعنی چه که برند حرف این مردک رو گوش بکنند؟ مادر دختر رو گرفته زده!
  38
  17
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
  ۴۰
  دیارکو - جزیره واق واق ، جزیره کریسمس
  خوب حتما تو مادرت بى ادب بودید آقا تحمل نکرده هیچ دودى بى اتش نیست
  28
  17
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
  ۵۲
  hiwa68 - رتردام، هلند
  خانمها فقط منتظر میمانند تا که مرد بی پول یا الکلی یامعتاد بشه.عمدا جوری اعصاب مرد را خراب میکنه که دست روش بلند کنه. بعدش میره تو فامیل و دوست جار میزنه. اقایان مجرد فقط تور کنید و مثل یک دستمال پرت کنید.
  11
  14
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. تیمسار! قاضی عادل همه جای دنیا هست. مثلا ان بانوی عرب مسلمان که رئیس جمهور اسرائیل را 8 سال به زندان انداخت. همه جای دنیا همانند ایران با اپارتاید شیحی نیست. قضات در اکثر کشورهای دنیا سالمند و در ایران قضات سالم در اقلیت مطلق هستند
  5
  20
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. اگر هر کس ادعائی به نفع خودش کرد را تنها مبنا قرار داده و طرف های دیگر امکان دفاع نداشته باشند که به عصر حجر بر می گردیم و اجر روی اجر بند نمیشود. حتی ادمی که 20 نفر ادم را کشته را هم به دادگاه می برند. شهود مختلف را احضار میکنند. وکیل مدافع از متهم دفاع کرده و در نهایت اگر پزشک قانونی سلامت روانی او را تائید کرد رای صادر میشود. تازه این رای قابل پژوهش هست و در صورت اعتراض محکمه ی دیگری به موضوع رسیدگی میکند. در اخر حکم به دیوان عالی کشور میرود و اگر قضات سابقه دار و کارکشته رای قبلی را نفی نکردند رای دادگاه برای اجرا به مقامات انتظامی ابلاغ میشود. اگر هر کس قاضی بشود و خودش رای بدهد و خودش اجرا کند ان مملکت میشود حسینقلیخانی.
  4
  22
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. اگر تصور میکنید من با ترهات شما حتی ذره ای هیجان زده وعصبانی میشوم و جواب فحاشی را با فحاشی میدهم کور خوانده اید. من به محکمی و خونسردی یک سنگ هستم ولی با نوشتار شما می فهمم چگونه از داخل ملتهب شده و می جوشید و رنج کشیده و بعد فحاشی میکنید. هر چه بیشتر فحش بدهید من بیشتر مسرور میشوم چون ذات خودتان را بیشتر بیرون میریزید و ده نفر دیگر هم شما را می شناسند. من در ده هاسایت مینویسم و اگر قرار بود با سخنان عقب ماندگان ذهنی مذهبی و طرفدار تبعیض نژادی ککم بگزد تا حالا شش مرتبه سکته ناقص و کامل کرده بودم. شما مضحک و باعث خنده هستید.
  6
  25
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  قابل توجه اونایی که فکر میکنن اینجور افراد چهارتا عکس میذارن تو اینستا خیلی خوشبختن و زندگیشون گل و بلبله . الان متوجه شدیم که ظاهر یه چیزه داخله خودشون گلوله ی آتیش . در ضمن این پسر خیلی هم لوسه هم بی ادب و حقش رو باید گذاشت کفه دستش .
  4
  24
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  جدا از دخالت و قضاوت, افشانی بخاطر اسلحه ای که توی کلیپ ویدویش بود مگه نباید حالا تو زندون باشه؟
  13
  17
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵
  ۱۰۳
  vikingoslo - اسلو ، نروژ
  مردی که زنش را کتک میزند سزاوار این است که به گآری بسته شود و تا آخر عمرش در تنهاهی سقط شود .
  18
  16
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. پروفسور بالتازار معلوم شد کرونا صاف زده به مغزت هاهاها هیچ قاضی ای هیچ جای دنیا کامل مستقل نیست همونطوریکه هیچ روزنامه و سایتی کاملا مستقل نیست ناسلامتی داره هشتاد سالت داره میشه فکر کردی تودنیا عدالت یافت میشه؟سه هزار ساله تاریخ مدون دنیا ثبت شده توش عدالتی بوده هیچ؟هیچ عدالتی هیچ جای دنیا نیست زکی ماروباش رو دیوار چه کسی یادگاری میگذاشتیم جالبه تو این هیروویری شاید یه عده بهت لقب استاد هم ببندن اونا دیگه چه قدر از مرحله پرت میتونن باشن هاهاها
  28
  3
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. شما کورونا به کجات زده؟ چون میدونم مغز نداری برای این میپرسم بدبخت کجا رو پیدا کرده بزنه بهش
  6
  23
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. البته نه در مورد موجود دزد و کثیف و هرزه ای بنام محسن افشانی شما انگار زیاد از پرونده های این دزد و فاسد خبر نداری بنام کمک به بیمار پول از مردم جمع کرد و خورد و به بیمار هم یک ریال کمک نکرد از قمار و شرط بندی ها و از کثافت کاری های این موجود بی خبر هستید و حال اینکه همانند کفتار وحشی به همسرش و دیگران حمله کرده و کتک زده باز هم باید یک طرفه به قاضی نرفت ؟ اگر همسرش هر کاری هم که کرده باشد حق کتک زدن او را نداشته و باید محاکمه شود و به سزای عملش برسد .شما هم نگران نباشید چون در اسلام هیچ وقت از حقوق زنان دفاع نمیکنند و همیشه حق با مرد است همانطور که قتل رومینا و باقی دختران بدست پدرانشان باز هم حق را به پدران دادند و نه تنها محاکمه و مجازات نمیشوند بلکه آزاد میشوند و از آنها قدر دانی خواهد شد .شما نگران نباشید دین اسلام حامی مردان است و دشمن زنان
  5
  14
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۱
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. تعجب میکنم از شما . شما منتظرید حرف راست و درست از یک آدم فاسد و بیشرف بشنوید ؟
  8
  12
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۳
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. گفت خودپیداست از زانوی تو. این حکایت مال خودته که گفتی عصبانی نشدی عصبانی نبودی و سی سطر سیاه کردی عصبانی بودی چند صفحه مینوشتی؟واقعا فکر کردی قاضی عادلی بدون وابستگی تو دنیا هست؟منظور حرف خودتو اون بالا هنوز نمیدونی داری ایز گم میکنی چرا؟اون بالا کامنت اول واسه خودت بریدی و دوختی و حکم صادر کردی غیر از اینه؟حالا واسه ما هیچ ولی جای دیگه ازاین حرفهای کلی نزن که تیکه بزرگه ات گوشت میشه هاها
  18
  2
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. هر چقدر بیشتر فحاشی کنی ذات خودت را بهتر و بیشتر نشان میدهی . گفتم که من یک سنگ هستم. در حسرت این بسوز که من با تشنجاتی که از ذات مسمومت بر می خیزد و چون لجن از دهانت بیرون میریزد هم اوا شوم. تو در دوگانگی شخصیت از درون داری به خودت می جنگی. اگر با درون خودت در حال التهاب و تشنج نبودی که فحاشی نمی کردی. برای من پارس یک سگ بیشتر از لجنی که از دهنت بیرون میریزد اهمیت دارد چون می فهمم که چقدر ریز و حقیری. عقب افتاده عدالت چیزی نسبی هست ولی مطمئنم در تو و حکومت اپارتاید اخوندی یافت نمیشود.
  4
  20
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. خانم محترم من رای صادر نکردم و نمیدانم محسن افشانی چه کسیست. گیرم زشتکارترین موجود روی زمین هست ولی من و شما که قاضی نیستیم. پس دادگستری را برای چی درست کرده اند؟ اینکه دادگستری ایران فاسد هست که دلیل نمیشود که ما قانونمند نشویم. من و شما در مقامی نیستیم که کسی را محاکمه کنیم. من چکار دارم کی خوب هست و کی بد. من چکار دارم کی راست میگوید و کی دروغ. قضاوت مثل هرکاری علم هست و مقرراتی دارد. وقتی شما با احساسات خودتان اظهار نظر می فرمائید اشکالی ندارد ولی برای مجازات کردن هر کسی باید یک پروسه قانونی طی شود تا اگر دادگاه سالم بود متهم و مجازات را بر اساس قانون تعیین کنند.
  2
  16
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۷
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  . [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. سرکار خانم از این که شما رفتار و اخلاق محسن افشانی را غیر انسانی و بسیار زشت میدانید به شما حق باید داد وشکی نیست. در موردش هم نکته های ژورنالیستی گزارش شده!. اما مطلبی روکه آقای گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا بیان میکند هر چند باری که خوندم ایشان مثل یک شخصی حقوقی فکر میکند که الگویِ اکثر اشخاص رشته حقوق درس خوانده و معتقد به اصل حقوق است . یعنی مقاله از یک گزارشگر باید اول برای قاضی فرستاده و خوانده باشد برود. به زبان عامیانه بگم اینطوری نمیشه که هرکی اول دلیلش را ابراز کرد حق با اوست. این مهم. هست به شخص غایب این شانس را میدهند تا ببینند تا چه حد صحت دارد. این روش معمولا تا ۸ روز به روز دعوت در دادگاه باید به دست قاضی رسیده باشد. ایشان نه اون آقای محسن افشانی را میشناسد و نه طرفداری از قضاوت شخصی پرداخته. ایشان فقط گفته صبر کنید و اجازه دهید کسی که شغغلش ققضاوت هست قضاوت کند. ایشان از. هیچ حذب یا اپوزیسون دفاع نکرده.
  3
  9
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۳
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  . بودا به دهی سفر کرد . زنی که مجذوب سخنان او شده بود از بودا خواست تا مهمان وی باشد. بودا پذیرفت و مهیای رفتن به خانه‌ی زن شد . کدخدای دهکده هراسان خود را به بودا رسانید و گفت :. «این زن، هرزه است به خانه‌ی او نروید». بودا به کدخدا گفت :. «یکی از دستانت را به من بده». کدخدا تعجب کرد و یکی از دستانش را در دستان بودا گذاشت .آنگاه بودا گفت :. «حالا کف بزن» کدخدا بیشتر تعجب کرد و گفت: « هیچ کس نمی‌تواند با یک دست کف بزند». بودا لبخندی زد و پاسخ داد :. هیچ زنی نیز نمی تواند به تنهایی بد و هرزه باشد، مگر این که مردان دهکده نیز هرزه باشند . بنابراین مردان و پول‌هایشان است که از این زن، زنی هرزه ساخته‌اند . برو و به جای نگرانی برای من نگران خودت و دیگر مردان دهکده ات باش.
  1
  6
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۶
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  . بودا به دهی سفر کرد . زنی که مجذوب سخنان او شده بود از بودا خواست تا مهمان وی باشد. بودا پذیرفت و مهیای رفتن به خانه‌ی زن شد . کدخدای دهکده هراسان خود را به بودا رسانید و گفت :. «این زن، هرزه است به خانه‌ی او نروید». بودا به کدخدا گفت :. «یکی از دستانت را به من بده». کدخدا تعجب کرد و یکی از دستانش را در دستان بودا گذاشت .آنگاه بودا گفت :. «حالا کف بزن» کدخدا بیشتر تعجب کرد و گفت: « هیچ کس نمی‌تواند با یک دست کف بزند». بودا لبخندی زد و پاسخ داد :. هیچ زنی نیز نمی تواند به تنهایی بد و هرزه باشد، مگر این که مردان دهکده نیز هرزه باشند . بنابراین مردان و پول‌هایشان است که از این زن، زنی هرزه ساخته‌اند . برو و به جای نگرانی برای من نگران خودت و دیگر مردان دهکده ات باش.
  3
  6
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
  نظر شما چیست؟