صحبتهای علی رضوانی / خبرنگاری که با روح الله زم مصاحبه کرد و به خبرنگار بازجو معروف است

+13
رأی دهید
-109

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  بیشرف خیانت را تو میکنی‌ که با علم به اینکه میدونی‌ که آخوند چه جنایت هأیی کرده و داره جوانان این مملکت به باز پرسی‌ تو بی‌ همه‌چیز بدام مرگ میفتن و پول خون به زن و بچت میدی باز ادامه میدی،فکر کن جوانی،و آخوند رفتنی است،بگو۱۰ سال ۲۰ سال بالاخره به دام میفتی،هر چه زود تر نجات بده خودتو مزدوری برای آخوند مثل سگ چوپان بودنه که آنها در قدرت بماند
  5
  100
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۸
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  در کف مار نر خونخواره ای/ جز که تسلیم و رضا کو چاره ای. هنوز اثار شکنجه در کلام روح الله زم پیدا بود. فرانسه و امریکا هم هرگز به ادم نازلی مثل روح الله زم نمی گویند که پول میدهیم تا مملکت را بهم بریزی. این سخنان کودکانه فقط به درد ساده لوحان بسیجی می خورد
  5
  81
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۴
  ۱۰۳
  منوچهری - تهران، ایران

  تو که راست میگی, ولی (آره) !!!! خب اگر زمان ۲۰ و ۳۰ محدود بوده, آنلاین که میتونی کل مصاحبه و بدون سانسور رو آپلود کنی! دوما؛ اسم بزرگان رو احتمالا بازجوهاش هم روشون نشده بپرسن نه؟! بابا برا یه مشت بسیجی درب و داغون ویدئو درست کردن آخرش همین میشه دیگه! ماله کشی رو هم باید ماله بکشید!!
  14
  68
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۰
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  علی رضوانی خبرنگار نیست بازجوی اطلاعات سپاه هست. این بازجوی مادر کاووس سیدامامی (فعال محیط زیست) هم بوده!!. رامین سیدامامی، فرزند کاووس سیدامامی، به "کمپین حقوق بشر در ایران" گفته است فردی که به عنوان گزارشگر "علی رضوانی" در این فیلم حضور داشت، چهارم تیر ماه ۹۷ از مادر او، مریم ممبینی، بازجویی کرده است. رامین سیدامامی گفته است مادرش پس از دیدن این فیلم که یکشنبه شب پخش شد، طوری آشفته و بدحال شده که به بیمارستان منتقل شده است.
  12
  70
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۷
  ۵۰
  shirzan - برلین، آلمان

  خیلی دست و پا میزنید که بگید اعتراف اجباری نبوده اما مردم احمق نیستند. شما ها سرتون رو کردید تو فاضلاب بقیه رو نمی بینید اما بقیه شماها و رفتارهاتون رو می بینند. احمق جان در قانون اساسی جمهوری شیطانی هم نوشته مردم حق اعتراض و تجمع دارند البته با مجوز ، اما مگه شماها این مجوز رو به مردم میدید.
  8
  65
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۹
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::منوچهری - تهران، ایران::]. تو که راست میگی که از ایران هستی ولی (آره) !!!! ... دروغگو هاهاها تو یه اتاقک سرد ونمور یه گوشه پرت لندن یا منچستر نشستی پنجاه پوند هفتگیتو میگیری سق میزنی ای.... به اون شکمت هاهاهالایق اون پنجاه پوندهم نیستی هاهاهاهیچ چیت درست و درمون نیست بعد نسخه واسه جماعت میپیچی به قول سیاوش قمیشی تو آهنگ نقاب تا کی به جای خود ما نقاب ما حرف بزنه ؟
  43
  4
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس::]. واسه تو هم مثل همون ....بالایی همون حرفها صدق میکنه
  36
  4
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
  ۱۰۳
  منوچهری - تهران، ایران
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. هاهاها- از کجا فهمیدی شیطون؟ هاهاها - زبل کی بودی تو؟ هاهاها- ! هاها, هاهاها - برو این کشفتو به حاج آقا نشون بده! هاهاها - , بلکه یه صیغه برات جور کنه, هاهاها- مسخره!
  3
  8
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۰
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. یه دکتر روانشناس رفیق دارم تو مونتریال، میخوای بگم خارج از نویت ببینت؟ یکی هم هست .....معاینه میکنه. اونهم بخوای میگم ببینت
  3
  6
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۱
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران
  علی‌ رضوانی مفت خور مزدور و آمنه سادات ذبیحی پاچه ورمالیده وابسته به سپاه روزی رو میبینم که چوب در .....مقابل مردم ایران قرار میگیرید شرم کنید از این همه رذالت.
  2
  7
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  خبرنگار بازجو در این گزارش بازنده کامل بود. زم مصاحبه بسیار موفقی داشت و مثل یه قهرمان عمل کرد بخصوص جایی که اغتشاش رو با اعتراض تبدیل کرد و خبرنگار بازجو با رنگ پریده و عصبانی شروع به دیکته کردن حرفش کرد.
  1
  3
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
  ۶۵
  کهن روحانی - تهران، ایران
  متاسفم برای ایران . و متاسفم که در کشورم ایران این افراد خود فروخته را داریم که با اینک می بیند و میشنود ایرانی چه فکرو اندیشه ای از حکومت فاشیستی خمینی دارند . با کمال بی شرمی رو به دوربین می نشیند . و نمی داند ایرانی با چه تنفری تصویر کثافت او را می بیند. برای من فاحشه های شهر نو با احترام تر از این اسپرم گثافت هستند. زنده باد ایرانی ایران دوست.
  2
  2
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶
  ۴۶
  اصحاب کهف - کلن، آلمان
  خسته شدیم ازین بازیای مسخره تکراری و 40 ساله این مزدورا و گول خوردنای دوباره و دوباره هزار باره این مردم نادون , بیسواد و خرافاتی که با این درصد جهلی که من میبینم کم کمش تا یکی دو قرن دیگه حداقل درست نمیشن و همین آشه و همین کاسه....من یکی که خیلی خیلی وقته که دیگه دل کندم و یقین دارم که هیییییچ چیزی تغییر نمیکنه که نمیکنه و حضرات حالا حالاها هستن و به غارت و اختلاس و تجاوز و نابودکردن و تحقیر روزافزون مردم , مردمی که همین بالا ذکرخیرشون بود و علاوه بر انرژی هسته ای , این بلاها و فقری که توش غوطه ورن هم حق مسلم مسلمشونه.....فقرفرهنگی , اونهم تا این حد , بی تردید فقر و فلاکت وحشتناکی بدنبال میاره که اوضاع امروز جلوش بهشت بزنه
  1
  1
  ‌سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۹
  نظر شما چیست؟