حسین هدایتی , سلطان زندان تهران / هر روز ملاقات شرعی برای این زندانی لاکچری

حسین هدایتی نام آشنای پرسپولیسی ها و یک سلبریتی پولدار این روزها در زندان زندگی لاکچری ای دارد.

حسین هدایتی در واحد سرقت و شرارته. برای واحد، فرش و یخچال و تلویزیون خریده، سالن واحد رو آذین‌بندی کرده. وقتی میره حموم، ۱۶ تا کابین حموم خالی میشه. هر روز هم ملاقات شرعی داره در حالی که اینجا ملاقات شرعی برای زندانی ماهی یه باره.
“زندان تهران بزرگ، محبس ۱۳ هزار و ۹۵۰ محکوم مالی، رد مال، سرقت، مشروبات الکلی، کلاهبرداری، قاچاق کالا، تعزیرات، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر و تحصیل مال نامشروع است”.

روز گذشته گزارشی در روزنامه اعتماد با عنوان “شهر محکومان” درباره زندگی زندانیان در زندان بزرگ تهران در فشافویه منتشر شد. بنفشه سام گیس خبرنگار اعتماد در ابتدای گزارش خود اطلاعات منتشر شده در گزارش را “محصول ساعت‌ها گفت‌وگوی تلفنی با چند نفر از محکومان مالی در زندان تهران بزرگ”، عنوان کرده است.

او همچنین در همان مقدمه به نوعی به دلجویی از مسئولان زندان بزرگ نیز پرداخته است: “قطعا، این صحبت‌ها، مورد تایید صددرصدی نیست علاوه بر آنکه اگر برخی اظهارات این محکومان، حکایت از شرایط نگران‌کننده در این زندان بزرگ دارد، باید به یاد داشته باشیم که با وجود زحمات بی‌وقفه مسوولان سازمان زندان‌ها برای کنترل تمام شرایط در ندامتگاه‌های کشور و برقراری نظم و امنیت در این مکان‌ها و تلاش برای تبدیل این مکان‌ها به مراکز بازپروری و انسان‌سازی و حصول کاهش جرایم و ریشه‌کنی زمینه بروز آنها، به هر حال تعداد قابل توجهی از جمعیت هدف این دستگاه قضایی، محکومانی هستند که نه تنها به دلیل رفتارها و اقدامات خلاف قانون و عرف و هنجارهای جامعه، مستوجب مجازات‌های کیفری و تعزیراتی شده‌اند، بلکه اغلب‌شان، به خوبی با روش‌های هرگونه بزه در خفا هم آشنا هستند و رفتارهای خلاف قانون خود را حتی در یک محل حفاظت شده و تحت تدابیر سختگیرانه قضایی همچون زندان هم ادامه می‌دهند.”

در بخشی از این گزارش به نحوه زندگی حسین هدایتی ابر بدهکار مالی و از متهمان پرونده بانک سرمایه در زندان اشاره شده است.
  لاکچری بازی هدایتی در زندان
فرد زندانی با نام مستعار “چ” درباره امکانات زندان و همچنین تفاوت زندان برای پولدارها و فقرا می‌گوید: “موشای اندازه گربه که روی فنس محافظ سیم‌کشی برق و تلفن رژه میرن و شبا، تو تاریکی و بعد از خاموشی، میان تو سلولا. فرار موفق توی این زندان داشتیم تا دلت بخواد؛ ناصر چراغی، زندانی مالی بود، علی محمدی زندانی مالی بود، مراد حیدری زندانی سرقت بود، اینا فرار موفق داشتن. پول داشته باشی، اینجا .........، ................ هست، گوشی تلفن همراهم هست.

تلفن همراه تو زندان ممنوعه، ولی هر گوشی تلفن اینجا ۱۵ میلیون تومن خرید و فروش میشه. پولدارای زندان، گماشته دارن، غذای خوب دارن، گوشت لخم سفارش می‌دن، میوه دست‌چین و صیفی‌جات درجه یک سفارش میدن، آشپز ویژه دارن. حسین هدایتی توی واحد سرقت و شرارته. برای واحد، فرش و یخچال و تلویزیون خریده، سالن واحد رو آذین‌بندی کرده. وقتی میره حموم، ۱۶ تا کابین حموم خالی میشه. هر روز هم ملاقات شرعی داره در حالی که اینجا ملاقات شرعی برای زندانی ماهی یه باره.

رانت و باند بازی و رابطه خوب داشته باشی و پول خرج کنی، اینجا راحت زندگی می‌کنی، وگرنه محکومی به فنا. مثل زندانیای بی‌پول که برای یه نون التماس می‌کنن، چون جیره دولتی توی زندان محدوده، و بیشتر زندانیا هم بی‌پول. الان حدود ۶ هزار تا زندانی تو زندانن که توان رد مال ندارن. اینجا آدمایی هستن که به جرم سرقت ۵۰ فال گردو، سرقت یه بسته دوغ، سرقت یه جاکفشی، واسه ۵۰۰ هزار تومن رد مال، افتادن زندان. اینا، فقرای زندانن.
+41
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  دزد بی حیاء ، خجالت هم نمی کشه. ارزش یک کارگر ساده که با زحمت و عرق جبین یک لقمه نون می بره واسه خونواده اش ، هزار برابر این دزد کثیف هستش.
  0
  44
  شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۹
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان

  فکر میکنم هر روز ملاقات شرعی داره یعنی هر روز یکی میاد این سکس میکنه.
  1
  35
  شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  بالاخره در تمام دنیا با پول همه چیز را میتوان خرید و در دادگستری فاسد و آخوندی ایران هم که چیز عجیبی نیست!
  0
  17
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۵
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  همه مرد ها سکس را میفهمند و بخوبی میدانند که یک مرد حتی قوی ترین مردها در هفته یا ماه چه مقدار کار ایی دارد. ملاقات شرعی همه روزه نمیتواند فرد فاعل این ماجرا باشد و فقط مفعولین هستند که در هر روز چندین بار ملاقات هم داشته باشند باز سیر نخواهند شد . پس ملاقات همه روزه ایشان در قالب مفعول بوده و شکی نکنید
  3
  15
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. شما جانم بجای اینهمه ماست که میخوری سعی کن اسفناج، فلفل، زنجبیل و موز رو جایگزین کنی.
  6
  0
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۹
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  یا فاطمه. گوش کن دو تیره هستند که فقط به سکس فکر میکنند. اول حیوانات دوم اخوند جماعت. شما هیچ محقق و دانشمندی را نمی بینید بیشتر از 2 بچه داشته باشد. اما سگ ها . یا اخوند ها. میدانید چرا؟؟ برای سکس مغز باید ازاد و خالی باشد. مغز ان انسان متفکر که مشغول تحقیق است برای سکس امادگی ندارد. حالا تو مغزت ازاد است اما برای یک خاک بر سری باید از ان لوازم که گفتی کمک بگیری. این مردک در زندان تمام ساعات اماده ملاقات شرعی است چون مفعول فقط لذت میبرد اما فاعل زجمت میکشد و عرق می ریزد
  0
  4
  دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۸
  نظر شما چیست؟