مستندی به نام «شاهزاده ویلیام: یک پادشاه در حال ساخت»:کشف زوایای گوناگون زندگی پادشاه آینده بریتانیا

شاهزاده ویلیامصدای آمریکا :شبکه «تلویزیون سلطنتی واقعی» (به انگلیسی‌ : True Royalty TV)، با تولید فیلم مستند جدیدی درباره شاهزاده ویلیام، به بررسی زندگی پر فراز و نشیب دوک کمبریج پرداخته است.

این مستند «شاهزاده ویلیام: یک پادشاه در حال ساخت» نام دارد و شامل تصاویر اختصاصی، و گفتگو با شخصیت‌ها، چهره‌ها ‌و افراد نزدیک به شاهزاده ویلیام است.

به گزارش سایت شبکه خبری «فاکس»، این مصاحبه ها توسط رویا نیکخواه، از خبرنگاران سرشناس خاندان سلطنتی بریتانیا، انجام شده است و او نظرات و دیدگاه‌های مهمانان را درباره جنبه‌های مختلف زندگی شاهزاده ویلیام جویا شده است.

نیک بولن، از بنیانگذاران و سردبیر شبکه «تلویزیون سلطنتی واقعی»، به فاکس می‌گوید که آنها از ماه اکتبر گذشته و مدتها پیش از جدایی جنجالی شاهزاده هری از خانواده سلطنتی، این پروژه را آغاز کردند و در حال گفتگو با اعضای دربار بوده‌اند. او با اشاره به این که شاهزاده ویلیام در ماه‌های اخیر، به عنوان یکی از شخصیت‌های ارشد خاندان سلطنتی، حضور پررنگ‌تری در محافل و مجالس دارد، انگیزه اصلی ساخت این مستند را کشف زوایای گوناگون زندگی پادشاه آینده بریتانیا عنوان کرد.

در حال حاضر شاهزاده ویلیام، پس از ملکه، و پرنس چارلز که پدرش است، نفر سوم خاندان سلطنتی محسوب می‌شود.

هر چند که برخی از بریتانیایی‌ها باور دارند پس از ملکه الیزابت، نوه او یعنی شاهزاده ویلیام ۳۸ ساله باید سلطنت کند، ولی به گفته تهیه‌کنندگان این مستند، او عجله‌ای برای این کار ندارد و مانع سلطنت پدر ۷۱ ساله خود نخواهد شد.

به گفته نیک بولن، این رسمی طولانی در خاندان سلطنتی است و تمامی اعضای خانواده خواستار احترام به قوانین و سنت‌های دربار هستند و قطعاً پس از مرگ ملکه، پرنس چارلز وارث تاج و تخت خواهد شد.

این مستند به سوژه‌های دیگری چون ازدواج شاهزاده ویلیام، روابط شخصی او با همسرش، زندگی فرزندان، و مرگ دلخراش پرنسس دایانا - مادر ویلیام و هری که نقش مهمی در تربیت و‌ شکل‌گیری شخصیت، جهان‌بینی، و خصوصیات اخلاقی آنها داشت - نیز می‌پردازد.
+4
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  انگلیس توی قرن ۱۷ اخرین جنگ بین شاه وجمهوری خواهان،.شاه رو گردن زدن . کرامول شد رئیس جمهور. اما بعد از مرگ کرامول دوباره پادشاهی و شروع امپراطوری تا تسخیر یکچهارم دنیا.و الان دوباره کوچیک شدبرگشت به همون سه تای نخستین قرن ۱۷ یعنی انگلیس ولز اسکاتلند. ایرلندرو توی برگزیت از دست داد
  2
  1
  ‌پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲
  ۲۰
  Mehrad Hosseinirad - مسکو، روسیه
  [::Chokam - ری، ایران::]. خب که چی بشه؟
  0
  1
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۰
  ۲۰
  Mehrad Hosseinirad - مسکو، روسیه
  اقایون و خانمای خارج نشسن مخص.صا انگلیس نشینها یه نطری چه ذری مذری چیزی ندادید ترسیدید
  2
  1
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۱
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  [::Mehrad Hosseinirad - مسکو، روسیه::]. نه اینکه شما همه اینها رو می دونستی! ! اگه میدونستین که الان وضع ما اینطوری نبود،بشین شاهزاده ویلیام روببین تخمه ات روبشکن باصدای بلند تخمه بشکن تا صدای من شنیده نشه
  0
  0
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
  نظر شما چیست؟