سکس با یک عروسک : افزایش فروش و ساخت ربات های جنسی در دوران کرونا

دویچه وله :کرونا تحولات عجیبی در جهان پدید آورده است. یکی از عجیب‌ترین این تحولات رونق بخشیدن به بازار کالاهای جنسی است. تولید عروسک‌ها و ربات‌های مربوط به خدمات جنسی افزایش یافته است. ربات‌هایی با چهره‌و رفتاری شبیه به انسان.

ربات‌ها را شاید دیگر نتوان از زندگی انسان‌ها حذف کرد. جهان مدرن سال‌ها است که شاهد افزایش نقش ربات‌ها در صنایع تولیدی و در خدمات است. اما، تحول ربات‌های انسان‌نما و طراحی‌شده برای خدمات جنسی، پدیده‌ای جدید و مناقشه‌برانگیز است.

شیوع کرونا به تنهایی انسان‌ها دامن زده است. همین موضوع، صنایعی را که در عرصه تولید کالاهای جنسی فعالیت دارند را بر آن داشته تا به تولید عروسک‌ها و ربات‌های انسان‌نما بپردازند.

در سایه کرونا بسیاری از عشرتکده‌ها به تعطیلی کشیده شده‌اند. اکنون عشرتکده‌هایی در این گوشه و آن گوشه از جهان سر بر می‌آورند که در آن‌ها از عروسک‌ها و ربات‌ها استفاده می‌شود.

روزنامه "زوددویچه" در گزارش مفصلی که در این رابطه نوشته است، به برخی از این تحولات و از جمله به مشاجره حقوقی ناظر بر استفاده از این کالاهای جنسی اشاره کرده است.
ربات جنسی به نام "اما"
یک شرکت چینی اخیرا یک نمونه از این ربات‌های جنسی را روانه بازار کرده است. رباتی به نام "اما". رباتی که از توانایی‌های بیشتری نسبت به نمونه‌های پیشین برخوردار است. می‌تواند دستان خود را تکان دهد، سینه خود را بیرون بدهد یا فرو ببرد و اگر کسی سر خود را روی سینه این ربات بنهد، حتی می‌تواند صدای ضربان قلب او را نیز بشنود.

ربات‌هایی که اکنون توسط چنین شرکت‌هایی تولید می‌شوند، پوستی کمابیش شبیه به پوست انسان دارند. تولید کنندگان حتی ناخن و موی سر را نیز از قلم نیانداخته‌اند.

گزارشگر روزنامه یاد شده حتی از افزایش سفارش خرید برای عروسک‌ها و ربات‌های جنسی در ایام همه‌گیری کرونا سخن گفته است. عروسک‌هایی که گاه تا ۱۰ هزار یورو قیمت دارند.
یک عروسک سیلیکونیدر این گزارش به ایجاد عشرتکده‌های در شهرهای وین، دورتموند، تورنتو، هلسینکی، پاریس و مسکو اشاره رفته است. عشرتکده‌هایی که در آن‌ها از عروسک‌ها برای خدمات جنسی استفاده می‌شود.

در نوادا، برای اولین بار عشرتکده‌ای شروع به کار کرده که در آن ربات‌ها چنین نقشی را برعهده دارند. علت رشد تولید و رونق گرفتن بازار چنین کالاهایی را باید در فقدان قوانین لازمه در این زمینه در کشورهای مختلف جست‌وجو کرد.
مشاجره حقوقی
استفاده از این نوع کالاهای جنسی می‌تواند خطرات بسیاری را نیز در پی داشته باشد. از آن جمله است، خطرات ناشی از سوءاستفاده جنسی از کودکان و پورنوگرافی کودکان در جهان.

برخی از عروسک‌های جنسی ظاهر و چهره‌ای کودکانه دارند. همین موضوع باعث آن شده است که قوه قضاییه در کشورهای مختلف متوجه خطرات ناشی از استفاده از چنین کالاهایی گردد.

در برخی از کشورها و از جمله در بریتانیا استفاده از ربات‌ها و عروسک‌هایی که ظاهری کودکانه دارند، ممنوع اعلام شده‌اند.

پلیس بریتانیا در طول سال گذشته موفق به مصادره ۱۲۸ عروسک از این نوع شده است. در خانه ۸۵ درصد از مردانی که اقدام به واردات چنین عروسک‌هایی کرده بودند، ویدیوهای مربوط به پورنوگرافی کودکان نیز کشف شده بود.
+42
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۰
  Mehrad Hosseinirad - مسکو، روسیه

  معمولا خانمای در اروپا و امریکا و کانادا عین مرغ میمونن و دست روشون بزاری راه میده حالا چرا دارن ملوسک عروسک راه میندازن. البته برای پول هر کاری میکنن
  106
  11
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۶
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  بجای اینکه با این مجسمه‌های مرده خودتون رو سرگرم کنید، تسلیم به خداوند متعال و مسلمان شوید. در این زندگانی کوته دنیوی طبق دستورات پروردگار یکتا عمل و در آن جهان تا ابد با این وعده خداوند محشور شوید: حوریان بهشتی، دخترانی جوان و نورسته: •«وکواعب اترابا:و دخترانى نارپستان و هم سن و سال‌». و عندهم قاصرات الطرف اتراب : و در نزد آنهاست زنانی نظر فرو هشته از غیر شوهر.
  109
  14
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۳
  ۳۶
  ناباور - تهران، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. به تو چی میرسه؟
  6
  47
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. میشه از الان تو راز و نیاز و دعاهای بعد نماز رزرو کنیم حوریامون چه فرمی باشن و رنگ مو و قیاقه و وزن و قد و دور کمر؟. یا خدا میفهمه اصلا برا چی مومن شدیم؟
  7
  38
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. حتماً رسول گمان میکرد که مکه دوران او همان بهشت است که بروی دختر جوان و نورسته ای چون عایشه دست انداخت.
  9
  39
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۴
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  یک نوع بیماری می مونه. مگه نه برای هر مردی چه مذهبی چه غیر مذهبی مسخره و مضحکه. و همونطور که متن نوشته تنها بی بندباری و سوء استفاده با کودکان رو به دنبال داره. خدا کسایی که پشت سر این قبیل پدیده ها دارند رسوای هر دو عالم کنه.
  26
  8
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  مخترع این نوع عروسکها ژاپنیها هستن،نه بخاطر در دسترس نبودن زن،اونها از این مرحله ابتداعی عبور کردن.اینها خیلی گرون قیمت هم هستند.بنظر من تا وقتی چیزی و کاری به دیگران آزار و آسیبی نمیرسونه هیچ مشکلی نداره و مسئله شخصیه.
  5
  30
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  [::Mehrad Hosseinirad - مسکو، روسیه::]. [::Mehrad Hosseinirad - مسکو، روسیه::]. ولی راستش زنهای مسلمان محجبه شلیه مرغ هستند وقتی تو‌خیابون میبینی با هم راه میرند و عربی حرف میزنند و گشاد‌گشاد راه میرند همه هم چاق از بس تولید مثل کردن و آشپزی و شوهرداری.دقیقا مثل مرغ از پشت.
  9
  29
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::Attila14 - استکهلم، سوئد::]. بله و در جواب شما جوینده عزیز: اولا که دندونای اسب پیشکشی رو نمیشمرن. دوما شما در این دنیا با رفتار و کرداری که دروسش همان ایمان به اهل بیت امیرالمؤمنین ع است، خود را برای امتحان آخرت آماده میکنی. گر قبول شدی، ثمره‌اش لذت تا ابدیت است.
  26
  3
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::Mehrad Hosseinirad - مسکو، روسیه::] رفیق: یه دوستی هم میهن, توی یکی از کشورهای اروپایی دانشجو بود. خیلی آدم پر مدعایی بود.توی دروغگویی و چُخان آدم ولخرجی بود. یکبار گفت: ببین! محاله اگه دختری رو برای قهوه خونه ام دعوت کنم و یک کاری نکرده باشم. من بهش گفتم ای بابا پس ما چقدر بدبختیم. این همه قهوه خرج کردیم ولی کاری نکردیم. بالاخره دانشگاهش تموم شد و من اونو به فرودگاه رسوندم. که بره ایران.بغضش گرفته بود ومیگفت: ناراحت نیستم از اینجا میرم. بلکه از این ناراحتم که باکره اومدم و باکره بر میگردم. امیدوارم شما به بیماری باکرگی گرفتار نشین و غمگین به وطن نرین.
  2
  31
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Nakamichi - لندن، انگلستان::]. این تعریف‌هایی که شما کردی بیشتر به شترمرغ می‌خوره!
  25
  7
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. خوب این که شد مثل شرکت سایپا!. پولو بریز و ۶ ماه دیگه ببینیم چه اتومبیلی بهت میدن!. من شاید وانت نخوام و شاسی بلند بخوام
  2
  16
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Attila14 - استکهلم، سوئد::]. دوست عزیز، به این می‌گویند سرمایه‌گذاری. بسیاری در این دنیا بدنبال مادیات هستند که هیچ با خود نمی‌برند و تعدادی هم بدنبال معنویات. تعاریف مختصری در باره حوریان کردم، کلی‌ترش را می‌توانید در آیات مبارکه قرآن مطالعه کنید. شما به رنگ و هیکل زیاد فکر نکن، چون میگویند: از خرس یه مو هم بکنی، غنیمت است. شما جانم اولا از امتحان سربلند بیرون بیا تا بعد تا ابد سربلند بمانی!
  17
  2
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  والا دیگه مردها نمیدونند چیکار کنند. زنها که همه با کلاس شدند و فقط دنبال بردپیت و کروز میگردند. اگر مردی تلاش برای مخ زدن بکنه راه میافتن شکایت میکنند که طرف به ما تجاوز کرده حالا بیا بگو خانوم تو رفتی تو اتاق طرف اونم ساعت ده یازده شب یعنی تو اون موقع شب چیکار داشتی اونجا؟ مهمانی دوستانه اون موقع شب؟وقتی رفتی یعنی خودتم میخوای ولی بعدش راه میافتی میگی تجاوز کرده و من دلم نمیخواسته سکس داشته باشم؟ حالا مردها برن عروسک بگیرن بازم همین مدافعان حقوق زنها راه میافتن که واویلا شده! والا الان زنها انقدر پولکی و انقدر باشگاه و اوف پوف دارند که اصلا آدم حوصله نداره بره وقتش رو تلف کنه واسه اینا.
  4
  13
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۵
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::] شما منتظر لذت تا ابدیت بمون تا جونت دربیاد. ....اگر قراره بهشت بره که چهل تا حوری و شراب و عسل و این چیزا بهت بدن خوب آدم باش و به دیگران احترام بگذار حق دیگران رو نخور دروغ نگو سالم زندگی کن و از نعمتهای خداوند در همین دنیا استفاده کن. ما حیرت زده هستیم از شما ...... خداوند مارو از بهشت اخراج کرد! پس چرا میگید خداوند این همه نعمت و خلفت رو برای انسان در زمین مهیا کرد؟مشخصه این حرفای شما از سر بیسوادی و .....و نافهمی از خداوند و خواست و دین خداست. بهشتی که آدرس میدید آرزوهای خودتون در همین دنیاست یه زمانی عسل نایاب و شراب بهترین نوشیدنی و آرزوی داشتن زن سفید و بلند و زیبا آخر احتیاج مردها. یعنی بهشت هم مردونه زنونه داره؟ اگر اونجا این چیزا آزاده چرا اینجا نیست؟اصلا که چی خدا بخواد فقط همین چیزا رو محدود کنه؟نه عمو گناه کبیره دروغ گفتن دزدی و ریا و افکار سیاه هستش شما تو همین دنیا تلاش کن از این چیزا دور باشی تلاش کن کار کن سالم زندگی کن صددرصد هم خدا ازت راضیه هم حلق خدا و این دنیا بهشت خواهد شد با همچین مردمانی.
  3
  10
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. نه دیگه!. من میگم هندونه بشرط چاقو!. باید تو قرارداد شرط بشه٫ اگه من نماز روزم ترک نشه میخوام حداقل نصف حوریامو خودم انتخاب کنم٫ به خدا بگو بیشتر از تخفیف نمیدم چونه کافیه!. اگه جور کردی یکی از اون نصف دیگه رو میتونی روش حساب کنی
  1
  7
  جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  بعضی‌ وقتا خوب است. که انسان قبل از سخن گفتن.کمی‌ هم فکر کند. شما به قول خود ۲۰ سال و در مسکو. چند بار در برلین.پاریس. لندن بودید؟ تا ببینید. زن در اروپا مثل مرغ است.چقدر تجربه سکسی‌ با زن اروپا دارید؟ "راه می‌‌دند " یعنی‌ چه ؟ این تصورات از کجا آورده؟ توی همان مسکو تا کنون چند تا "مرغ" داشتید ؟. نمیدانم. حماقت هم بعضی‌ وقتا .یک نمونه استعداد است
  1
  8
  شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۴
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Attila14 - استکهلم، سوئد::]. گرامی شما به واسطه احتیاجی ندارید. اعمال دنیوی شما راهکار اعمال بهشتی شما خواهد بود. خواستن توانستن است.
  10
  0
  شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۵
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. یه مرغ دارم روزی هشت تا تخم میزاره. پس چند تا؟
  9
  1
  شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. اخه فاطی جان ضدونقیض مینویسی!. کلا شما اخوند ملاجماعت طوری هستین که انگار بهتر میدونین و میفهمین و میخواین راه و چاه رو نشون بدین برای خوشی اون دنیا و حق اینو کارتونو میخواین تو این دنیا!. اسمشو گذاشتین ارشاد ولی وجدانا همون دلالیه!. حالا میگم فاطی بین خودمون یواشکی هیشکی نشنوه٫ خیلی دکون مکارانه ای ها٫. نقد این دنیا میگیری قول نسیه ای چیزی رو میدی که کی میدونه هست نیست! من که دست زدم واستون
  0
  5
  شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. مطمعئن هستی‌. که مرغه است و خودت نیستی‌ ؟ شما یاران حسین چنان بلاهی در حوزه بر سر شما. که بعید هم نیست .تخم بذارید.
  1
  5
  شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Attila14 - استکهلم، سوئد::]. حالا مگه من از جنابعالی تقاضای خمس و زکات کردم؟! فقط تا اونجایی که مقدور هست برای بدست آوردن خواسته‌هایتان راهنمایی و هدایت کردم. این را هم اضافه کنم که در آخرت شفاعت کس دیگری فایده‌ای ندارد، فقط اعمالتان.
  9
  0
  شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. میتوانند با اینها فاحشه خانه درست کنند بدین ترتیب آن مردان کم فرهنگ که زن را مرغ میدانند میتوانند با اینها سکس کنند و1-ارزانتر از واقعی است 2- زندگی هیچ زنی خراب نمیشود ضمن 3-بیماری مقاربتی هم بوجود نمیاید!
  1
  4
  شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. ببین فاطمک!. قبلش گفتی من به واسطه احتیاج ندارم و اعمالم که جواب میده٫ بعد مینویسی میخوای منو راهنمایی و هدایت کنی٫ خوب من کی خواستم منو هدایت کنی تا از چارچوب محدود دید تو رفتار کنم؟. بعدم اگه اینقد بیغی فاطی جیگر٫ کسی که عمرشو تو حجره گذرونده و فقط جیم دو زه بر جننو خونده از دید من مغزش شده پهن گاو و من بشینم جلوش انگار که مستر بین تماشا میکنم!. ولی خودمونیم (چشمک) جفتمون میدونیم این مزخرفا دکان تو و سیدعلی گداست٫ اون میلیاردی میخوره و تو بدبخت از دید من گنجشک روزی هستی
  0
  4
  شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Attila14 - استکهلم، سوئد::]. آهان، پس شما من رو مسخره خودت کردی! در روز قیامت کسانى را که در دنیا مردم را مسخره مى‏ کردند مى‏ آورند و درى از بهشت به روى آنان مى‏گشایند و به آنها مى ‏گویند بیایید بیایید. آنها با آن همه سختى و ناراحتى به پیش مى ‏آیند و همین که نزدیک در مى‏رسند در به روى آنها بسته مى‏ شود.
  5
  0
  شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۴
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. اعتراف کن که الان که عقل و منطق (حوزه علمیه زاده ات) مثل خرٍ گیر کرده تو سیم خاردار٫ به دربست احمقانه ای خورده٫ اگه میتونستی سنت همیشگی اجدادت رو بجا میاوردی! ترور قتل و اعدام
  0
  3
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۳
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Attila14 - استکهلم، سوئد::]. اتفاقا شما هستی که به بن‌بست خوردی. درست مثل آقا گرگه که با کلک و دوستی وارد شد و قصد خوردن کلاه قرمزی رو هم داشت، ولی نقشش برملا شد.
  3
  1
  یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۵
  نظر شما چیست؟