۲ ویدیو از لحظه ترور هاشم الهاشمی( تحلیلگر سیاسی عراقی مخالف جمهوری اسلامی ) در بغداد

فیلمی از لحظه ترور هشام الهاشمی، تحلیلگر مسائل سیاسی و عضو شورای مشورتی عراق که یک اندیشکده خصوصی در عراق است.

الهاشمی از مخالفان حضور جمهوری اسلامی ایران در عراق بود و‌ مخالفانش هم او را وابسته به سفارت آمریکا در عراق لقب می‌دادند.

این تحلیلگر شب گذشته در حالی که از یک برنامه تلویزیونی بر می‌گشت توسط یک فرد که مورد حمایت سه موتورسوار بود به رگبار بسته شد و ساعاتی بعد در بیمارستان جان باخت.

خبرگزاری جمهوری اسلامی می‌گوید داعش مسئولیت ترور او را بر عهده گرفته است.
+48
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  این چیزها دیگر کمکی‌ به دولت امام زمان نمی‌‌کند.از زور بی‌ پولی‌. بجای دلار به بسیج عراقی انگشتر نقره می‌‌دهند.از لبنان تا عراق تظاهرات ملت و مخالفت با دخالت آخوند ها. پس گردنی‌های اسراهیل.هر روز. حالا هی‌ بگوهید. تحریم‌ها الکی است.ترامپ از خودشان است. و تا می‌‌خواهید. انگ ترامپ پرستی بزنید. و وطن فروش...... به قول علی‌ میر فطرس:هر حمله‌ای که پایگاه‌ها و ستادهای سرکوب رژیم ایران را بقول شما اخته کند، باعث رضایت و شادمانی مردم ایران خواهد بود. درد شما وطن و ترامپ نیست. درد شما ترس از جیره برنج است.
  11
  67
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۶
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  جمهوری اسلامی درست میگوید،ترور توسط داعش وابسته به جمهوری اسلامی ترور شده است
  12
  79
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۹
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  بعله داعشهای داعشعلی یعنی باند تروریستی سپاه و ادمخورهای داعشی سپاه اونو کشتن،در این مسئله شکی نیست، همانکاری را که در ایران کردند انجا هم انجام میدهند،قتلهای زنجاره ای را مگر داعشی بنام و اطلاعات اخوندی اونها را کشت، یا بیش از ۳۰۰ ترور در خارج از کشور....
  3
  29
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
  ۴۷
  gerexan - لندن ، انگلستان
  گربه بیچاره روی ماشین بغلی غرق خواب بود که تیراندازی اول با اسلحه اولی را نفمید شاید سلاح ها خفه کن داشته فقط صدای شکستن شیشه بیدارش کرده بعد با تیراندازی دوباره یارو با تپانچه گربه پرید پایین در رفت ! . ترور شده یک فرهنگ عادی در کشورهای خاورمیانه مثل راه زنی در امریکای جنوبی ، حالا فردی مثل این طرف که دشمنان جدی داشته می بایست بادگارد می داشت یا لااقل خود مسلح بوده و با احتیاط کامل تحرک می کرد که لااقل یکی از مهاجمین را به درک می فرستاد ، در ویدئوهای واقعی یوتیوب ( سلف پروتک اکتیو ) راهزن ها و گنگ های برزیل می بینی طرف عادی که در خیابان راه می رود یا در رستوران و هر جمع دیگری هست حواس اش جمع بوده خیلی مواقع افراد عادی مهاجمان را غافلگیر می کنند .
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  داعش خودش اعلام نکرده ،چون قبلا خودش اعلام میکرد ولی نه ایندفعه. ولی ایران توی عراق یه گروه نفوذی بنام کتائب داره ، که اینو تهدید کرده قبلا
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴
  نظر شما چیست؟