نجات معجزه آسای یک دختر از سقوط درخت تنومند در یکی از خیابان‌های لندن

+38
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  چهار نفر اونجا دارند پرسه میزنند، یکیشون هم سوار دوچرخه. دختره کدومشون هست؟ البته معجزه علامتى است از طرف خداوند که آن را فقط به انبیا و رسل و امامان اعطا مىکند. اینجا معجزه‌ای در کار نیست. فقط میشه گفت، عجلش هنوز نیومده.
  59
  8
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  از بس خودتو به میله ها مالیدی دیگه عادت کردی و دختر به از بزرگی و واضحی را نمیتوانی ببینی خخخخ حواست به میله چراغ راهنما جلب شد و دختر را ندیدی ههههههههههه
  3
  22
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۸
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. چطور این معجزه را بستی به خیک خداوند ... ؟ اینجا شد معجزه پس چرا خداوند و عن بیاااااااا چشمشان را بروی جنایت آخوندها بسته اند ؟ وقتی پناهجویان در وسط دریا غرق میشوند کو معجزه ؟ اینهمه انسان در اثر کرونا مردند کو معجزه ؟ وقتی سپاه با موشک هواپیما را زد کو معجزه ؟ یا این انفجار ها ی اخیر .یا وقتی پدر رومینا سر دخترش را با داس میبرد کجا بودند خدا و ... ؟وقتی افغانهائی که زنده زنده در یزد سوختند یا شکنجه و در رود انداخته شدند کجا بودند خدا و دار و دسته اش ؟ وقتی میلیونها کودک و زن و مرد سوریه ای بدست و با فرمان قاطر سلیمانی پر پر شدند کجا بود خداوند و ارازل و اوباشش ؟ وقتی کولبران هدف گلوله های سپاه قرار میگیرند خدایت کجا پنهان شده ؟
  3
  20
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۷
  ۴۵
  Parsina - بروکسل، بلژیک
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. همونها هم که گفتی داستان و توهمی بیش نبوده و نیست . توی این دنیایی که آدمیزاد زندگی میکنه ازازل، پیشآمد و اتفاقات همیشه تکرار شده و میشود و خواهد شد و هیچ مربوط به زمان و دوره خاصی نیست ۰نتیجه اینکه اگربه گفته امثال شما معجزه ای هم بوده پس بعدش هم باید تکرار میشده ولی فکر کنم بلیط تموم شده و دیگه اکران نمیشه.
  2
  18
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Parsina - بروکسل، بلژیک::]. البته که تکرار هم میشه. خود من مثال زنده‌ای از شفا گرفتگان عالم آل محمد ص، سراج الله، مکیده الملحدین، غریب الغربا، ضامن آهو، امام رضا علیه السلام هستم. تا قبل از اینکه به زیارت حرم مطهر حضرت برم، اگر شما هم منو می‌دیدی، ابراز ناامیدی میکردی!
  3
  0
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  بیشتر موضوع به فتوشاپ می ماند و نه یک صحنه ی واقعی
  1
  3
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۰
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. سوره انعام آیه ۵۹ : هیچ برگی از درخت نمی‌افتد مگر آنکه او از آن با خبر است.
  3
  1
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۳
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. خداوند متعال خیرتون بده جانم، ماشاالله.
  3
  0
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۷
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. این همه انسان همانند برگ از درخت افتادند اینهمه انسان به فجیع ترین شکنجه ها در زندانهای رژیم اسلامی و بنام اسلام و قران و محمد و علی کشته شدند اینهمه دختران بنام قران و اسلام قبل از اعدام توسط نمایندگان محمد و خدای اسلام به آنها تجاوز شد اینهمه انسان بنام خدا و بنام قران در سوریه قتل عام شدند و ........ جنایات دیگه آیا باز هم خدای ظالم و خودخواه و مستبد شما بیشتر خون میخواهد ؟ قران این کتاب دروغ و جنایت را باور نکنید
  1
  1
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. فتوشاپ برای عکس بکار میرود نه فیلم
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱
  نظر شما چیست؟