محسن هاشمی: دفن قربانیان کرونا در بهشت‌زهرا از ۱۹ به ۷۰ نفر در روز رسیده است

العربیه :محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران، روز سه‌شنبه 7 ژوئیه، از روند رو به افرایش مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، پیش از آغاز جلسه شورای شهر تهران، درباره آمار دفن‌شدگان قربانیان کرونا در بهشت زهرا به خبرنگاران گفت: «متاسفانه این آمارها رشد کرده است چرا که این عدد تا دفن روزانه 19 نفر نیز رسیده بود، اما روز گذشته به 70 نفر افزایش یافت.

شایان ذکر است که در اردیبهشت‌ماه، زمانی که وزارت بهداشت از اعلام آمار قربانیان کرونا در تهران خودداری می‌کرد، هاشمی ، گفته بود: «قدرت ما در بهشت زهرا زیاد است و آمار را از بهشت زهرا می‌گیریم.«

افزایش تعداد قربانیان کرونا در تهران در حالی است که روز دوشنبه6 ژوئیه، علیرضا زالی، رییس ستاد مقابله با کرونا در تهران، اعلام کرد: «در 24 ساعت گذشته 534 نفر به عنوان بیمار جدید کرونا در بخش‌‌های عادی بستری شدند است که یکی از بالاترین آمار اعلامی است.»
زالی افزود: «همچنین 83 بیمار کرونایی نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده‌اند.»
+13
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس
  خأننان قرن خانواده هاشمی
  6
  10
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس::]. اره هاشمی ها خائن بودن. خمینی ها خامنه ایی ها لاریجانی ها قالی باف ها قاسم کتلتی ها بقیه همه وطن پرست بودن. حرف شما به معنی انداختن تقصیرا به گردن تنها یک نفره. اینطوری شما داری بقیه رو تبرئه میکنی. اینطوری بگم: ده نفر میرن دزدی و هرکدومش طی دزدی یکی رو به قتل میرسونن. بعد یکی از ده نفر میگه اون ادم پنجمی ادم کشت تو دزدی. اره درسته کشت اما اون ۹ نفر دیگه هم کشتن. اما چرا این شخص میگه اون پنجمی ادم کشت؟ این یه روش تاثیر روانی هست. یعنی کل تقصیراتو بندازیم گردن اون پنجمی. صداشو در نیاریم که ۹ نفر دیگه هم بودن و کشتن. تا اینطوری این ۹ نفر طی زمان تبرئه بشن. همشون کشتن خوردن میخورن خیانت کردن و میکنن.
  1
  0
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  همچین دهن خاندان خمینی و رفسنجانی رو گل گرفتن که هیچ کاری از دستشون بر نمیاد جز همین چرت و پرت گفتن ها . کودتا در کودتا یعنی همین .
  0
  1
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
  نظر شما چیست؟