بشنوید از اقای دکتر در مورد نژاد خودتون

+111
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  مستانه شرق - هایدلبرگ، آلمان

  قلب همه ما قرمز است ، خون همه ما قرمز است ...و قلب حیوانات قرمز است و خون حیوانات نیز قرمز است ، دوستی به هم نوع خود و حیوانات را دریابیم ...
  5
  81
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۳
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  ای وای اگر amirgheryou - تهران، ایران بفهمه که تهرانی اصل و اورجینال نیست و شاید رگ و ریشه شهرستانی یا حتی دهاتی داشته باشه دیگه به کی پز تهرانی بودنش را بدهد و دیگران را به خاطر شهرستانی بودن و یا دهاتی بودن مسخره کند ؟ خخخخخخ .
  29
  84
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۳
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  همه افتخار amirgheryou - تهران، ایران به تهرانی بودنش است ههههههههههههه ولی اصلا اگر در بیاد و از تبار بشار اسد یا عمو نصرالله زینب قاطر سلیمانی باشه چی ؟ای واااای .
  24
  69
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۶
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  1- جناب دکتر : بیانات جنابعالی در بُعد کلی هستش. ولی در فلاتِ ما زیر بنا و موزاییک ها برامون خصوصی چیده شده. در نتیجه ما با بقیه فرق داریم, و حرفتون رو تصحیح میکنم. ما از تبار آریا نیستیم. بلکه از نژاد آریا هستیم. شما میگین: مغز ما یک مغز ناتوانه. که به آموزش پاسخ میده. به فرهنگ پاسخ میده. تجزیه و تحلیل در ما نهانیده شده! و بخاطر این خود محوری خودمون اشرف مخلوقات میدونیم. در صورتیکه قضیه برای ما ایرونی ها فرق میکنه. چون مغز ما توانایه, ولی به آموزش و فرهنگ و تجزیه و تحلیل اَصلَن جواب نمیده. خُب اگه جواب میداد مثلِ بقیه آدما بودیم!
  104
  31
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۵
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  ۲- امتحانش مجانیه. شما تشریف بیارین همین حرفا رو بخصوص در رابطه کوروش و غیره رو در اینجا بنویسین. می بینید که چگونه تنگ نظرهای نژاد پرست پان آریایسم, و ضد عرب و افغان و ضد تمام دنیا ,از خجالتی اتون دربیان. در ضمن ما خودمون رو اشرف مخلوقات که نمیدونیم هیچ. بلکه ما اَبَر اشرف مخلوقات هستیم. پس فکر کردین ما بخاطر چی اینقدر مغرور یم؟
  108
  29
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اما من از نظر رشد مغزی و میزان شعور همه را یکسان نمی بینم
  10
  34
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۸
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. میتونین چند تا مثال بیارین؟
  30
  14
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
  ۳۹
  Zir o Roo - اوترخت، هلند

  حرفهای نئولیبرالیستی آقای دکتر را بهیچ وجه قبول ندارم.چون اگر همه یکسانیم و تفاوتی میان آدم ها نیست باید از آن جایگاه پایین بیاید و مزایای خودش را بعنوان دکتر در اختیار بقیه قرار بدهد و جایگاه خودش را به کسی که اوهم انسان است و به خاطر مسائل سیاسی نتوانسته دکترایش را بگیردو مجبور به پناهندگی ومهاجرت شده بدهد.
  24
  85
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
  ۳۹
  Zir o Roo - اوترخت، هلند

  وقتی شما در جایگاه مهمی حرف می زنید باید مواظب تک تک حرفهایتان باشید.بطور خلاصه: چه چیزی باعث شده ایشان در این جایگاه باشد امابقیه انسان ها در همان کشور نه؟کسب علم؟یا ژن بهتر؟اما آیا بقیه انسانها کسب علم نکردند؟این حرف که رنگ خون و رنگ قلب یکی است خنده دار ترین توجیه نئولیبرالیستهاست.ولی آیا جناب دکتر در آفریقا بدنیا میآمد الان دکتر بود؟؟اگر قلبا به این حرف اعتقاد دارد باید هرچه سریعتر دکترایش را پس بدهدو به یکنفر که روی حرفهایش خوب فکر می کند بدهد.خلاصه اینکه:شرایط باعث تغییر جایگاه می شود. یک پولدار فرزندش هم پولدار می شود.یک فقیر فرزندش فقیر.
  20
  84
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
  ۳۹
  Zir o Roo - اوترخت، هلند

  این حرفها وقتی درست است که باور قلبی به آنها داشته باشی ولی اگر بخواهی از حقوق و مزایای دکتر بودن بهره ببری و برایت کف بزنند و در همان روز یا فردایش به یک دانشجوی پسر نمره کم بدهی یابه یک دانشجوی دختر نمره بیشتر بدهی یا در همایش استادان دانشگاه زیرآب یکنفر را بزنی یا پروپوزال کسی را مردود کنی چون از مدل مویش خوشت نمی آید یعنی یک کلمه از حرفهای زیبایت در مورد انسانیت را قبول نداری. من از دوستان عذر میخوام که این بار طولانی نوشتم ولی لازم بود.
  16
  86
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. البته. مثلا هر چند شما رل بازی میکنید ولی یک نفر با اخلاقیات واقعی "یا فاطمه زهرا" حتما مغزش رشد نیافته که در قرن 21 هنوز یک سنگ وسط عربستان را به جای خدا می پرستد و قادر نیست بفهمد که با عصا دریا را و با شمشیر ماه را نمی توان نصف کرد. رشد مغزی در همه یکسان نیست و میلیون ها هندو هنوز گاو را خدا میدانند. این افراد وقتی مثل سروش (عبدالدباغ) در داروسازی دکترا میگیرند ولی شعورشان در حد وحوش عربستان و اعتقادات ان ها در 1400 سال قبل باقی مانده است و چون از درک دنیای امروز قاصرند خزعبلات عده ای وحشی را در 1400 سال قبل حقیقی می بینند.
  5
  24
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. یکی از شنیع ترین چیزایی که بین مردم دیدم همین دهاتی و شهری کردنه. تو کانادا ثروتمندرترین مردمشون اکثرا مزرعه دار و به قولی دهاتی ان. یه استادی داشتم چند ماهی استادمون بود. از این استاد دوزاری نبود. طرف تحصیل کرده یکی از دانشگاه های معروف فرانسه و تو رشته فیزیک بود. زمانی که موبایل اومد دستمون اولین کاری که این مردم کردن این بود جوکهای نژادی قومی مذهبی بفرستن. این استادمون همون موقع گفته بود ملتی که به جا اینکه از این تکنولوژی استفاده بهینه کنه میان جوک های تمسخر قومی میفرستن. بعد چند صباحی متوجه شدیم این کارا بده اما میدونین چیکار کردیم؟ ایندفعه دست به تمسخر نژادی عربها کردیم. دست به نژاد بندی کردیم. اصلا بگذریم. منم دیگه حوصله ندارم چیزی بنویسم. این مردم خیلی وقته سقوط کردن. حداقل ۱۰۰ سال طول میکشه به وضع قبلی برسیم. یکی از والدینم رگ کردی داره. وقتی حرف از کرد میزنم اولین سوالشون اینه طرف چندتا سر بریده؟ چون اینقدر مطالب بر علیه همدیگه نوشتیم طرف به این باور رسیده هرکی کرده لابد سر بریده. حالا چون ۱۲ درصد کردی ام میگم.
  45
  8
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. از بقیه اقوام بپرسی قضیه ایی شبیه این رو دارن. اکثر مردم درباره ی اقوام بلوچ ترکمن لر کرد ترک و غیره شایعاتی شنیدن و باور کردن.
  41
  7
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  دوست یا دوستانی که سطلِ فله ای رو دستشون گرفتن و چون انتخابات آخوندی یکدفعه سطل منفی و یا مثبت رو چپه میکنن. حواسشون به شرایط کرونایی باشه, و قبل از استفاده از سطل دستاشونو ضد عفونی کنن. دستِ مریزاد 🤮
  40
  1
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::redsky95 - تورنتو، کانادا::]. یه فردی توی کانادا وبلاگ داره چند ساله اونجاست تجربیاتش رو مینویسه. قبلا میرفتم میخوندم یه جملش توی ذهنم موند. میگفت همه ملیتهای دیگه با هم دوست میشند اینجا ولی ما ایرانیها اگه به هم کار نداشته باشیم به هم خوبی کردیم!!
  20
  12
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::redsky95 - تورنتو، کانادا::]. عزیزم من مدت ها هست که ادمیان را بدون توجه به رنگ پوست و نژاد و قومیت به خوب و بد تقسیم میکنم. با توجه به اینکه تفسیر خوب و بد کاملا نسبی هست و هیچکس هم خوب مطلق و بد مطلق نیست
  4
  17
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. بله، یبار داشتم با همین رل بازی که شما میگی ور میرفتم، کم پیچوندمش، مالید بغل دیوار. دیگه سوار نمیشم.
  20
  7
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. عجیب هست که در منطق شما همه جا ایرانیان محکومند ولی ان مذهب و باور و تربیتی که ان ها را به اینصورت درآورده کاملا منزه و مقدس هست. یعنی پیامبر دروغگو و جنایتکار و راهزن و بچه باز نبوده است؟ یعنی علی قاتل بیش از 20000 انسان بیگناه از جمله زنش فاطمه نیست. فرهنگ که از دل چاه بیرون نمی اید. 1400 سال سگ درگاه هیولائی بنام علی بوده اند تا این معجون ساخته شده است
  2
  14
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. بخاطر اینه اولا عمل فرد ملاک هست. یعنی اینکه تو الان بری چراغ قرمز رد بشی افسر تورو گرفت نمیتونی بگی من مال فلان جای تایلند هستم اونجا یه دین غلطی داشتیم که آلت مرد رو میپرستیدیم چون اون دینه غلط بوده من همه چیزم غلط هست بنابراین حق دارم دزدی کنم چراغ رد بکنم!!! در ثانی در برابر 20000 کشته که تو میگی کلیسای کاتولیک 2 میلیون رو کشته اونهم با شکنجه ...پس یارو مسیحی بیاد خلاف کنه هرکی پرسید بگه کلیسا منو اینطور کرد؟ حالت خوب نیست
  14
  4
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. دلیل سوم عربها همون دین رو دارند اتفاقا اصلش رو هم دارند میبینی که چه ترقی کردند چهارم اینکه قبل از اسلام هم که ما گند زدیم ! متلاشی شد.
  15
  5
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. اخوی عرب ها کجا ترقی کردند!!!؟ یکی از دیگری بدبخت تر هست. فقط در امارات و اندکی هم عربستان با پول نفت و خریداری معرفت ها و ابتکارات و اختراعات غرب ظاهر قضیه ان هم برای مدت بسیار کوتاهی عوض شده است. با پول زیاد میتوان حتی مستراح مسجد شاه خیابان بوذرجمهری را با بهترین سرامیک ایتالیائی پوشاند. میتوان اخرین ماشین های دنیا را خرید و زیباترین لباس ها را پوشید. ترکیه هم بعلت سکولاریزم اندکی بهتر شده بود که دارد به عقب بر میگردد. مصر و تونس چون توی دهن اسلام زده اند اندکی پیشرفته تر هستند. ممکن است نشانم بدهی که کدام کشور دنیا با اندیشه ی سربریدن (بجای منطق) ترقی کرده و میتواند بکند؟ فقط یک جا را به من نشان بده. باز هم پی فرار از حقیقت هستی تا مار غاشیه نیشت نزند. تمام این ها به کنار. چون درست نشده ای و مذهب مثل اختاپوس به گردن می پیچد برای صدباره می پرسم بیا و لطف و محبت کن و فقط یک صفت خوب از محمد بگو تا همگی یاد بگیریم
  2
  15
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. دیگر اینکه باز رفته ای دنبال فرعیات. اولا من از کلیسای کاتولیک دفاع نکردم چون مشکل مملکت من اسلام هست و نه مسیحیت یا بودائیزم. دوما وقتی کسی زکام شد نمیگویند که سرطان با فلان دارو خوب میشود. سوما جنایت را با جنایت مقایسه نمی کنند. چهارما بودا و مسیح و گاندی درس عشق و محبت و دوستی و تعاون میدهند و در تعلیمات پیامبر و اسلام (و کمونیزم) تمام تعلیمات رنگ جنایت و خون دارد پنجما مملکت من گرفتار زشتی و فاشیزم اسلامی هست و چرا باید مثلا از گاوپرستی هندوها انتقاد کنم. ششما اسلام حتی پرستش خدای مفروض اسمانی هم نیست (که بود و نبودش هنوز اثبات نشده است) . اسلام پرستش یک بت واحد بنام سنگ حجرالاسود و یک مقدار قوانین قرون وسطائی دزدی از تورات یهودیان (و به اسم دستورات الله) جا زدن هست هفتما وقتی پایه ای کج هست تا ثریا دیوار کج بالا میرود.
  2
  15
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. در مورد ترقیات اعراب: نه داداش دلیلش پول نیست. همون پول خرج کردن و جنبه داشتن هم خودش مهم هست که شماها ندارید! اینکه آدم پولدار بشه طناب پاره نکنه خودش ترقی هست که میبینی اونها دارند شما نداشته و ندارید!! امارات-عربستان-کویت-بحرین-قطر-عمان-تونس با اینکه درآمد نداره! . حتی الجزایر و مراکش با اینکه بی پول هستند آبرومندانه زندگی میکنند. عربستان فقط باندازه بودجه کل ایران خرج میکنه دانشجو به خارج بفرسته! صادرات کشاورزیش رو برو ببین توی اینترنت!! درصد کمی زمین قابل کشت داره ولی بهترین استفاده رو میکنه مردمش همه راضی هستند برخلاف جمهوری اسلامی و برخلاف زمان شاه !!! چی رو میخواهی ثابت کنی؟ اظهر من الشمس هست که کشورهای عربی مدیریت بهتر نسبت به ایران دارند!! زمان شاه هم همین بوده. زمانی که شاه توی مصاحبه هاش عر وعور میکرد به امریکا و انگلیس و یهود بدبیراه میگفت فقط بخاطر اینکه درآمدش زیاد شده بود عربها فکر زندگی مردمشون بودند!!!
  12
  2
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. قبلا هم بهت گفتم امورات تاریخی همانند خیلی امورات دیگر مقایسه ای هست. وقتی تو در یک دنیایی که خشونت در آن هست زمام امور را در دست میگیری مجبور هستی درصدی خشونت بخرج بدهی و آن درصد مربوطه جبر زمانه است!!! دیگه من نمیدونم با چه زبان با تو حرف بزنم!!! تو اگر امروز بروی هارلم زندگی کنی فرق میکند تا بروی اورنج کانتی زندگی کنی!!! .
  11
  2
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  شاید کاملا شبیه هم نباشیم، چون ژنها ۱۰۰ درصد شبیه نیستند بلکه ۹۵ درصد شبیه هستند، اون ۵ درصد اختلاف باعث نابرابری میشه. ..همه هم یک نژاد نیستیم مثلا بومیان استرالیا یا اب-اوریجینالها با انسانهای مدرن امیزش نکردن و هنوز هم الان هستن مشخصه ها مثل ایمنی بدنشان با ما فرق داره
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
  ۵۸
  فضول بک - سوئد، سوئد
  سعدی بزرگ و دیگر هیچ.(1195-1226 میلادی).. بنی آدم اعضای یکدیگرند -- که در آفرینش ز یک گوهرند.. چو عضوی به درد آورد روزگار -- دگر عضوها را نماند قرار.. تو کز محنت دیگران بی غمی -- نشاید که نامت نهند آدمی
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. عجبا! حالا که اسلام در ایران گند زده پس اعراب خوب هستند و اسلام در انجا تخم طلا گذاشته است (نگو تعصب مذهبی نداری) . کدام یک از این کشورها که نام بردی هم تراز المان و بلژیک و هلند و سوئد هستند!!!؟ من میگویم یک صفت خوب از پیامبر بگو نمیتوانی. میگویم 4 خط حرف بدیع از توی قران در بیار و به ما یاد بده و نمیتوانی. فقط یک کشور اسلامی را بگو که به تمدن سوئد رسیده باشد و تو نمی توانی . حداقل بجای حرف اتاجان که در بین ترک ها اتا و علی از خدا بالاترند، بگو به چیز اسلام عاشق شده ای. بگو تا نه تنها من بلکه حداقل 50 نفر را در این سایت دوباره مسلمان کنم. قضیه خیلی ساده هست . پدرت در نوزادی خزعبلات اسلامی را در کامپوتر مغزت ریخته و کورکورانه مسلمان شده ای. اگر پدرت یهودی بود هم بجای تفکر کورکورانه عقب حضرت سلیمان میدویدی. اگر پدرت بودائی بود حالا نماز تو به سمت بودا بود. اگر پدرت هندو بود الان دم گاو را می بوسیدی
  0
  11
  ‌پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۴
  نظر شما چیست؟