این عکس ایران را تکان داد

رکنا: رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با بیان اینکه در حال حاضر در این بیمارستان تخت خالی برای بیماران کرونایی موجود نیست، درباره تصاویر منتشر شده از این بیمارستان در فضای مجازی توضیح داد.

دکتر پیام طبرسی، رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری، گفت: در حال حاضر در این بیمارستان تخت خالی برای بیماران کرونایی موجود نیست. طبیعی است که با زیاد شدن تعداد بیماران، تعداد تخت‌‌های بیمارستان کفاف نمی‌‌دهد.
پارکینگ بیمارستان مسیح دانشوری
وی در توضیح تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر حضور بیماران کرونایی در پارکینگ بیمارستان مسیح دانشوری افزود: بیماران در پارکینگ نگهداری نمی‌‌شوند؛ تصویری که منتشر شده است تصویر قسمتی است که بیمارستان در آنجا سایه‌‌بان زده‌‌ و کپسول اکسیژن قرار داده است که تا زمانی که تخت‌‌های بستری خالی شوند و بیماران بتوانند به درون بخش منتقل شوند، حداقل در آنجا بتوانند اکسیژن مورد نیاز خود را دریافت کنند.

طبرسی ادامه داد: از آنجا که به دلیل سرایت ویروس کرونا به دیگران، نمی‌‌توان بیمار مبتلا به کرونا را به فضای بسته منتقل کرد برای همین در فضای آزاد این سایه‌‌بان‌‌ها زده شده است تا پس از خالی شدن تخت‌‌ها، بیماران به بخش‌‌ها منتقل شوند. وقتی تعداد بیماران از یک سطحی فراتر می‌‌رود طبیعتاً نمی‌‌توان آن را کنترل کرد.
+116
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  این عکس باعث میشه گلگیر سازها همه کلینیک کرونا باز کنند چون خرجش یه اکسیژن جوشکاری هست
  59
  36
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۸
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  محمد پوفیوز ظریف : من افتخار میکنم از فلسطیز حمایت میکنم من افتخار میکنم از لبنان حمایت میکنم. دختر قاسم تروریست هم که با رییس تروریستها ازدواج کرد. رهبر علی گدا هم که افسار عربی دور گردنش داره. تکلیف ملت هم از این بهتر نمیشه. رای و پول از ما خدمت برا اعراب
  10
  195
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۷
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  خاک بر سرتون که خوشی زده بود زیر دلتون و مملکت را به خاک سیاه نشوندید گول "خم می نی" گوربگوری را خوردید. حقتونه که اینجوری مداوا بشید. اگه از آب بخاری پا شه از ما ملت ایران فقط جک و خنده پا میشه. بکشید که ایرانی از بدو تولدش تا مرگش باید اینجوری بیمه بشه که همواره دردسر بکشه. حالا بپرید تو کوچه خیابون و با افتخار بگید ""بگو مرگ بر شاه". مرگ بر خودتون و آخوند کثیف حقه باز. بکشید نوش جونتون لیاقتتون همین آخوندهای پلشتند.
  12
  149
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۱
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  حتی در ممالکی بسیار پیشرفته تر از ایران امکان اسکان تمام بیماران کرونائی در بیمارستان وجود ندارد. در نیویورک تعداد مبتلایان چنان بالا گرفت که تخت برای خواباندن همه نداشتند. ایران اخوندزده که جای خود دارد
  81
  31
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::Alphabet - پترس، یونان::]. عزیزم هنوز هم از ماتحت اسلام می خورند و برای حسین غش و ریسه میروند.
  7
  132
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۲
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  خالی میبنده عین چی! کار امروزشون نیست من اشنایی کامل با سیستم این بیمارستان دارم به جهتی. خودم ازش عکس دارم که یه وانت رو برداشتن پستش یه اتاقک درست کردن و توی بیمارستان مریض باهاش بین ساختمونها جابجا میکننن. وقتی توی اورژانس میری میبینی مریض رو با ماسک اکسیژن توی راهرو نشوندن. و حدس بزنین مسئول این بیمارستان کیه؟ هم منقلی عظمی جون و پسر زن باغبون کاخ شاه که از یه جناب سرهنگ حامله شده بوده. مرتیکه ولایتی. در حالیکه این بیمارستان پتانسیل این رو داره که توی خاور میانه مرکز تخصصی ریه باشه.
  4
  53
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۰
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  تا روزیکه ملت در لجن متعفن هدیه ی عرعرهای وحشی ۱۴۰۰ سال پیش غرق باشد ارزوی روزگاری نو فقط یک قصه ی تلخ. طرفداران دین عرعرها ..سر ملت ان اقلیت اگاه ..را شیره نمالید .
  5
  76
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۹
  ۵۵
  ممتاز - لندن، انگلستان
  از این عکس تکاندهنده تر هم هست اقلا یه اکسیژن دادن و ولش نکردن تا بقیه رو هم درگیر کنه.
  4
  19
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲
  ۵۵
  ممتاز - لندن، انگلستان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::].
  10
  1
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲
  ۵۳
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  [::Alphabet - پترس، یونان::]. یه جوری میگی خاک بر سرتون، انگار درب آسمان ایران از طرف دیگری برای تو و وابستگان تو باز شده بود و شما از آن طرفی افتادید! اگر کسی مسئول به وجود آمدن وضعیت وخیم امروز است آن دسته آدمهایی هستند که متعصب و رادیکال هستند و همواره سبب به هم زدن و خراب کردن هستند!! همان موقع سال 57 وقتی بختیار زمام امور را بدست گرفت این اقلیت ستیزه جو بسنده نکردند و به جز سرنگونی پهلوی رضایت ندادند و همه چیز را خراب کردند! و بدبختانه همیشه عده ایی فاسد و فرصت طلب هم هستند که از نمد این آشفته بازار برای خود کلاه میدوزند!
  1
  25
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
  ۵۰
  13cyrus - لآهه، هلند

  اگه فکر می‌کنید با دیدن این تصاویر ایران و ایرانی‌ تکون می‌خوره سخت در اشتباهید ، از این عکس بدتر دیدیم و خم به آبرو نه آوردیم ، تنها چیزی که ایران رو تکون میده آهنگ بندری و رقصی هست که ملت ماشینشنو وسط خیابون پارک میکنند و تکون واقعی میخورن همین و بس.
  0
  20
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  مردم ما متآسفانه فدای انتخابات و مسابقات لیگ برتر شدند . کرونا اومده بود اما چون انتخابات در پیش بود برای ترس از حضور مردم در پای صندوق انتخابات هیچی نمی گفتند وبعد از انتخابات یک شبه تصمیم به قرنطینه مردم گرفتند و بازیهای لیگ بدون تماشاگر که شاهد سرو صداش و بازی نکردن سپاهان مقابل پرسپولیس بدون تماشاگر هنوز بین اصفهانی ها و پرسپولیسی ها بگو مگو است اصفهانی ها معتقدند اگر کرونا بود دورز پیش هم بود چرا بعد از انتخابات ؟ و بعدش هم متاسفانه کنترلی نبود مردم به استان ها برای تفریح مبرفتند انگار دولت خواهان این موضوع بود ! آری متآسفانه کرونا بد جوری دامن عزیزانمان را گرفته و فشار اقتصادی و حرج و مرج اقتصادی و فرهنگی و غیره همینطور تا آخوندای روباه صفت از این موقعیت سو استفاده کنند و مناطق نفت خیز و سواحل جنوب به مدت 25 سال به چینی ها اجاره دهند یعنی دیگر رفت و برگشتی تو کار نیست مانند قرارداد 100 ساله ترکمنچای اکنون اون سرزمین های جدا شده از ایران دیگر بر نگشتند و نخواهند گشت متآسفانه
  0
  9
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  بیماران کرونایی رو تمام دنیا نمی ذارن وارد بیمارستانها بشن ،بخاطر سرایت سریع ویروس باعث فروپاشی سیستم بیمارستانی میشه یعنی همه تجهیزات آلوده. اما نه به این شکل توی ماشین بااین کپسولهای زواردررفته. بلکه بیرون بیمارستان سوله میزنن باتجهیزات، یا داخل خود خانه بیمار
  1
  7
  ‌چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
  نظر شما چیست؟