زن روس دخترش را ۲۶ سال در خانه زندانی و وادار به خوردن غذای گربه کرد

روزیاتو به نقل از سان: یک زن بازنشسته روسی دخترش را به مدت ۲۶ سال در خانه زندانی کرده و در این مدت به او غذی گربه می داد. نژدا بوشوِوا همراه با مادر پیشر در کلبه ای زندگی می کردند که در آن گربه های زیادی نیز نگهداری می شد. او اجازه خروج از خانه را نداشت، خانه ای که نه برق داشت و نه آب لوله کشی. وی از سن ۱۶ سالگی و به خاطر «محافظت از او در مقابل خطرهای دنیای خارج» توسط مادرش در خانه حبس شده بود. تنها بعد از بستری شدن مادرش به دلیل بیماری بود که نژدای اکنون ۴۲ ساله توانست از خانه اش در روستای آرفینسکی در غرب روسیه خارج شود.
 مادر او، تاتیانا، بعد از اتمام مدرسه دخترش مانع از خروج او از خانه برای ادامه تحصیلاتش شده بود. نژدا می گوید که بعد از مدتی به این وضعیت عادت کرده و هیچ تلاشی برای خارج شدن از خانه نکرده بود. این مادر و دختر روسی بعد از بازنشستگی تاتیانا به شدت منزوی و خانه نشین شده و هر گونه کمکی از همسایه ها و مقامات رسمی محلی را رد کرده بودند. وقتی مادر بیمار شد، نژدا برای درمان او به مقامات محلی مراجعه کرده و از ماجرای ۲۶ سال اسارت خود در خانه پرده برداشت. او به مقامات گفت که خانه آن ها پر از موش و گربه بوده و همراه با مادرش در یک رختخواب می خوابیده است.
 
نژدا در سخنانی ترسناک در مورد تجربه ۲۶ سال اسارت خود چنین گفته است: «زندگی من بدتر از زندگی گربه است. گربه ها حقوق بیشتری دارند. من حتی دیگر وجود هم ندارم. من یک مرده متحرکم. من به کار احتیاج دارم، من به پاسپورت نیاز دارم». به گفته نژدا، بعد از مردن گربه ها، جنازه آن ها دور انداخته نمی شد. رسانه های محلی ادعا می کنند که این دختر روسی از سال ۲۰۰۶ حمام نکرده و در تصاویر منتشر شده از او می توان این موضوع را به وضوح مشاهده کرد. مقامات محلی می گویند که نژدا به دفتر آن ها مراجعه کرده و درخواست غذا کرده بود اما بعد از آنکه آن ها ساندویچ برایش تهیه کردند وی از خوردن امتناع می کرد.
 آن ها ادعا کرده اند که نژدا دیوانه نیست. گفته می شود وی هیچ اطلاعی از کارکرد دنیای بیرون از خانه اش نداشته و حتی نتوانسته همراه مادرش به بیمارستان برود. هنوز به طور دقیق مشخص نیست که علت بستری شدن مادر نژدا چه بوده اما برخی علت را سکته قلبی اعلام کرده اند. این اولین باری نیست که اتفاقاتی اینچنین در روسیه خبرساز می شود. سال گذشته نیز ۴ کودک که توانایی حرف زدن نداشتند در یک آپارتمان مملو از مدفوع سگ، سوسک و ساس در سنت پترزبورگ پیدا شدند. در ماجرایی دیگر یک مرد ۵۲ ساله تایید کرد که جنازه ۲۹ کودک را از قبر بیرون کشیده و بعد از مومیایی کردنشان، از آن ها در آپارتمانش به عنوان عروسک استفاده می کرده است در حالی که والدینش نیز در خانه حضور داشته اما از واقعیت ماجرا بی خبر بودند.
+11
رأی دهید
-36

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  یه زمانی هم خونه‌ای سریلانکایی داشتم که اکثرا کنسرو غذای سگ رو میخرید و می‌خورد. یبار از باب کنجکاوی پرسان کردم که این چه قسم طعامی است که تو میلومبونی؟ گفت چون مبلغش کم و بر معده ام هم مقبول است، میخورم. گر گوشت ببیی و گوساله هم ارزان بود، خوش داشتم شیشلیک و بیف استراگانوف بخورم.
  71
  18
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
  ۴۰
  tarkofski - استکهلم، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. بالاخره خودتو لو دادی . از طرز نوشتنت معلوم شد افغانی هستی‌ و اصلا اعتقادی به دین و این چیزا نداری بلکه فقط اومدی این جا که روی اعصاب ایرانی‌ها راه بری . ..... برو تو ولایت خودت ....
  12
  67
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. من با پسر عموی خمینی و دو نفر چینی یک ترم تحصیلی در انگلستان هم خانه بودیم. یک روز دیدم که دست یکی از چینی ها یک کنسرو و خیلی هم خوشححال بود. کنسرو را گرفتم و فهمیدم گوشت سگ هست. در حالیکه دلم داشت به هم میخورد یک ساعت با آجی (همخانه ی چینی) بحث کردیم و من شکست خوردم چون من را قانع کرد که در عالم گوشتخواری فرقی بین گوشت سگ و گربه و تمساح و گاو و گوسفند وجود ندارد و تمایز ان ها فقط مربوط به عادات اقلیمی و ذائقه می باشد. چه بهتر وقتی کسی چیز جدیدی به ادم می اموزد 4 دستی به مذهب موروثی پدرمان نچسبیم چون باورهای مذهبی فقط القائات بی منطق زمان نوزادی هستند و پایه ای علمی ندارند
  5
  23
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. آیا مطمئنید که هم خونه ای شما سگ نبوده که غذای سری لانکایی میخورده؟!
  3
  30
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳
  ۳۸
  آسمانی - ریچموند، کانادا
  [::tarkofski - استکهلم، سوئد::]. هر کی تهرونی نباشه افغانی هستش؟ شما هر چه گند می کارید میندازین گردن اونا
  25
  9
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱
  ۴۰
  tarkofski - استکهلم، سوئد
  [::آسمانی - ریچموند، کانادا::]. چرا مزخرف میگی‌ چه ربطی‌ داره ؟؟؟ این بابا اصلا ایرانی نیست و با زبان افغانی نوشته . تو میگی‌ شهرستانی و این حرفا . اگه درست بخونی میبینی‌ که طرف با زبان افغانی نوشته پیامشو
  3
  22
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۶
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. کاشکی سگ بود، لااقل یه همبازی داشتم 😋
  17
  5
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱
  ۵۳
  seniorjesus - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. فاطمه خانم . من یک سوال از شما پرسان کرده میتانم یا نمیتانم؟اگر میتانم پس شما بفرما که ایا صحیح است که این مادرعصیانکار به دختر خود نان گربه داده است یا اینکه صحیح نیست؟ با تشکر بسیار
  0
  26
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۱
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. فاطی متعلق به کدوم قبیله ای؟
  1
  17
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان
  تصور کنید جه بو گندی میداده ۱۴ سال حموم‌نکرده بوده 🤮قیافش هم شبیه گربه ولگرد شده
  10
  12
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۲
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  [::tarkofski - استکهلم، سوئد::]. درود بر هوش و ذکاوت شما.
  0
  6
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۱
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::seniorjesus - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. اگر هدف فقط سیر کردن معده برای ادامه حیات باشد، گوشت خنزیر هم مانعی ندارد.
  14
  0
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۹
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. تو از کدوم قصه ای که خواستنت عادته، نبودنت فاجعه بودنت امنیت، تو از کدوم سرزمین تو از کدوم هوایی که #از قبیله ی من# یه آسمون جدایی، اهل هر جا که باشی قاصد شکفتنی توی بهت و دغدغه ناجی قلب منی. قبیله من، همون قبیله مایا هست.
  13
  1
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۴
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. میرسه روزی که دیگه من نباشوم/. تو با اون باشی و بی تو من تنهاشم/. چشمانت تر میشه وقتی منو میبینی/. منو دق میکنی من با اون باشی/. تر باش از من تر باش/. از عشقم بگذر دنیامو ولتر کن/. اینم شعری از سر قبیله ات.
  6
  0
  ‌سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
  نظر شما چیست؟