فرمانده نیروی دریایی سپاه : تمام سواحل جنوب مسلح است و شهرهای زیرزمینی سپاه در تمام ساحل گسترده شده‌اند

یورونیوز :علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران ایران از گسترش شهرهای زیرزمینی در همه سواحل جنوب ایران خبر داد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: «ما شهرهای شناوری موشک‌انداز را در اختیار داریم و هر زمانی که صلاح باشد، آن را به نمایش خواهیم گذاشت.»

به گزارش خبرگزاری تسنیم، او در گفت‌وگویی که با نشریه صبح صادق نزدیک به سپاه داشته، به بیان برخی دستاوردها و سطح آمادگی دفاعی این نیرو پرداخته است.
«تمام ساحل ایران مسلح است»
او گفته است که تمام ساحل ایران مسلح است و تمام شهرهای زیرزمینی ارتش و سپاه با کاربردهای مختلف دفاعی در تمام ساحل جنوب گسترده شده‌اند. آقای تنگسیری تأکید کرده که سخنانش شعاری نیست.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزوده است: «دشمن ما می‎داند که در کل ساحل خلیج‌فارس و مکران شهرهای زیرزمینی در مجموعه ارتش و سپاه وجود دارد.»

او گفته است که موشک‎های ایران، برد بالایی دارند و در آینده باید منتظر خبرهای جدید از موشک‎های برد بلند و شناورهایی که تصور آن را هم نمی‌شود، بود.
+16
رأی دهید
-93

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  ریق خوری زیادی که حناق نیست مالیات هم نداره.
  9
  71
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  به همون خیال باشید تروریستهای ناخلف
  8
  70
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران

  هر زمانی که صلاح باشد، آن را به نمایش خواهیم گذاشت! با ماهواره جاسوسی همه رو می بینن، شما زحمت نمایش نکشید، بجاش موهای رنگ زده ات رو نمایش بده
  7
  49
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۸
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  برای چی سردار عسلام، از چی نگرانید، نکنه می خواید به کپسولای گاز حمله کنید، چون شما که انقدر مقتدرید که دشمن جرات چپ نگاه کردنو نداره، هر اتفاقی هم که می فته می گید از نشت گاز بود، گفتم شاید با این فشفشه هاتون به کپسولای گاز می خواید حمله کنید.
  6
  52
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  علیرضا ولک کمی سیر بخور و تنگتر بگیر (تنگسیری) - فکر کنم تو خواب هستی و داری خواب می‌بینی !!. اول جلو انفجارها که با F16‌ دارن میزند بگیر، بعدش چسی بیا !!
  5
  52
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  استخفرالله سخنانت شعاری نیستن , همه اش چاخان است!
  6
  48
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  شما که بقول خودتون دوربین دید در شب ندارید و برای همین هواپیما را ندیدند و با موشک تکه و پاره کردید مسافران را .به هر حال مراقب اون تجهیزات باشید که باز مردم ایران را هدف قرار ندهید خخخخخ
  1
  19
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  «تمام ساحل ایران مسلح است» مخصوصاٌ سواحل شمال که مسلح به گاز پیک نیکی و قلیون و خلاصه بساط عشق و حاله . خاطراته شمال محاله یادم بره .
  1
  22
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۱
  نظر شما چیست؟