برادر قاضی منصوری: برادرم ترور شده است

 تصویری از حمل جسد قاضی منصوری در مقابل هتل محل اقامت او در شهر بخارسترادیو فردا :برادر قاضی منصوری گفته که این قاضی پیش از مرگ در تماس تلفنی با خانواده‌اش گفته بود که «امنیت جانی ندارد» و به باور او، برادرش ترور شده است.

اظهارات برادر قاضی منصوری روز یک‌شنبه ۱۵ تیرماه در خبرگزاری برنا منتشر شده ولی نام کوچک او اعلام نشده است.

او با اشاره به تماس‌های قاضی منصوری با خانواده‌اش گفته است برادرش در یک تماس تلفنی به او اعلام کرده بود که «امنیت جانی» ندارد و این موضوع به مقام‌های قضایی اطلاع داده شده بود.

بر اساس این اظهارات، غلامرضا منصوری روز ۲۳ خرداد با اینکه در اختیار سفارت بود، «با کارشکنی و تصمیم ناعادلانه تحویل پلیس رومانی شد».

برادر آقای منصوری توضیح نداده که چه کسی چنین اقدامی کرده است ولی گفته که اگر در پرونده فساد طبری به قاضی منصوری فرصت دفاع داده می‌شد، «قطعا نتیجه‌ای غیر از آنچه در رسانه‌ها منتشر شد، بدست می‌آمد».

جسد غلامرضا منصوری که به دریافت ۵۰۰ هزار یورو رشوه در یک پرونده فساد متهم بود، روز ۳۰ خرداد در هتلی در شهر بخارست پیدا شد.

پیش از این مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفته بود که یکی از گمانه‌های مطرح در پرونده قاضی منصوری «وجود باند مخوف فعال در قوه قضائیه برای حذف فردی» است که «ممکن است حاوی مطالبی باشد»
+27
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  خوب یک مصاحبه با دوربین از دادشش میزاشتن ۲۰ثانیه!!!!. مصاحبه ها و گزارششون هم راویتی و حکایتی هست!
  0
  25
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  این مردک نه ترور شده و نه کشته شده - در یکی از جزایر خوش آب و هوا با حوریان زمینی داره خوش گذرانی میکنه و احتمالا در سواحل اوکراین است- من 5-6 سالس که با کشورهای بلوک شرق سابق رفت و آمد دارم میدانم که پلیس و دستگاه قضایی رومانی چقدر رشوه پذیر است حتی از ایران بدتر است رژیم اسلام فاسد با دادن رشوه موضوع را به نفع خود ماست مالی کرده است
  6
  44
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  نوشه جان داداشی عزیزت که مثل کفتار لاشخور جون داد این آخوند‌ها چون به خدا اعتقادی ندارند دست به هر جنایتی میزنند ،این دین فروشان برای نگاه داشتن قرت پسران خودشون هم کشتن.
  1
  11
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱
  نظر شما چیست؟