بین عُلما اختلاف افتاد با مشت و لگد حلش کردند

+144
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۳
  منوچهری - تهران، ایران

  لطفا اگر فیلم دوتا مسلمون که مثل آدم و منطقی صحبت میکنند رو دارید, بزارید که خیلی عجیبه!! از اینجور فیلمها که همه جا پره!!
  5
  101
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۰
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  مکتب مغولی می گوید خفه شو! یعنی فقط زور و قدرت! و گرنه بنده خدا با همان دلایل دین خودشان محترمانه از او پرسید که اگر کسی شک کرد چه باید کرد، که جوابش را از طرف ان توله م. گرفت
  3
  84
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۳
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  خُب ۴۱ ساله هر موقع حرفی زدیم , بهمون گفتن خفه شین. حالا چه ایرادی داره , یکبار این تک سلولی ها به خودشون بگن خفه شو.
  3
  86
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۱
  ۶۴
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  دین اسلام بر مبناى روایاتى است که بر پایه جعل و یا جهل تاسیس شده است. اگر یک نیم نگاهى به بهارالانوارو کتب مشابه آن بکنید متوجه خواهید شد چقدر تناقض در مندرجات آن وجود دارد و اینکه افراد را وادار به اعمال و کردارى مى کند که هىچ گونه مبناى عقلانى ندارد و صرفا فرد مسلمان باید در اجراى آن مطیع محض باشد. سرچشمه ولایت مطلقه فقیه نیز برآمده از همین اندیشه است و هدف آن است که مردم را به اطاعت محض وادار کنند و هر گونه سئوال و تردید در مسئله اى را با تکفیر یا بازداشت و زندان پاسخ مى دهند
  1
  68
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۷
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  برای جلوگیری از اشاعه خرافات در مساجد و حسینه ها،ضمنا برای عدم جلوگیری از ازادی بیان،در مراجع عمومی بخصوص در مساجد باید پس از ج.ا مردم بتوانند اراجیف اخوند ها (در جا)جواب بدهند.بنظرم الان در این کلیپ این اتفاق افتاد.
  4
  51
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۹
  ۵۴
  هانی سیاه - استکهلم، سوئد

  درود بر هم میهن عزیز. عزیزان این است منطق آخوندهای ایران و طرفدارانشان این چیز تازه ای نیست.و همین منطق و رفتار شده فرهنگ بیشتر جامعه ما متاسفانه .
  3
  53
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  این تازه قرن ۲۰۰۰ است. حالا فکر کنید. اون ۱۵۰۰ سال پیش چگونه بود. هرکه شک به اسلام،در صدر اسلام می‌‌کرد. و می‌‌گفت.اینقدر دری وری نگوئید. چکارش می‌‌کردند.؟
  5
  58
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۴
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  حق با آخونده!! چون شما خم شدی و الان بیش از چهل ساله که بهت سوار شده و حالا نمیتونه پیاده بشه!
  2
  49
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  از همین منطق در مجلس ایران هم استفاده میکنند
  2
  47
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  دینی که اساسش بر دزدی چپاول مال کشورهای اشغال شده باشد و رهبر دینی که دختر ۷ ساله را به خدمت زیر شکم بیمار می اورد یک شهر نوی خصوصی می سازد از کودکان اسیر بنام برده حتی برده ی پسر و تمام امامان بعد از او بهمان صورت/ ملت چون از خواندن کتاب مثل جن فراری می شوند نتیجه پیروزی تعدادی مارکسیست اسلامی. مجاهد کثیفتر از ملا و همکار همه ی انها حزب اللهی ها/// حالا تا میتوانید ماله بکشید. مثل ابری که در جلوی ستاره و خورشید است و احمقها فکر می کنند ابر یعنی عدم وجود ستاره و خورشید.
  9
  34
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
  ۵۴
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  اگر شمشیر داشت گردنش رو میزد. درست مثل اسطوره‌های مذهبی شون. اینا میگن هیچ علامت سوالی توئ سرتون نباید باشه، اگر بود هم پاکش کنید.
  3
  39
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  از یه مشت گاو گوسفند ازاین بیشتر انتظار دارید، تازه اینا باخودشون یعنی کسای که عین خودشون نفهمنو هم کیش خودشونن این رفتارشونه. اون بابا هم یه گاگولی بود که تو کله اش مثل خود همین اخوندا پهن بود و داشت راجب همین شرورا سوال میکرد، حالا فکر کنید این بی شرفا با کسی که اصلاً این ...ا قبول نداشته باشه چیکار می کنن .
  2
  30
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  عجب فاطی کموندو اظهار نظر نفرمودند! این را بدانید مراجعین و علمای بزرگ دینی هیچ گاه جواب منطقی و انسانی برای بیانات و نوشته های خودشان ندارند و با خفه شو و کتک کاری کردن جواب سوال کننده را داده اند حتی بوده سوال کننده جانش را هم از دست داده است!
  0
  9
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
  ۴۰
  babak.iraniii - تهران، ایران
  هر کدام از اینها یک خلخالی جنایتکاره آخوند مودب با ادب وجود نداره چون همه اینها پشت کوهی هستند و تنبل ترین مفت خور ترین راه کاسبی از احمق ها و بیشعور ها زن و مرد. از همه ....کسانیکه امتیاز منفی دادند و میدهند
  0
  12
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
  نظر شما چیست؟