بازیگر زن لبنانی با پوشش عجیب ضد کرونایی وارد ایران شد!


آن ماری سلامه بازیگر لبنانی برای ایفای نقشی در یک فیلم سینمایی شب گذشته پنجشنبه ۱۲ تیرماه به ایران آمد.ماری سلامه قبلا در فیلم سینمایی «آوازهای سرزمین من» محصول مشترک ایران و لبنان و سریال تلویزیونی «حوالی پاییز» حضور داشته است.
+15
رأی دهید
-122

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا

  ثانیه 34 اون پرستاره از حالت دستش و بادی لنگویجش معلومه تو دلش داره میگه ایکبریری مگه کیه اینقدر خودشو تحویل میگیره اییییییششش. چنین ملتی هستیم ما
  11
  31
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۷
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  از ماست که بر ماست وقتی مردم ایران با فرهنگ و تمدن 3000 ساله فرهنگ بادیه نشینی سوسمارخواری 1400 ساله را قبول میکند و در 40 سال گذشته رژیم اسلام فاسد دسترنج ایرانیان را به عرب میدهد اینطور میشود که ماری سلامه هنرپیشه در پیتی بیایید و در خاک ایران ایرانیان را اینگونه تحقیر کند
  19
  75
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۱
  ۲۱
  romano - تهران، ایران
  [::varied - ریزه، ترکیه::]. اولا اینکه فرهنگ ایران ۳۰۰۰ سال نیست بیشتر این حرفهاست دوم اینکه داشتن سابقه فرهنگ طولانی معیار نیست پس باید همه به مصریها سجده کنند. سوم اینکه لبنانیها سوسمار نمیخورند و عرب هم نیستند و عرب زبانند چهارم این خانم بادیه نشین نیستند چون اساسا در لبنان بادیه نشینی معنا ندارند پنجم این خانم مسیحی هستند (حقیقت تلخ برای علافان اینترنتی). ششم لبنان در جاهایی قدیمی تر از فرهنگ اهورایی ماست. ششم این خانم از یک روستای بسیار زیبا که به پیستهای اسکی اش مشهورست آمده (همان بادیه شما ماشالا بادیه چه دخترای خوشگلی هم داره). هفتم ایشان با کاردگردانان چند کشور کار کرده و سریالی که با آن مشهور شد در مورد یک دختر مورد تجاوز است که نشان میدهد سوسمار خوران چقدر فرهنگ بازتری از ما دارند کلا در لبنان مصر و سوریه بدبخت تاتر بسیار قوی بوده و هست و افرادی چون عمر شریف زاده این توانایی هستند. هشتم سخن کوتاه تایپ کردن اینروزها مانند حرف زدن میماند از قدیم میگفتند کمتر حرف بزن بیشتر مطالعه کن البته روی سخنم شما نیست شما که در چشمعه معرفت اهورایی مشغول غوص و شکار گوهر معرفتید.
  35
  36
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۹
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  بی پدر این جا ایران هست سرزمین آریا - گرفتار سوسمار خور شدیم- بی‌شرف مثل اینکه می‌خواهد بره تو آزمایشگاه که پر از ویروس هست؟
  19
  44
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۵
  ۵۵
  ایرانی‌ دبش - تهران، ایران

  این داره توهین میکنه به مردم ایران اون وقت تحویل هم میگیرنش
  11
  42
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵
  ۲۱
  romano - تهران، ایران
  به هیچ کس توهین نکرده یک آدم عاقله فکر سلامتشه اگر برای قرار کاریش نمی اومد توهین کرده بود تو این هیر و ویر بیماری مرگ همه خودشون رو تو هفتاد سوراخ قایم کردن اومده شما ها هم یک عده بیکار هم نشستین اینا یک ویدیو میزارن از وحید خزایی و .
  29
  24
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه
  [::romano - تهران، ایران::]. جناب نماینده فرهنگی .. رهبری جرج جرداق هم مسیحی بوده اما یک خودفروش از نوع شیعه اسلامی - پس این سلامه هم میتونه یک خودفروخته باشد -شما برید تازینامه تان(قرآن) را بخوانید تا بیشتر فحشها و بی ادبی های فرهنگی آن هم از نوع ناب اسلام محمدی را یاد بگیرید
  8
  26
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  باز شروع شد فشفشه هوا کردن! یکی میگه اینجا سرزمین آریایه, دومی میگه قدمت ۳۰۰۰ساله داریم. آقا گیریم قدمت تاریخی ایران به ۱۰۰۰۰۰ هزار سال برسه. پرسش اینه ما کجا قرار داریم؟ چی برسرمو میگزره؟ چه فرهنگ و اخلاقی بر ما غالب شده؟ میگن : گیرم که پدر تو بود فاضل/ از فضل پدر تو را چه حاصل؟ جالبه آدمای کوته فکر به اعراب حمله میکردن که اونا ملخ خور و یا شاش شتر میخورن.که همه اینها به برکت انقلاب اسلامی در ایران هستش. خب چه اشکالی داره طرف اومده ایران, میخاد مسایل بهداشتی و کرونایی رو رعایت بکنه. همه مثل ما بی در و پیکر نیستن. بجای گیر دادن به این و اون بهتره شعور و درک خودمون رو بالاببریم. از این حرفا ما آریاییم و فر هنگ چند هزار ساله داریم, کسی برامون تره خورد نمیکنه. از غرور توخالی و پوچ باید پایین اومد
  7
  37
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::ایرانی‌ دبش - تهران، ایران::] رفیق: بنده زیاد سر در نمییارم که جریان چییه!؟ حالا گیریم این تیتر درست باشه, و این خانم برای ایفای نقش در فیلمی وارد ایران شده. میتونی بگی کجای کار این خانم توهین به مردم ایرانه؟ تموم دنیا میدونه که ایران در مهار و کنترل کرونا عمکرد خوبی نداشته و اطلاعاتش غلطه. کشته های کرونایی در کشور زیادن. حالا کار این خانم که میخاد گرفتار کرونا نشه توهین به مردم ایرانه, یا اون نفهم هایی که در ب ورودی مسجد و معصومه رو میشکونن تا برن لیس بزنن؟ یا اونایی که شاش شتر رو تبلیغ میکنن توهین به مردم میکنن؟ اگه اصول بهداشتی و قوانین کرونایی حداقل نصفِ رفتار این خانم رعایت میشد, این همه کشتار نمی دادیم. دوست خوب: تمام گرفتاری ما از غرور توخالی و تکروی هستش و بس.
  1
  24
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. بله من یه تیم فوتبال دارم 2500 سال پیش یه بار توی جام ملتها اول شده ...دیگه این 2500 سال هر روز اونهای دیگه اول شدند مهم نیست !! مهم اینه که عمو کورش من اول شده!! البته من آرزو دارم برم انگلیس و فرانسه و آلمان و ایتالیا و استرالیا و نیوزلند و سوئد و نروژ و یه چند ده تا کشور دیگه زندگی کنم و همه کار میکنم بهم یه ویزای مسافری بدند که اونجا برسم هر جور دروغی سر هم کنم حتی ادعا کنم همجنسگرا هستم که فقط بتونم بمونم...آرزوی من اینه یه زن خارجی بگیرم بیام برای عمغزی و دایغزی پز بدم که ببین من چقدر از شما بالاتر هستم بی فرهنگها ....ولی البته فرهنگ 2500 ساله من از همه دنیا بالاتره چون غنی هستش توش حسودی داریم بدذاتی داریم زیراب زنی داریم...اینا هم غنیش کرده اونا احمق هستن نمیفهمن به این غناها میگند کار بد ...شعور ندارن وگرنه مثل ما به هم حسودی میکردن بیشتر و بیشتر از پوله این نفته میدزدیدن تا گندش در بیاد بشریت وارد عرصه جدیدی بشه!!!
  24
  21
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. تا جایی که من توی پیام‌ها خواندم هیچ کس اینجا از کوروش دفاع نکرد، و هیچ کس هم از فرهنگ 2500 ساله گفتگویی نکرد، ناراحتی تو از قدمت ایران و کوروش به خاطر چیز دیگری است، هر سوراخی پیدا می کنی تا به مردم ایران، فرهنگ ایران، کوروش و عظمت ایرانیان در تاریخ باستان حمله کنی و یا ان را نفی کنی، تا بدین وسیله فرهنگ هلاکو، تیمور، سلجوق را خوب نشان بدهی، این که ایران دچار این ناهماهنگی فرهنگی شده فقط ناشی از حکومت مغولهاست، نه اعراب، تیمور با فرمولبندی تفسیر مغولی از اسلام این فرهنگ را بر ما تحمیل کرد، ما گناهی نداریم، و تمام خلق آزاده ی ایران، اذری، بلوچ، کرد، عرب، فارس، خراسان، افغانستان، و عراق و سوریه قربانی این نگرش مغولی داعش هستیم
  16
  18
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::] 1 - رفیق: درد ما بیشعوری و بیسوادی تمام عیاره. اَگه از یک آلمانی و نروژی و یا ایتالیایی که رم باستان رو داره بپرسی غرور چییه ؟ نمیدونه جوابی بهت بده. چون از بدو تولد واکسن ضد غرور و پُز دادن رو توی خودش از جامعه و محیط گرفته. با یک مصری صحبت میکردم حتا یکبار نشنیدم از برگ تاریخ مصر و فرعون و غیره استفاده بکنه. 
  6
  15
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۲
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  ۲- ما تا هَچل در دام خرافات و عقب افتادگی دینی گرفتاریم. منفورترین حکومت برسرمون آقایی میکنه. بی فرهنگی و کلک و دوز زن ستیزی و مرد سالاری جزء گلبولای خونمون شده. ولی یک کم توی سرازیزی قرار بگیریم و طرف حسابمون مخصوصا از کشورای دور و بَری باشه, فورا از آرشیو تاریخ کهن رو جلو میکشیم! نمونه اش که دوستمون میگه: بی پدر اینجا سرزمین آریایه! باور کن اگه کسی اَزمون بپرسه لُبنان رو بخش کنیم و چند بخشه؟ اکثراً نمیدونیم . چه برسه به موقعیت جغرافیایی و سیاسی لبنان. گذشت اون زَمون, اصول زرتشتی رو در جامعه خودمون باید اینطوری نوشت: کردار بد. پندار بد. گفتار بد.
  5
  15
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. یعنی شما به هم حسودی میکنید سایه یکدیگر را از 200 متری میزنید تقصیر هلاکو بوده؟ الان چراغ قرمز رو رد کنی مقصر تیمور هست؟ حالت خوبه؟
  10
  13
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  این کثافت را نباید راه میدادند ایران. چادر نشین با پول خودمون به اینجا رسیده
  10
  9
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. تو و امثال تو بین ایرانی ها اختلاف می اندازید( به حساب خودتان)، و گرنه ایرانیها همه فرزندان یک خانواده هستند، تو که با حس حقارت زندگی می کنی، بخاطر این است که فرهنگ و تاریخ مغول برایت از ایران مهم تر است، همیشه و پیوسته فکر می کنی که چگونه هویت ایران را نابود کنی، این را خوب بخاطر بسپار، دوران مغول ها گذشته است،
  14
  13
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵
  نظر شما چیست؟