شکار کوسه توسط عقاب دریایی در ساحل میترل در کالیفرنیا

ویدئویی از یک عقاب دریایی منتشر شده که در حال پرواز در ساحل میترل در کالیفرنیای آمریکاست و یک طعمه بزرگ را شکار کرده است. شکار به اندازه ای بزرگ است که به نظر می رسد یک ماهی یا یک کوسه است
+61
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  mahdi moud - تهران، ایران

  اینم از اون فیلمهای بارون بادمجانی هست دیگه
  3
  37
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  به نظر میآد که گزارشگر سایت فرق بین کندور و عقاب رو نمیدونه!!
  3
  20
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۳
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  برای من این سؤال بوجود آمده که مرغ به این بزرگی چگونه بدون اینکه بال بال بزنه به آسمان صعود میکنه؟!
  38
  12
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  یا فاطمه. سئوال من تماما مانند سئوال شماست که دیدم شما در کامنت خودتان اورده اید با این تفاوت من سئوالی دارم باینکه این پرندگان با چه نیرویی در ان بالا میمانند و یا پرندگان کوچک مانند گنجشک که با ان وزن کم خود و باسرعت لااقل 200 کیلومتر حرکت میکنند . این گنجشک ها چقدر باید بال بزنند تا با ان سرعت حرکت کنند.؟؟ اگر کسی جواب بدهد خوشحال میشوم
  1
  9
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. چرا از حضرت سلیمان نمی‌‌پرسی‌. یک پر نداشت .پرواز هم می‌‌کرد. ما کافران به نیروی ایر دینامیک اعتقاد داریم. می‌‌دانیم زمانی که باد از زیر بال رد شود به بالا فشار می‌‌آورد و پرنده بر روی باد سوار می‌‌شود. بر مبنای همین قانون فیزیک هواپیما ساختند. بعد هم به تکامل داروین اعتقاد داریم. مدرک آن را هم داریم. که پرندگان از خزندگان آمدند. مثال. یک اسکلت در موزه است. به نام اکروپتریکس. هم خزنده بود. هم پرنده. دندان داشت. بال هم داشت. نصف بدن فلس داشت مثل ماهی‌. پر هم داشت و پرواز می‌‌کرد. حالا تو بگو. حضرت شما بر طبق چه قانونی با خر پرواز کرد؟
  3
  27
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. پیامبر ص با براق که اسبی بود سفید و نیرومند به معراج رفتند. خر مال عیسی بود که داریم: « خر عیسی گرش به مکه برند چون بیاید هنوز خر باشد» باد!! من که اون زیر توربین بادی ندیدم. اونی هم که شما میگی هلوکوپتر هست که از زیر باد میزنه. اون ایکبیرتریکس هم داستانی بیش نیست!
  12
  10
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. فرقی نمیکند که اسب باشد یا خر. اگر بجایی از من و شما هم نشادر وارد کنند، آسمان هفتم که هیچ تا هپروت هم چهار نعل پرواز میکنیم.
  2
  9
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  میرتل بیچ در کارولینای جنوبی واقع شده نه کالیفرنیا! هه هه. من جغرافیام قویه قبل از اینکه از صدقه سری ترور جمهوری فسق و فساد جایی از مدیترانه را برای زندگی انتخاب کنم دنیا را گشتم.
  0
  2
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۳
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  اون چه جور ماهیه که تکون نمیخوره ؟!
  0
  1
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. دلیل خواستی‌،آوردم. منطق و برهان.تازه تو چه مسلمانی هستی‌.که نمی‌‌دانی شب معراج .حضرت با عفیر. به آسمان پرواز کرد.خودتان گفتید. ابن یزید شیهب .که نسل این خر مصری را به خر داود رساند. اکرو پتریکس .هم چکار کنم. این جا نمی‌‌شه عکس گذاشت.ولی‌ اگر چاخان نمی‌‌کنی‌ ودر دانمارک هستی‌. یک سری به موزه "لیدوم آرت سنتر" بزن. ۵۰ اسکلت می‌‌بینی‌.دیگه جلو چشم است. .....که نیستی‌.هم پر دارد.هم انگشت. هم منقار.هم دندان، یک شبه هم از خزنده نشدند پرنده. ۵۰ میلیون سال طول کشید. ما یک اسکلت داریم که می‌‌گوید. تمام قصه افرینش کشگ است. دلیل ۵۰ میلیون ساله. شما که حضرت هنوز ۱۵۰۰ سال نشده. یک خر یا یک اسکلت خر نشان بده. که پر دارد.تازه ما توی ایران دست کم ۵ میلیون خر داریم. تا حالا دیده. آقا پرواز کند؟. اگر اسکلت خر هم با پر نداری. و جوابی‌ هم نداری. و به خدا حواله. این دیگر با منطق و برهان ربطی‌ ندارد. این.....
  1
  9
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. اولن ماهی‌ نیست. کوسه. کوسه که باید بشناسی. قبل از ۵۷ با یک کوسه لاس خشگه می‌‌زدید. برای نجات مستضعفین و خلق. در این که تکان نمی‌‌خورد. حساب دیگر است. مغزش مو میاهی شده.مثل مغز کسانی‌. که ۴۰ سال دولت امام زمان را می‌‌بیننند. دیدند که چکار کردند.هنوز می‌‌گوید. مرگ بر پهلوی. به این میگویند مغز منجمد.تکان نمی‌‌خورد.
  3
  1
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. زرتشت جون سلام ، حالت چطوره عزیزم ، صحبت کوسه ماهیه داداش ، اصلن سیاسى نیست، به زور میخواى ما رو وادار کنى خدا نیامرزه بگیم به شاه سابق !!!!؟، اى کلک یه جورایى مثل اینکه تو هم خوشت میاد ما فوحش بدیم به ممد دماغ و تن و بدنشو تو گور بلرزونیم، آره ؟؟!!
  0
  1
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۵
  نظر شما چیست؟