ظریف، وزیری که با نام مصدق کشور را چهارنعل به دوران قاجار برد

+39
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک

  قاجار های بی لیاقت برای عیش و نوششان وطن فروشی میکردند و اینها برای مصلحت و حفظ نظامشان وطن فروشی میکنند. همان بلایی سر قاجارها آمد باید به سر این آخوندک ها آورد.
  4
  41
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۹
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  جمله(ظریف،مصدق،قاجار،برد)صحیح نیست،با عرق(ارغ)ملی منافات دارد،ظریف با همه بی عرضگی ناتوانی خودش و ج.ا خواست خودش را معتقد به دولت مصدق بداند.ژست ملی گرایی بگیرد.ماه نور فشاند و سگ عو عو کند
  2
  21
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان

  حتما که نباید عرعر کنه که ملت بگن کره قاجار است، اخوند پس مانده خائنین و کثافتها و کپک زده های قاجارند
  5
  31
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  یعنی به حدی این گربه نره بی ناموسه که قابل مقایسه با هیچ فردی نیست، یکی خایًن ترینها وبی شرفترین های این اشغالا همین کثافته، من ارزوم اینه روزی محاکمه ای این بی شرف رو ببینم.
  0
  21
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  بزرگمرد تاریخ ایران رضا شاه در هنگام عزیمت اولین دسته دانشجویان ایرانی برای ادامه تحصیل بخارج گفت: من با صرفه جویی نان و پنیر مردم اعتباری فراهم نموده ام تا شما ها بتوانید بخارج از کشور بروید و ادامه تحصیل داده و مراجعت نموده و بکشور خدمت نمایید. اما بشهادت تاریخ تمام اینگونه افراد که ریشه مذهبی داشتند جز خیانت بکشور هیچ کار ایی دیگری نداشتند.وبرای اثبات این نظریه شما میتوانید باعضاء هیئت دولت انقلابی بازرگان که اکثرا اعضاء ان ازجبهه ملی و نهضت ازادی که همگی از شاگردان مکتب مصدق بودند(سنجابی. سحابی .بازرگان. یزدی. صدر حاج سید جوادی ووو دقت کنید که جز خیانت و بی عرضه گی و مقام پرستی تخصص دیگری نداشتند
  4
  20
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  جواد ظریف این بچه اخوند که با پول و اعتبار ملت ایران که بدعت انرا رضا شاه بزرگ کذاشته بود برای ادامه تحصیل بخارج از کشور رفت و مانند نیاکان خود اساس و پایه خیانت بکشور را یاد گرفت و این چنین در جهت نوکر مابی بلبل زبانی میکند.این فرد یادش رفته و یا اصلا نمیداند که مصدق تنها نخست وزیر ایران بود که بجرم خیانت بکشور در دادگاه صالحه محاکمه شد.این فرد قادر نیست که حد اقل 5 اقدام مثبت مصدق را در ایام وزارت ووکالت و صدارت وی را بیان کند
  2
  19
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  جواد ظریف که وزیر خارجه سیستم اخوند هاست نمی خواهد بگوید و یا اصلا نمیداند تا بگوید که صنعت نفت ایران توسط مصدق ملی نشد بلکه طرح انرا قبلا نمایندگان مجلس چهاردهم و احزاب فعال انزمان مانند اقایان زکی زاده و روانشاد عبدالرحمن فرامرزی ووو تهیه و نوشته شده بود و شرط رای اعتماد گرفتن در مجلس را بردن لایحه ملی شدن صنعت نفت توسط مصدق را اساس انتخاب وی دانستند.
  3
  14
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  استناد اقای ظریف بدکتر محمد مصدق یک امر طبیعی است زیرا دروغگو یان همیشه شاهد خود را از طیف و همپالگی های خود انتخاب میکنند.از قدیم گفته اند : بشغال گفتند شاهد تو چه کسی است فورا گفت دم من
  3
  16
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  مصدق از نسل قاجار بود، همه گونه تلاش و کارشکنی کرد تا جلو پیشرفت ایران نوین را بگیرد، شاه جوان با فروتنی بارها به او پیشنهاد خدمت و همکاری داد، همیشه با کینه تصمیم می گرفت، نهضت ملی کردن نفت یک دروغ بیشتر نیست، مگر این همه کشور عربی نهضت ملی کردن نفت داشتند؟ چرا مصدق خودش را می خواست به قدرت برساند، یک خودشیفته ی به تمام معنا( در کتابهای محمود طلوعی، بازیگران عصر پهلوی، ماجرا ها راتقریبا بی طرف نوشته اند)
  4
  9
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. بر خلاف تاریخ و عقل رفتار میکنی،هنوز که هنوز است انگلیس با مصدق دشمن است،چرا؟؟؟
  5
  0
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸
  ۴۷
  gerexan - لندن ، انگلستان
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. انسانیت به نسل کی بودن بستگی ندارد در همان دوره قاجار اکثریت مسئولین فارس بودند اگر قاجارها مثل شما کینه ای بودند مثل دوره پهلوی هزاران نفر را می کشتند و حاکمیت را تحویل شما نمی دادند حالا که صد سال هست قاجارها حاکمیت را برای شماها دادند چه دسته گلی به اب دادید جز تبلیغات فارسی سازی اکثریت غیر فارس که تمام تلاش شما همین هست که به لبه پرتگاه رسیده اید و شاه شما عوام و خودش دست نشانده بود اگر سیاستمدار بود او را شاه نمی گذاشتند مثل مصدق بیرون می انداختند !
  7
  1
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  [::gerexan - لندن ، انگلستان::]. مغولزاده ی خجالتی مگر قاجاریه نبود که برای گسترش حرمسرایش قسمت بزرگی از ایران را بروسیه بخشید. مگر قاجاریه نبود که شاهانش همه حرمسرا داشتند. مگر پیشه وری تورکهای کثافت نبودند که برخلاف اذریهای ایراندوست چون ستار خان باقرخان و کسروی. می خواستند اذر بایجان باقیمانده را به روسیه تقدیم کنند حالا چون شاه فقید جلوی انها ایستاد برای تو تورک مغول بد شد///نه خودتی و اجداد غیر ایرانیت که خودشان را بین اذریهای ایرانی جا زدند// تشریف ببر سایت خودت پانتورکها. بالا نوشته سایت ایرانیان نه ....مغولها و چنگیز و تیمور
  3
  5
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  [::gerexan - لندن ، انگلستان::]. مغولزاده ی خجالتی مگر قاجاریه نبود که برای گسترش حرمسرایش قسمت بزرگی از ایران را بروسیه بخشید. مگر قاجاریه نبود که شاهانش همه حرمسرا داشتند. مگر پیشه وری تورکهای کثافت نبودند که برخلاف اذریهای ایراندوست چون ستار خان باقرخان و کسروی. می خواستند اذر بایجان باقیمانده را به روسیه تقدیم کنند حالا چون شاه فقید جلوی انها ایستاد برای تو تورک مغول بد شد///نه خودتی و اجداد غیر ایرانیت که خودشان را بین اذریهای ایرانی جا زدند// تشریف ببر سایت خودت پانتورکها. بالا نوشته سایت ایرانیان نه ....مغولها و چنگیز و تیمور.
  3
  5
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
  ۴۱
  sahandogli - لندن، انگلستان
  قاجارها ها بی لیاقت نبوده اند بلکه تاریخ بد آنها بر اساس ضد ترک بنبان شد و همه بدبختی کشور را در قاجار دیدیند اما انها اولین دانشگاه ارتش مدرن راه آنم و بنیان توسعه فرهنک و شهرسازی مدرن را بنیان گذاری کرده ند اما مردم ایران آنها را از دید پهلوی های که در نتیجه کودتای انگلیس بر سر کار آمدند و تماملا در خدمت آنها بوده اند . قاجارها سالیان سال برای حفط وطن و خاکشان در برابر روسها و انگلیس ها جنگیدند اما ایا پهلوی ها یا ملاها گداشان برای ایرانتان جنگیدند ؟ از بحرین قسمتهای بزرگی از افغانستان و اروند رود و دریای خزز و قرار داد 25 ساله استعمارزی با چین و بجث اتمی ایران که ایران را تاراج دادند .
  3
  2
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۵
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::hassan5 - تهران، ایران::]. »رفتار« کردن با سخن گفتن دو چیز متفاوت است، و اما من منتقد تاریخ هستم و اغلب هم با برملا کردن واقعیات ممکن است در مقابل »تاریخ« قرار بگیرم! و اما من دشمنی انگلیسی‌ها را به مصدق جایی ندیدم، منبع موثق دارید؟
  0
  1
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::gerexan - لندن ، انگلستان::] . این سخن شما که می فرمایید »انسانیت به نسل کی بودن بستگی ندارد«، بسیار درست است، اغلب اینطور تصور می شود که ایرانیان مخالف »ترک« و » مغول« هستند، در حالیکه آن چیزی که اینجا معمولا کار را به اختلاف می کشاند، ان است که برخی به »پانتورکیسم« و مغولیت گرویده و ایران را برنمی تابند، تا انجا که چند تا از این »قلی« ها و »اوغلو » ها از این سخن می رانند که کشور مال انهاست!! خب بهتر است که همچنان هموطن باشیم و به ابادی کشورمان فکر کنیم، نه اصل و نسب و مغولیت .
  1
  3
  یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶
  ۴۷
  gerexan - لندن ، انگلستان
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. کشور ما ایران هست نه فارسستان هست نه ترکستان بلکه مخطوطی از هر قوم و نژاد هست چنانچه ما کلی شهرت فلانی زاده داریم و فلانی اوغلو هم داریم و اگر تاریخ را دقت کنی ایران در سایه اتحاد ترک و فارس بوده بدون یکی از اینها ایران نبوده و نمی تواند باشد هر کس در ایران زاده شده وطن اش هست و نژاد برتر یک خیال هست حقیقت ندارد بهترین انسان ان هست که احترام دیگران را داشته باشد تا خودش قابل احترام باشد هیچ قومی از قوم دیگر ترسی ندارد و نمی تواند او در زاده گاه اش . نسل کشی کند !
  1
  2
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۶
  نظر شما چیست؟