وکیل سابق قاضی منصوری: چرا رومانی عکس های جسد را ارائه نمی کند و چرا جسد را برنمی گردانند؟

رادیو فردا :وکیل سابق قاضی غلامرضا منصوری در ایران، از «کش‌ دادن» پرونده مرگ این قاضی ایرانی توسط رومانی انتقاد کرد.

امیرحسین نجف‌پورثانی روز جمعه، ۱۳ تیر، در گفت‌و‌گو با خبرگزاری برنا از علت «کش‌ دادن» ابراز بی‌اطلاعی کرده و گفت: «در چنین حادثه‌هایی انواع و اقسام عکس‌ها در زاویه‌های مختلف از جسد گرفته می‌شود، اینها اگر وجود دارد، دولت رومانی باید ارائه کند.»

وی انتشار این نوع عکس‌ها را موجب رفع «شک و تردید» در مورد صحت مرگ قاضی منصوری دانسته است.

آقای نجف‌پور ثانی در عین حال این پرسش را مطرح کرده که رومانی باید به مقام‌های جمهوری اسلامی بگوید تا چه زمانی به جسد منصوری «نیاز هست و چرا جسد را برنمی‌گردانند».

غلامرضا منصوری از قضات مورد اعتماد مقام‌های ارشد قوه قضائیه در دوران صادق لاریجانی بود، اما در ماه‌ گذشته نام او به عنوان متهم ردیف نهم در پرونده «باند ارتشا در قوه قضائیه» مطرح شد.

روز ۳۰ خرداد خبرنگار رادیو اروپای آزاد/رادیو آزادی در رومانی گزارش داد که جسد او در هتلی در بخارست پیدا شده است.

دفتر دادستانی رومانی هم سوم تیراعلام کرد که کالبدشکافی غلامرضا منصوری نشان می‌دهد که مرگ وی بر اثر جراحات مرگبار، در پی برخورد به سطح سخت و احتمالا در جریان سقوط رخ داده است
+24
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  این وکیل قاضی ملعون یا خره و یا خودش را به خریت میزنه. جسد کجا بود؟ تو سواحل اسپانیا و جزیره سنت کیتث داره با حوری های سیاه بهشتی و پولهای دزدی عشق و حال میکنه. شما چقدر ساده اید. این وکیل قاضی منصوری گور بگوری دزد هم از خودشونه تا در نرفته باید گرفتش.
  3
  29
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  چون جسدی در کار نیست و مقتول فرضی الان در کانادا مهمان خاوری ست و با هم دارند به ریش همه میخندند و آبجو تگری میزنند بر بدن
  3
  29
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۸
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Alphabet - پترس، یونان::]. حوری سیاه؟! حوری زنی است سفید چهره، خوشگل و کمی چاق که سیاهی چشمش کاملاً مشکی و سفیدی آن کاملاً شفاف است و دارای پلک‌های است باریک همانند چشمان آهو.
  16
  6
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۹
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. تو باید در مورد قلمان نظر بدی چون اگر به بهشت بروی باید با او حال کنی،البته سه تای باید باشد چون قلمان را برای طوسی ها گذاشتند،در نتیجه طوسی با قلمان همزمان قلمان با تو،چه شود
  0
  7
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۵
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::hassan5 - تهران، ایران::]. اجازه دهید قدم به قدم پیش رویم. اولین گام ورود به جنت، بعد عمل به برنامه طراحی شده از قبل.
  5
  0
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
  نظر شما چیست؟