قاسم سلیمانی: نگین انگشتری من زمرد نیست, از شیشه‌های حرم امام رضاست

قاسم سلیمانی: نگین انگشتری من از شیشه‌های حرم امام رضاست که از انفجار [۳۰خرداد۷۳] به‌جای مانده... فردا حرف درنیارید که زمرد دستش است...
+25
رأی دهید
-114

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۶
  tabarzinn - اوپسالا، سوئد

  حالا که چی‌ ؟ مگر قیمتِ یه انگشترِ زمرد چه قدر هستش ؟ مرتیکه الدنگ خودش رو به موش مرده گی میزنه . هیچ نمیگه که چند ده میلیارد دلار پولِ مردمِ ایران رو در سوریه به باد داد . باعث کشتنِ صدها هزار نفر شد . آبرویِ ایران و ایرانی رو برد .
  23
  131
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  ایران چهار تا دیگه مثل تو داشت، حالا زبان مادری کل خاورمیانه فارسی بود. همیشە در قلب ما خواهی ماند حاج قاسم سلیمانی!
  167
  29
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
  ۳۹
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. شما هم پای منبر همان آخوند که میگفت هر ناو آمریکایی که از تنگه هرمز رد میشه و بایستی فارسی رو به لهجه های مختلف حرف بزنن که اجازه عبور بگیرن ، میشینی.
  4
  43
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  سایت ایرانیان انگلستان بدش نمیاد هر از گاهی تصویر نحس این تروریست سلیمانی بنمایشر بگذارد گویا آب و هوای انگلستان طوری هست که هرکس چند سالی در آن کشور زندگی کند قدم در جای پای آیت الله بی بی سی میگذارد
  4
  34
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. از کشور جهل و فساد فرار کردی و طرفداری از جنایت کار جنگی میکنی
  4
  33
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
  ۵۸
  فرید1614 - بروکسل، بلژیک

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. اگر ایران چهار تا مثل این داشت الان جنابعالی داشتی مثل کره شمالی علف مخوردی گرچه داریم به همون سمت میریم.
  2
  44
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
  ۳۷
  ebimicro - سینت نیکلاس، بلژیک

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. ولی یارو(حاج قاسمتون) بیشتر عربی میفهمید تا فارسی. توهم یه مریضی مثل اردوغان که میخواد کل خاورمیانه ترکی حرف بزنن. حیف اون نون سوسیالی که آلمانیها میدن تو بخوری و دریغ از یک دقیقه فکر کردن بیای اینجا چرند بلغورکنی. حاجیتون که ایران رو گلستان کرده بود، آلمان اومدی چیکار!؟
  4
  44
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  انفجار حرم هم که کار خودتون بود!!
  3
  35
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  وقتی خرافات و باورهای بی پایه و اساس غلبه میکنه بر علم و دانش و تقوا؛ آنوقت میبینیم که جماعت نادان دل خودش رو خوش میکنه به یک تکه شیشه و فکر میکنه معجزه یا سند ورود به بهشت رو صاحب شده، اگر به این بازی ها بود خیلی ها به جای عبادت و پرهیزکاری و کمک به دیگران و از بین بردن فقر و فحشا و بی سوادی یک تیکه شیشه یا به خودشون آویزون میکردند یا با چایی میخوردند تا به معراج بروند
  2
  24
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. بدتر از آخوند بی‌ عمامه . آخوند جاهل است . قربان صدقه سردار پشمکی . ولی‌ هروز سخن یک من غاز. که آخوند‌ها اینجوری هستند. آخوند‌ها اونجوری هستند. یک جوری آای این سردار قایم .سخن. انگار کاوه اهنگر دوم ظهور کرده.نه آقا. این ربطی‌ به آخوند‌ها ندارد. این خیلی‌ وطن پرست و ایران دوست. زرشگ طرف ۳۰ سال است، ملیجک آخوند. حلقه به گوش شیخ تریاکی. که دوست دارد. امپراطور شیعه شود. با تانک رفت روی سر کودکان .پرستار .بچه. اگر این وطن پرست ما است.روزی ۱۰ بار دعا .که ما خاهن هستیم.خودش دزدی نمی‌‌کرد. کار چاق کن علی‌ شیره کاش بود. دزدی را به عیال می‌‌سپرد. تنها چیزی که در دین .زن و مرد برابر هستند. کلاشی و دزدی
  3
  30
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. ایران خیلی بهتر از این رو داشت. شاید چند صد افسر با لیاقت و تحصیلکرده و ایرانساز، اما افسوس که لیاقت شما گمراهان همین گچکار جنایتکار بیسواد بود.
  4
  34
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  دو روز دیگه خامنه ای یه گردن بند در میاره از گردنش میگه نگین این جنسش از عاج فیله ها . این استخونه قاسم سلیمانیه در موقع انفجار . حرف در نیارین براش که چی چیشه
  1
  26
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  همون بهتر که مرد مرتیکه سخیف دزد آدمکش ایران ویران کن. این یکی از همون عوامل جنگ داخلی سوریه است که کلی از خانواده ها را عزادار کرد. حالا دخترش تو لبنان و غزه است از آرمانهای پدرش حراست میکند. چه کثافتهایی هستید شماها.
  4
  31
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  خوب حسابی‌ شیشه‌های حرم و انگشترش رفتند تو هوا
  3
  23
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
  ۴۵
  Parsina - بروکسل، بلژیک

  گیرم که چنین شده بود و همه فارسی حرف میزدن چه دردی از ایران و ایرانی کم میشد ۰چهل و یک سال دم از این رشادتها و حماسه ها زدید آخرش اینه اوضاع آشفته ایران ۰ امثال سلیمانی برای بقای همین دزدها و فسادها و بی بند و باریها هر کاری کردند ولی نه برای مردم.
  2
  25
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲
  ۴۳
  Cocoo - ونکوور، کانادا

  قاسم کتلت، عروسی دخترت را با پسر عمویش سید نصرالله تبریک میگم.
  2
  27
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲
  ۳۷
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک
  این بنده خدا حالا که دیگه تبدیل به میرزا قاسمی شده هم دست از سر کچلش بر نمیدارید. هر چی گفته که گفته, ولش کنید دیگه.
  2
  11
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. منظورت اوناییه که با شنیدن صدای یک تیر فرار کردند و کشور را دودستی دادن دست خمینی؟ در جنگ صدام و ایران کجا بودند این بچه سوسولهای شاهنشاهیتون؟ یک تار موی این گچکار، به کل ارتش شاهنشاهی اون زمان می ارزه.
  21
  13
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۷
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  مگر عمام رضا کارخانه ی شیشه گری دااشت!!؟
  2
  14
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  [::ebimicro - سینت نیکلاس، بلژیک::]. [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. [::فرید1614 - بروکسل، بلژیک::]. [::پنجاه و هفت - ریو، برزیل::]. [::بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان::]. قاسم سلیمانی پاکترین شخص نظام جمهوری اسلامی ایران بود و در نهایت پاکی هم کشته شد. هیچ مدرکی که نشان دهد که او یک تروریست بود وجود نداشته و ندارد. والسلام. هیچ ملتی به غیر از ایرانی بدی هموطنهاشو جار نمیزنه. حتی آلمانیها به هیتلر خودشون هم جلو غریبه بی احترامی نمیکنند چون یک همزبانشان بود و با حوصله و مدرک او را نقد میکنند. ولی ایرانی یک روز شاه را با اردنگی پرت میکنه بیرون، یک روز به خمینی سواری میدن، یک روز به مدافع ناموسهاشون تهمت ناروا میزنند، یک روز خاتمی خداشونه و یک روز موسوی پیغمبر و یهو روحانی سوارشون میشه. انصافا لیاقت ما ایرانیها یا مرگ در غربته یا مرگ با ذلت در وطن. دیگه در این مورد هم با کسی بحث نمیکنم. نظر همتون هم روی چشم و قابل احترام.
  32
  10
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۱
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. لطفا مزخرف بلغور نکن. چرندیاتی که معلوم نیست آخوند... را اینجا تکرار نکن. تو، نمک پرورده آخوند حق نداری به بزرگمردنی که ایران را ساختند توهین کنی. ... پر شده در مغز بیمارت را در سایتهای بسیج درج کن. اگر ارتش شاهنشاهی ملت نمک نشناس را به مسلسل نبست، دستور مستقیم اعلیحضرت را اجرا میکرد، منتها برای احمق‌ها درک این موضوع دشوار هست.
  5
  24
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. شاید لیاقت دیوانه هایی مثل تو مرگ در غربت باشه، اما در طی تاریخ دیوانه و احمق کم نداشته ایم و همیشه در پایان سربلند و ایرانی با افتخار به جهانیان معرفی شدیم.
  6
  21
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۷
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. همه دنیا میدونند که صدام به ایران حمله کرد تا ارتش ایران رو نابود کنه و خطر کودتا از سر رژیم خمینی حذف بشه وگرنه چه دلیلی داشت وقتی آمریکا به عراق حمله کرد بین این همه کشور عربی هواپیماهای جنگی خودش رو بفرسته ایران حتی به سوریه هم نفرستاد، قاسم سلیمانی باعث کشته شدن یک مشت روستایی بیچاره و ساده دل ایرانی شد و توانست سردار بشه و در جنگ سوریه هم یک مشت افغان و پاکستانی بدبخت رو به کشتن داد و افتخارش رو خودش کسب کرد!! اسم این رو هم تو میگذاری شجاعت
  1
  13
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۲
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. جناب آرین بوی. بدون احساسات و خیلی منطقی به من و بقیه یاد بده که به چیز جناب قاسم سلیمانی باید افتخار کنیم وقتیکه این بابا نوک پیکان صادرات اراجیف قرون وسطائی تشیح بود. وقتی زمانه ی دین و دین بازی در تمام دنیا تمام شده است با استدلال بگو فایده ای این چیست که 10000 نفر توی لبنان یا ته افریقا شیحه و نوکر ولی فقیه بشوند؟ و به چه قیمتی؟
  2
  15
  جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۷
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. ایشون یه غلطی کردن! حتی باید ازش پرسید چرا ٤ تا و چرا نه پنج تا؟ یه شعر فولکوریک بود که مرتضی احمدی میخوند، یه قسمتش میگه "پسر بزرگش که جنون گرفته، کت اشو داده و کیسه توتون گرفته!" ما هم سرتیپ جهانبانی رو دادیم قاسم گچکار گرفتیم! تازه این پسر بچه آرین ملبس به لباس اخوندی هنوز توی هپروت این هست که این آدم واقعا داشته برای إیران کار میکرده. واقعا باید بهش گفت جناب فلانی! این بابا فرمانده شاخه برون مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا بعبارتی سپاه قدس بوده، اصلا توی اسم ارگانی که براش کار میکرده اسمی از إیران میبینی.؟؟ یا انقلاب هست، یا اسلامی یا قدس 😀. اگر هم ازش بپرسی بیا لیست کن نه ده تا فقط ٥ تا از کارهایی که این بابا به از جنگ کرده و منفعتش یا به مردم رسیده، یا به مملکت عین قاشق تو عسل گیر میکنه.
  2
  8
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۴
  ۷۰
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  مرتیکه مزور چاچول باز، اون چشمای باباقوری شده ت کور بود ندیدی میلیارد میلیارد پول مردم هدر شد تا یک یابو تر از خودت و رهبر چلاقت تو سوریه سر قدرت باقی بمونه؟ یکی از یکی شیاد تر، دزد تر، بیوطن تر و بی آبروتر!
  0
  10
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۹
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. چرا فکر میکنی پاک ترین فرد جمهوری اسلامی بوده؟ میدونی چرا؟ چون اینقدر هرزه پرورش پیدا کرده توی این مملکت که این ادم تروریست شده پاکترین. دوست عزیز! وقتی زمان تظاهرات عراق میاد صاف میگه شما بلد نیستید سرکوب کنید یعنی چی؟؟؟ من با اینکه قبل از انقلاب اومدم امریکا برگشتم ایران زمان جنگ و ٦ ماه هم جبهه رفتم و دلیلش هم به خودم مربوطه، اون جاده ای که این مرتیکه حشد الشعبی رو ازش اورد توی مملکت با پرچم عراق، و پرچم عراق رو توی میدون شهیاد بالا بردن، کلی توش خون ریخته شده بود که همین عراقی ها نتونن بیان تو. اخه تو چی میفهمی که این برات قهرمان ملی شده!؟
  0
  9
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۰
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  فقط بنده خدا ......توی خیابون بغداد جا موند الان فعلا داره از .....در جوار حوریان بهشتی استفاده میکنه
  0
  7
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۱
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. من فقط نظر شخصی خودمو میگم و هدفم یاد دادن کسی نیست. دین هم اونجوری که شما میگین بازی نیست. ایالت بایرن آلمان امسال به همه ادارات دستور داد که صلیب مسیحیت را در جلوی دربهای ورودیشان نصب کنند. ایالت بایرن جایی است که از آن بی ام و، آودی، آدیداس، مان، زیمنس و پوما استخراج میشه. پس دین بازی نیست و واقعیت است و کل دنیا روی خط دین است که جلو میرود. بله در ایران بازی است ولی وجود واقعیه آن در بین ایرانیها قابل انکار نیست. من از شخصیت قاسم سلیمانی خوشم میاد چون به دور از فساد و تبلیغات نمایشی، سینه اش را جلوی دشمنانش سپر کرد. کاری که در این چند دهه هیچ کدام از سپاهیان ایران و حتی اپوزسیون ایرانی جرات و عرضه آن را نداشتند. حتی آمریکا جرات نزدیک شدن به او را نداشت و از فاصله چند کیلومتری او را زد. اپوزسیون ایرانی فقط بلد هستند جوانان بیگاناه را پر کنند و بگویند بریزین تو خیابون و سینه سپر کنید. در حالی که خود در خانه هایشان زیر لحاف قایم میشوند. کدام عضو اپوزسیون تا حالا حاضر شده شخصا وارد ایران بشه و سینه اش را جلوی نظام ایران سپر کند؟
  11
  0
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. بله حشد الشعبی یک سازمان تروریستی است و من هم خیلی بهم برخورد وقتی اینا با پرچم نحس عراق وارد خاک ایران شدند. ولی اونها با هماهنگی سفارت ایران در بغداد اومدند تو و با دستور قاسم سلیمانی فورا برگشتند به کشور نحسشون. باز هم خوشم میاد که خودت اینقدر صادقی و میگی شش ماه در جنگ موندی. چون فکر کنم جنگ هشت سال طول کشید. اونوقت خط مقدم بودی؟ اگه بودی پس چرا زنده ای؟ باز هم دم شما گرم که غیرت شش ماهه ای در وجودتون بوده.
  9
  0
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. اونا که غرب ایرانو تصرف کردند چی؟ مجاهد، توده، کردها؟ اونام اعلاحضرت دستور دادن که کاریشون نداشته باشن؟ مزخرفو دارم میبینم که داره بلغور میکنه. دماغتو بگیر سکسکه نکشتت. اشخاصی مثل تو فقط به اسم خاندان شاه ضربه میزنند. با خودشیرینی و چاپلوسی هم انتظار دارین در آینده ریاست ساواک یک منطقه از محله تونو بهتون بدن تا هر غلتی که دلت خواست انجام بدین. ولی کور خوندی بچه جون. آینده ایران متعلق به ایرانیهاست! نه شما مفتخورهای فراری.
  7
  0
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
  ۴۵
  iran2020 - تهران، ایران
  مگفتن گه داره میجنگه که ناموس ایرانی در امان باشه . ندید که سالش نشده ناموس خودش رفت لبنان
  0
  4
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. تو هنوز مشغول پرواز در هپروتی. اگر منظورت حمله عراق و مبارزات کردها با جمهوری اسلامی هست، چه چیزی از ارتش شاهنشاهی باقی گذاشته بودید که شق القمر کنند؟! آن زمان اعلیحضرتی در بین بود که ارتش را هدایت کند؟ حالا همه این بحث ها به کنار، یک نگاهی در آینه به صورت خودت بینداز و ببین که چطور یک مامور سایبری اسلامی بار دیگر در یکی از سایت های ایرانی خیط شد و بینی اش را به خاک مالیدند. ما ملت شریف ایران از این شارلاتان بازیها در طی این چهل سال زیاد دیده ایم. یک مونگول را به میدان میفرستند که مثلاً خود را مخالف نظام جا بزند، ولی در جای مناسب برای قاسم کتلت ها و سید علی ها سینه چاک کند و به بهای کامنتی یک استخوان وجدان نداشته را به حراج بگذارند. خودتی.
  0
  6
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. برادر جان! من وقتی اومدم سن ام ١٨ سال بود و بعد از ٦ ماه آتش بس شد. این اولا. دوما اینکه این حشد لشعبی هنوز توی ایران هستن. کجا با "فرمان" این کتلت برگشتن؟؟ خود همین قاسم رمبو باهاشون اومد تو. چرا داری وارونه جلوه میدی؟
  0
  6
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. در آینه به غیر از یک مرد آریایی چیزی نمیبینم. شرط میبندم در شناسنامه ات ده مهر سفارت خورده که با استتار رفتی رای بدی. بعدش هم میای اینجا مهر فحش دادن و توهین بگیری. اینم بدون که کردها اول با اعلیحضرتت مخالف بودن بعد با جمهوری اسلامی. الانم هیچ کردی و ترکی و عربی و بلوچی با پسر ایشون متحد نمیشه. حالا تو برو در آینه خودتو نگا کن، ولی برش نگردون پشتش کسی نیست. خود خودتی. یک مزدور خودفروش و بزدل!
  8
  0
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. توهین و فحاشی را من شروع نکردم. وقتی به خود ناچیزت اجازه میدی که به خدمتگزاران میهن و کسانی که از بدو پیدایش پهلوی به کوره ده‌های ایران جاده میکشیدند و پایه گذار ایران پیشرفته بودند توهین کنی و یک گچکار بیمقدار را همسطح آنها جا بزنی، نتیجه همین میشود که گرفتی.
  0
  7
  شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۷
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. عزیز جان بشر قرن 21 دنبال عقلانیت میرود. البته عده ای هم به مذهب علاقمند هستند. در اینصورت من و هیچکس حق ندارد مانع عبادت ان ها بشود اما تا وقتیکه مذهبشان دستور جنایت و صادرات مذهب با کلاشینکف را نمی دهد. نام بودا و مسیح و گاندی و .....پیام اور هست. 3 نفر اول دستور عشق میدهند و نفر چهارم مروج جنایت بوسیله ی جهاد و جنگ و خونریزی هست. بنا بر این فاشیسم خونریز ....را نباید با هیچگونه مکتب فکری دیگر مقایسه کرد. مسیح انسانی صلح جو و ......جهادگر و خونریز هست و این ها جز در اسم پیامبر حتی یک نکته ی مشترک ندارند
  0
  5
  دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۴
  نظر شما چیست؟